Dhurakij Pundit University's International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

DPUIC є міжнародний коледж створена Dhurakij Pundit університету для задоволення зростаючого попиту на ступінь курсів міжнародних стандартів, які викладаються англійською мовою. Причини для початку його очевидні. Щороку сотні тайських студентів витрачати величезні суми грошей, щоб вчитися в університетах, коледжах і школах за кордоном. Ті, хто без фінансових коштів за кордон є обмежені можливості отримання вищої освіти англійською мовою у себе вдома. Роблячи такі курси доступні в Бангкоку, DPUIC в змозі задовольнити свої потреби і заощадити їх час і гроші, а також.

Для іноземних студентів це дуже привабливим для вивчення в доступній, процвітаюче місто Бангкок, недалеко знаходяться всесвітньо відомих пляжів і культурних пам'яток. DPUICoffers дев`ять студентів, аспірантів і doctoratal програми (з варіантами численних концентраціях) в areassuch як ділового адміністрування, інтегрованим маркетинговим комунікаціям, управлінню туризмом і бізнес інформатики. Інші програми планується в майбутньому. Зі студентами з регіону, включаючи Китай, Камбоджа, В'єтнам і Бутан, а також обмін студентами, навіть далі, DPUIC будує воістину міжнародне співтовариство.

DPUIC випускники будуть не тільки отримувати градусів міжнародних стандартів, але й отримати компетентність в англійській мові. Наші іноземні та місцеві викладачі професійно кваліфікованих і навчених, щоб допомогти студентам у правильному використанні англійської мови і за межами їх аудиторій.

У відповідності з різними схемами обміну студентами, DPUIC студенти також мають можливість вивчати один або два семестри їх курсової роботи в певних університетів в Європі, Америці або Австралії. Досвід отриманий від цього буде розширити свою присутність і розуміння міжнародного співтовариства.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для отримання додаткової інформації, і до нас у гості на Facebook: https://www.facebook.com/dpu.international.college~~HEAD=pobj

Розташування

Бангкок

Dhurakij Pundit University, DPU International College

Address
DPU International College
Dhurakij Pundit University
6th Floor, Building 6
110/1-4 Prachachuen Road
Laksi

10210 Бангкок, Таїланд

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія