National Taiwan University College of Public Health

Введення

Прочитайте офіційний опис

NTU - університет №1 на Тайвані

Національний університет Тайваню (NTU) - це університет номер 1 на Тайвані, університет номер 20 в Азії та номер 69 у світі відповідно до рейтингу університетів QS 2020.

НТУ знаходиться на вершині країни як за обсягом академічних областей, так і за обсягом програм, із понад 200-градусними програмами, починаючи від природничих і закінчуючи гуманітарними та соціальними науками. Студенти, які навчаються в НТУ, стають частиною найбагатшого в країні навчального центру і отримують можливість отримати різноманітну та чудову освіту. Бачення НТУ охоплює експертні знання та потужні техніки, керовані незалежною думкою та новаторським духом підприємництва.


© National Taiwan University College of Public Health

Чому Тайвань?

Кампус CPH розташований у центрі міста Тайбей. Крім того, Тайвань географічно добре розташований, що дозволяє легко дістатися до багатьох унікальних місць в Азії. CPH має добре налагоджені програми польових робіт в Азії та Африці, що дозволяють зрозуміти деякі унікальні галузі досліджень.

Тайбей вважається одним з найбезпечніших міст у світі (Numbeo.com 2017: Тайбей третє найбезпечніше місто у світі) Відомий своїми нічними ринками , низькою вартістю життя , екологічним туризмом та доступом до понад 150 гарячих джерел, які пропонує острів Тайвань субтропічний північ і тропічний південь. Швидкісна залізниця та велика кількість універсальних магазинів дадуть вам доступ до всіх ваших потреб.


© National Taiwan University College of Public Health

Опис програми

Коледж громадського здоров’я (CPH) Національного університету Тайваню нещодавно отримав акредитацію CEPH, відкриваючи нові можливості для студентів отримати MS або Ph.D. в галузі охорони здоров’я. НТУ унікально розташований у самому центрі Азії з добре налагодженими практикумами в Азії та Африці.

CPH прагне забезпечити цікавий та провокуючий на роздуми академічний досвід, підготувавши студентів до необхідних навичок та знань, що застосовуються до критичних проблем здоров’я у всьому світі. Програма забезпечить вас методологією та навичками, які дадуть змогу розпочати вашу кар'єру в глобальному контексті охорони здоров'я, або допоможуть побудувати ваші поточні навички. Ми прагнемо підготувати студентів до незалежних дослідників в академічних та неакадемічних науково-дослідних установах і наголошуємо на внеску в теорію та основні науки.

Необхідні навчальні цілі та компетенції

 • Поясніть історію, філософію та цінності громадського здоров’я
 • Визначте основні функції охорони здоров’я та 10 основних служб
 • Поясніть роль кількісних та якісних методів та наук в описі та оцінці стану здоров’я населення
 • Перелічіть основні випадки та тенденції захворюваності та смертності в громаді, що мають відношення до програми
 • Обговоріть науку про первинну, вторинну та третинну профілактику в охороні здоров'я населення, включаючи зміцнення здоров'я, скринінг тощо.
 • Поясніть критичну важливість доказів для просування
 • Поясніть вплив факторів навколишнього середовища на здоров’я населення
 • Поясніть біологічні та генетичні фактори, що впливають на здоров’я населення
 • Поясніть поведінкові та психологічні фактори, що впливають на здоров’я населення
 • Поясніть соціальні, політичні та економічні детермінанти здоров’я та те, як вони сприяють здоров’ю населення та нерівності в здоров’ї
 • Поясніть, як глобалізація впливає на глобальний тягар хвороб
 • Поясніть екологічну перспективу щодо зв’язків між здоров’ям людини, здоров’ям тварин та здоров’ям екосистем (наприклад, ВООЗ, підхід “Один здоров’я”)
 • Проаналізуйте ролі, взаємозв'язки та ресурси суб'єктів, що впливають на глобальне здоров'я
 • Застосовуйте етичні підходи у глобальних дослідженнях та практиці охорони здоров’я
 • Застосовуйте методи моніторингу та оцінки до глобальних програм охорони здоров’я, політики та результатів
 • Запропонуйте стійкі та обгрунтовані фактичними даними багатогалузеві заходи, враховуючи соціальні детермінанти здоров’я, характерні для місцевого району
 • Розробляйте стратегії сталого розвитку робочої сили для обмежених ресурсів
 • Виявляйте критичну саморефлексію, культурну смиренність та постійне навчання в галузі глобального здоров’я

Розташування

Тайбей

Address
Room 703, 7th Floor, No. 17 Xuzhou Rd. Zhongzheng District
100025 Тайбей, Тайвань

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: