Management Development Institute of Singapore (MDIS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут розвитку менеджменту Сінгапуру (ДІ)

Інститут розвитку менеджменту Сінгапуру (ДІ), заснована в 1956 році, є найстарішим не-для-некомерційна професійна інститут Сінгапуру до безперервного навчання. MDIS має дві основні дочірні компанії: Інститут управління розвитку Сінгапуру Pte Ltd (ДІ Pte Ltd), щоб спостерігати його Singapore академічних операції, і MDIS International Pte Ltd для подальшого свою стратегію глобалізації.

MDIS надає добре акредитовані курси, семінари та послуги з управління і можливості для людей, щоб розвиватися професійно і в рамках наукових програм в області бізнесу і менеджменту, інженерія, дизайну одягу, інформаційних технологій, охорони здоров'я і наук про життя, масових комунікацій, психології та подорожей, туризму і готельного менеджменту , Ці програми пропонуються в співпраці з високо оцінений університетів в Австралії, Франції, Великобританії та Сполучених Штатів Америки.

У вересні 2008 року MDIS створила свій перший закордонний кампус в Ташкенті, столиці Узбекистану в Центральній Азії, щоб запропонувати світового класу вищої освіти для студентів з регіону Центральної Азії. Угода орієнтир був також досягнутий з EduCity @ Іскандара в Джохор, відзначаючи в перший раз приватна Сінгапуру третинного установа зробила набіг Малайзії. Це буде другий зарубіжних кампусів ДІ 'і відкриє свої двері для 2000 студентів навколо 2015. Після закінчення будівництва третьої фази в 2023 році кампус схоже, щоб задовольнити більш 10000 студентів. MDIS має представництва в Китаї, Індії, Індонезії, Шрі-Ланці, Таїланді і В'єтнамі, а також агентів по всій Азії, Африки та Близького Сходу.

ДІ зал

MDIS має історію організації навчання та освітніх послуг для суспільства і нації. S $ 35 млн MDIS Campus в Стірлінга роуд займає три гектари землі і може похвалитися державою в найсучасніших класах, наук про життя і комп'ютерних лабораторій, в готельному навчального центру, студії масових комунікацій, інженерних лабораторій і майстерні, а а також ательє мод. Кампус також має амфітеатр для розміщення художніх уявлень і інших заходів, а також повністю обладнані спортивні споруди, такі як спортивний зал і бадмінтон.

Кампус включений Wi-Fi, що дозволяє студентам доступ к World Wide Web в будь-якому місці на території кампуса. Крім того, MDIS підвищує досвід навчання студентів з навчальною системою Blackboard і відеотехніки потокового, що дозволяє онлайновий доступ до Lecture Notes, навчальні ресурси і записані уроки в будь-який час і в будь-якому місці.

MDIS має іншу навчальний центр, MDIS Доби Гаутами, на Орчард-роуд.

Досягнення EduTrust сертифікації

Успіх випускників MDIS "пов'язано з сильною прихильності інституту високих стандартів якості освіти. Досягненням EduTrust сертифікації (4 роки) нагороджений Радою приватної освіти в 2010 році є важливою віхою для ДІ, як це свідчить про зразкових освітніх і ділової досконалості стандартів інституту. MDIS також серед першої партії приватних навчальних закладів (ІБОП), щоб бути зареєстрованою під посиленою Реєстраційний Framework.

MDIS Інтегрований кампус майбутнього

MDIS Резиденції @ Стірлінга є найпершим гуртожиток в Сінгапурі, щоб бути нагороджені золотою нагороди Green Mark Plus. Вартістю S $ 80 млн, новий 15-поверховий гуртожиток складається з 782 номерів з кондиціонерами, 14 люксів, в лекційному залі і їдальнею. Екологічно чистий хостел може вмістити близько 1700 студентів і повністю інтегрований, так що студенти можуть жити, вчитися і грати в інтерактивному і сприятливих умов.

Розташування

Сінгапур

Address
501 Stirling Road
148951 Сінгапур, Сінгапур

Програми