Kaplan Singapore

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Бачення Каплана полягає в тому, щоб стати "Інститутом вибору приватної освіти" у Сінгапурі, і ми прагнемо допомагати нашим студентам досягти своїх кар'єрних цілей та освітніх цілей через можливості навчання протягом усього життя.

Як ваш інтегрований навчальний партнер у масштабах всього світу, ми пропонуємо академічні програми для вищих навчальних закладів, а також професійну кваліфікацію та навчальні курси для розвитку навичок, надаючи вам можливість завжди залишатись актуальними.

Завдяки наданню цих можливостей та досконалості у навчанні та навчанні, Каплан завжди прагне зробити найкраще для наших студентів. Наші часті нагороди є свідченням цього.

Каплану було присвоєно 9 нагород на нагороди Навчально-тренувального тренінгу та розвитку освіти (TED) на 2016 та 2017 рр., А Каплан другий рік поспіль "найкращим приватним навчальним закладом", "найкращим постачальником корпоративного навчання" та "золотим стандартним сервісним центром" "У вибраних категоріях / дисципліна суб'єктом.

Як провідний приватний навчальний заклад, Каплан також отримав різні нагороди. У 2017 році ми були також нагороджені "Кращим приватним навчальним закладом у Сінгапурі" та "Провідним корпоративним навчанням"

На сьогодні Каплан обслуговує понад 65 000 випускників1 та нагороджено понад 225 000 професійних сертифікатів2. Завдяки наявності понад 550 навчальних програм та професійних сертифікатів, це свідчить про наше прагнення до постійних інновацій та релевантності галузі. Ми також прагнемо створити унікальну навчальну середу, в якій наші студенти з понад 35 країн світу можуть бути натхненні досягти успіху у вибраному курсі навчання.

Я закликаю вас вивчити Каплана та дізнатись більше про те, що ми можемо зробити для ваших навчальних та кар'єрних цілей.

Доцент Ріс Джонсон

Головний операційний директор

Kaplan Singapore


Місія

Kaplan Singapore допомагає людям досягти своїх освітніх та професійних цілей. Kaplan Singapore будує ф'ючерси, одна історія успіху в той час.


Бачення

Бути приватним навчальним закладом вибору.


Наші основні цінності та культура

Наші основні цінності визначають нашу корпоративну культуру та забезпечують основу для того, що Kaplan Singapore доставляє своїм клієнтам і працівникам щодня.

  • Цілісність

Kaplan Singapore стає етичним, перш за все, тому що правильне є єдиним шляхом до довгострокового зростання. Наша етика та чесність повинні бути бездоганними.

  • Знання

Kaplan Singapore завжди прагне дізнатися більше і використовувати ці знання на користь наших учнів, колег, співробітників і громади.

  • Підтримка

Kaplan Singapore забезпечує сприятливе середовище для наших студентів, працівників і громади. Все, що робить Kaplan Singapore , має на меті підтримати успіх наших студентів.

  • Можливість

Kaplan Singapore буде постійно шукати нові та кращі способи створення можливостей для наших студентів, співробітників та громад. Це є фундаментальним для нашої місії: Kaplan Singapore будує ф'ючерсну історію успіху одночасно.

  • Результати

Kaplan Singapore досягає успіху, коли наші студенти досягають успіху. Kaplan Singapore оцінює наш успіх, наскільки добре наші студенти відповідають своїм вимірюваним цілям.

Розташування

Сінгапур

Address
Wilkie Road, Level 2, Wilkie Edge
Сінгапур, Сінгапур

Сінгапур

Address
1 Selegie Road, Level 6, PoMo
Сінгапур, Сінгапур

Сінгапур

Address
80 Jurong East Street 21, #06-02, Devan
Сінгапур, Сінгапур

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія