Yuan Ze University & College of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому YZU

Університет Юань Зе має п'ять коледжів, у тому числі

 • Менеджмент
 • Гуманітарні та соціальні науки
 • Інформатика
 • Електротехнічна та комунікаційна техніка
 • Інженерія

Націлені на ключові дослідницькі центри на Тайвані, наші дослідницькі центри для паливних клітин та комунікацій об’єднали всі ресурси та набрали талантів у всіх відділах, що стосуються інженерних технологій в YZU, завдяки підтримці проекту «Найвищі університети».

Times Higher Education - Всесвітній рейтинг університетів

 • Світовий рейтинг університетів 2019: 1001
 • Рейтинг молодих університетів 2018: 201-250-й
 • Рейтинг університетів Азії 2019: 251-300
 • Економіки, що розвиваються, 2019: 251-300

QS World University Rankings

 • Рейтинг університетів 2019 року в Азії: 199

Можливості стажувань

В рамках філантропічних програм Далекосхідної групи ми встановили тісні стосунки з усіма її дочірніми компаніями для створення промислового та академічного альянсу.

План стажування як для вітчизняних, так і для закордонних студентів може бути повністю реалізований через таку мережу. Спираючись на унікальну нішу, яку створив YZU, ми надаємо додаткову цінність студентам та викладачам та очікуємо, що ми будемо еталоном університету у співпраці між галузями та науками.

Студентські нагороди

 • 2019 Stanford Design Challenge, третє місце, "Боротьба з подушками" від команди YZU, CKfablab
 • Конкурс САПР 2018 року на відділенні ICCAD, ІІ місце Інформатика та інженерія
 • 2018 р. Приз за найкращий режисер ASIAGRAPH Reallusion Dep. Інформаційне спілкування
 • 2018 Московський міжнародний салон промислової власності Золота медаль Деп. Комп'ютерна наука

Гуртожиток

Міжнародні студенти (студенти та курси обміну) надають пріоритет гуртожитку YZU. YZU має два гуртожитки на території кампусу, які є 1-м та 2-м гуртожитками, у кожному з яких є гуртожиток для чоловіків та жінок. Усі міжнародні студенти будуть влаштовані до 1-го гуртожитку.

Житловий район

Discovery Plaza - це територія поруч із фітнес-центром YZU, який розташований у гуртожитку. У ньому розміщений різноманітний вибір кафетеріїв, крамниця крамниць Family Mart (15% від усієї покупки), центр фотокопіювання та цілодобовий банкомат (FarEastern International Bank та Chunghwa Post). Цей район створює невеликий, але зручний житловий центр.

Окрім того, щоб забезпечити успіх студентів у своїх наукових колективах, ми також проводимо цілий ряд заходів та урочистостей для резиденції, таких як «Хлібний фестиваль», вечірки танцю на свіжому повітрі, зимове сонцестояння, різдвяні урочистості, безкоштовне пізно ввечері в середньостроковий період тиждень та багато іншого. Соціальні випадки та братерство / сестринське життя, безумовно, завершать ваш досвід університету.

Residential Area

Бібліотека

Будучи нагородженим "Премією журналу" Архітектор "та" Премією архітектурного дизайну на Далекому Сході ", бібліотеку YZU дуже люблять студенти за сприятливе для читачів середовище. Це відома визначна пам'ятка в кампусі, а також була популярним місцем зйомки для багатьох драм, реклами та музичних кліпів. Бібліотека налічує понад 300 000 колекцій та достатньо навчальних областей, які інтегрують мультимедійні аудіовізуальні функції. Бібліотека також надає послуги міжбібліотечної співпраці, дозволяючи викладачам та студентам випускати та брати книги у діючих підрозділів та інститутів.

Library

Мандаринський китайський куточок та підготовчий клас TOCFL

Міжнародні студенти можуть проходити та спілкуватися з викладачами та місцевими студентами. З різними темами для кожного сеансу, міжнародні студенти отримують більше інформації про культуру Тайваню та Китаю, яку не викладають на заняттях, вдосконалюючи навички аудіювання та говоріння на китайській мові. YZU також має безкоштовний підготовчий клас з тестування китайської мови як іноземної (TOCFL) для студентів-іноземців, який може ознайомити їх зі структурою тесту, дати їм підрахунки в TOCFL та зміцнити загальні здібності китайської мови.

ПОДАТИ ЗАРАЗ --

Період подання заявки: 1 березня-15 квітня 2020 року

Розташування

Таоюань

Address
YZU, Building 7
Таоюань, Таоюань, Тайвань

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: