ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коли католицькі єпископи Танзанії вирішили поширити службу Церкви на забезпечення вищої освіти, вони передбачали навчання, яке поширювало б академічні та професійні навички, а також привнесли цінності громадянського та соціального навчання, такі як набуття національної ідентичності, культурні норми , Політичне зростання та відповідальне громадянство. Таким чином, бачення Церкви - це цілісний розвиток людини та повага до людської гідності.

Якщо ви маєте високий академічний потенціал, і ви шукаєте університет вищої освіти з міжнародним етосом та життєздатною спільнотою, то Університет Сен-Августин Танзанії є ідеальним вибором для вас.

Університет має багато спеціальних функцій, які поєднують в собі чіткий характер:

  • Маючи близько 7 077 студентів, 28 лекторських театрів та Навчальний ресурсний центр Mario Mgulunde, університет гарантує, що його члени можуть поділитися навчальними закладами в інтимній та дружній атмосфері спільноти.
  • Університет Сент-Огастин має найбільшу частку досвідчених та високоосвічених членів академічного та адміністративного персоналу за розміром своїх учнів.
  • Чоловіки та жінки приїжджають до Університету Сен-Августина в Танзанії з усього світу та з широкого кола різноманітних фахівців, і існує гарне поєднання учнів на одно-, дво-, трьох- та чотирирічних курсах викладання та тих, хто проводить дослідження Градуси
  • Студенти в SAUT діляться навчальними закладами на рівних умовах. Це дає можливість вільного поширення знань та досвіду, які будь-який випускник має належним чином очікувати від академічної спільноти, як SAUT.

Розташування

Мванза

Address
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

Мванза, Область Мванза, Танзанія