International College Provisional Office

Введення

Прочитайте офіційний опис

Національний тайванський університетський міжнародний коледж (NTUIC) - це платформа вищої освіти, яка включає міждисциплінарні дослідження та тайванські особливості та сильні сторони і прагне виховати міжнародних мобільних фахівців. Для талантів світового класу видатні професійні навички є основною вимогою; міждисциплінарне мислення та міжнародна мобільність - це ключі до здійснення глобального впливу. NTUIC забезпечує міждисциплінарне та міжкультурне навчальне середовище для міжнародних талантів, що дозволяє студентам вийти із зони комфорту та навчитися мислити з різних точок зору за допомогою процесу співпраці та мозкового штурму. Передбачається, що в майбутньому студенти зможуть співпрацювати зі світовими талантами, отримавши навички та знання, отримані з Тайваню, для виявлення та вирішення глобальних проблем, проблем та незадоволених потреб.

mentatdgt / Pexels

Бачення та місія

Глобальні проблеми стоять перед цим з більшим масштабом і складністю, тому NTUIC спирається на концепцію 3 i (Міжнародний, Міжпредметний та Впливовий), щоб інтегрувати наукові основні моменти НТУ та забезпечити якісну міжнародну освіту для розвитку компетенцій, необхідних для вирішувати глобальні проблеми. Зрештою, NTUIC прагне підвищити міжнародну конкурентоспроможність країни у суміжних галузях та робить прямий внесок як у країну, так і у світ.

Міжнародний

Відповідаючи на світові вимоги та міжнародні тенденції, NTUIC пропонує програми, які викладають англійською мовою, та популярні курси для залучення видатних талантів з усього світу та культивування їх із глобальною мобільністю та різноманітними культурними перспективами.

Міждисциплінарний

NTUIC розбиває бар'єри серед навчальних дисциплін, забезпечуючи міжнародну освіту, яка інтегрує різні дисципліни та коледжі. Це примножує великі переваги існуючих в університеті одинадцяти коледжів та заохочує студентів досліджувати власні достоїнства завдяки міждисциплінарному навчанню для сприяння їх академічному розвитку.

Впливовий

NTUIC запускає програми міжнародного ступеня, що викладаються виключно англійською мовою, що використовує академічні сильні сторони університету, а також промислові переваги та культурні особливості Тайваню. Ці програми мають на меті підвищити вплив НТУ на глобальні проблеми за допомогою міждисциплінарних досліджень та міжнародних діалогів та співпраці.

Що ми робимо

NTUIC об'єднує багато провідних міжнародних академічних дисциплін у NTU та інтегрує ресурси університету для запуску міждисциплінарних програм, що викладаються англійською мовою. Ці програми також тісно узгоджуються з потребами світової та міжнародної динаміки. Перші три основні напрямки програм охоплюють науку про сільське господарство та життя, сталий розвиток та запобігання катастрофам та розумні технології. Дизайн навчальних програм буде підтримувати міждисциплінарне професійне та практичне навчання студентів в англійському навчальному середовищі, оскільки воно прагне відповідати міжнародним стандартам та поглиблювати академічну життєву силу. Крім того, навчальний план також наголошує на практичному використанні академічних знань для промислових застосувань та допомагає студентам будувати зв’язки з різними галузями. Місцеві та закордонні можливості стажування надаються студентам, щоб плавно переходити на свої ідеальні шляхи кар’єри. Є три завдання NTUIC:

1. Створення міждисциплінарних міжнародних програм викладання англійською мовою

Три основні напрямки програм міжнародного ступеня NTUIC - це сільське господарство та наука про життя, стійкість та запобігання катастрофам та розумні технології. Кожен фокус розробить дві міждисциплінарні програми ступеня з магістрами та докторами наук. курси як відправна точка. Перша створена програма, магістерська програма з глобальних сільськогосподарських технологій та геномних наук (Global ATGS), знаходиться у галузі сільського господарства та науки про життя, і буде вітати свою першу партію студентів у вересні 2020 року. В майбутньому більш перспективні програми міждисциплінарних ступенів буде додано.

2. Забезпечити міжнародну освіту безмежним містечком для сприяння освітнім інноваціям.

Програми міжнародного співробітництва
NTUIC планує співпрацювати з закордонними університетами щодо розробки програм ступеня або професійних курсів для присвоєння дипломів про ступінь, кредитних курсів або сертифікатів про закінчення двох установ. Спільно керуючи програмами або курсами, NTUIC прагне заохотити провідні закордонні університети створити кампус в НТУ для залучення видатних міжнародних студентів.

Міжнародні курси
Рекомендовані курси, пропоновані NTUIC, включають два типи: онлайн-курси та короткострокові курси. Курси займаються з трьох основних напрямків NTUIC: Сільське господарство та наука про життя, Стабільність та запобігання катастрофам та Розумні технології. Викладання в Інтернеті та інтенсивні короткотермінові курси долають традиційні бар'єри часу та простору, надалі сприяючи та розширюючи вплив НТУ на три сфери та задовольняючи потреби студентів у розвитку кола можливостей.

3. Підключіться до інших програм англійської мови на кампусі

NTUIC встановлюватиме горизонтальні зв’язки між академічними кафедрами та інститутами на кампусі, інтегруючи курси та ресурси міждисциплінарних програм ступеня, що викладаються англійською мовою. Студенти можуть більше не обмежуватись структурою окремих програм та матимуть доступ до більшої кількості можливостей для подальшого проектування своїх основних за мотивами власних академічних інтересів. Це спрямовано на заохочення активного навчання з різних дисциплін і, таким чином, на збільшення глибини та широти навчання.

Розташування

Тайбей

Address
7F, Multi-Purpose Classroom Building
No.1, Sec.4, Roosevelt Rd., Taipei 10617, Taiwan

10617 Тайбей, Тайвань

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія