National Taiwan University International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

NTUIC використовує сильні сторони NTU у кількох провідних предметах, щоб забезпечити міждисциплінарні програми, що викладаються англійською мовою, які відповідають світовим потребам та йдуть в ногу з міжнародними тенденціями.

Спираючись на ідею створення програм багатонаціональних та багатошкільних шкіл, NTUIC будує безмежний кампус освітніх інновацій, щоб допомогти студентам навчатися та зв’язуватися зі світом. NTUIC також залучає видатних професіоналів та курсів у світі, ділячись світовими найвищими освітніми ресурсами NTU. Передові академічні сили Тайваню можуть, таким чином, стати крос-культурним родючим ґрунтом для глобальних талантів.

NTUIC також об'єднує кафедри, які пропонують курси англійської мови для підвищення можливостей НТУ у вищій освіті та переваг Тайваню, створюючи таким чином глобальний вплив.

mentatdgt / Pexels

Бачення та місія

Заснування Міжнародного коледжу Національного університету Тайваню (NTUIC) знаменує віху в просуванні міжнародної освіти НТУ.

NTUIC орієнтується на концепцію трьох "ТОТІВ", які є

  • Приведи сюди інші таланти
  • Принесіть наші будинки талантів
  • Будьте видатними. Подумайте людство

Остання БОТЬ буде досягнута шляхом створення якісного відкритого навчального середовища, в якому студенти прагнуть до досконалості, маючи на увазі людство, формуючи сильний менталітет та глобальне бачення.

Що ми робимо

NTUIC буде «платформою глобальної інтеграції» та «координатором» у НТУ, присвячуючи створенню глобалізованого навчального середовища для кожного відділу.

NTUIC буде поступово впроваджувати англійські магістерські програми в таких галузях, як глобальна технологія сільського господарства та геномна наука, запобігання катастрофам та зменшення шкоди, а також розумна медицина та цифрове охорона здоров'я на концепціях людства, транснаціональної взаємодопомоги та досягнення передового досвіду.

Програми відкриють студентський корпус НТУ для студентів по всьому світу. Таким чином, NTUIC може присвятити світові видатні НДДКР та академічні можливості. У той же час програми мають на меті зберегти таланти в Тайвані, інтегруючи всесвітньо відомі академічні сильні сторони NTU. Одним із прикладів програм є магістерська програма з глобальних сільськогосподарських технологій та геномних наук, яка почне приймати заявки від міжнародних студентів у 2019 році.

Завдяки інтеграції наукових сил НТУ, NTUIC не тільки бере на себе відповідальність за просування міждисциплінарних науково-дослідних робіт та викладання, але також відіграє важливу роль у маркетингу Тайваню та НТУ у світі.

Розташування

Тайбей

Address
4F, Liberal Education Classroom Building, No.1, Sec.4 Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan
10617 Тайбей, Тайвань