University Of Dodoma

Введення

Прочитайте офіційний опис

ВСТАНОВЛЕННЯ:

Університет Додома був офіційно заснований у березні 2007 року після підписання статуту Президентом Об'єднаної Республіки Танзанія. Перші академічні програми розпочалися у вересні 2007 року.

Університет був розроблений в університетському університеті, кожен з яких буде напіввтономним. У його структурі університет має шість коледжів. Це:

  1. Педагогічний коледж
  2. Коледж гуманітарних та соціальних наук
  3. Коледж інформатики та віртуальної освіти
  4. Коледж природничих наук та математики
  5. Коледж здоров'я та союзних наук
  6. Коледж наук про Землю
  7. Коледж бізнесу та права

UDOM спочатку почалося з чотирьох шкіл, а саме: освіти, гуманітарних наук, соціальних наук та інформатики. Зараз шість коледжів є операційними. Це коледж освіти, коледж гуманітарних та соціальних наук, коледж інформатики та віртуальної освіти, коледж наук про Землю, коледж природничих та математичних наук та коледж медичних наук.

58082_58043_udom.jpg

ЦІЛЬ:

Мета полягає в тому, щоб збільшити внесок вищої освіти в досягнення Танзанії економічного зростання, зменшення бідності та поліпшення соціального добробуту танзанійців через збільшення доступу до вищої освіти, технологічних інновацій, створення та використання знань.

VISION:

Бачення університету - стати центром передового досвіду, який пропонує навчання, дослідження та публічні послуги з підвищеною ціною.

МІСІЯ:

Місія університету полягає в тому, щоб забезпечити всеосяжну, гендерно-чутливу та якісну освіту широкому сегменту населення шляхом навчання, досліджень та громадських послуг у сферах освіти, охорони здоров'я та суміжних наук, природних наук, наук про Землю, інформатики та комунікаційних технологій , бізнес, гуманітарні та соціальні науки.

ЗАВДАННЯ:

Загальна мета створення UDOM - це створення в Танзанії місця, де знання будуть передаватися з покоління в покоління, де через відповідні навчальні та навчальні процеси буде вироблений людський капітал, що володіє знаннями та навичками економічного розвитку Танзанії, і через відповідні дослідження будуть просунуті кордони знань та забезпечуватимуть рішення страждань людей.

Розташування

Місто Занзібар

Address
University of Dodoma
Місто Занзібар, Місто Занзібар / Західний регіон, Танзанія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: