Human Capital (Singapore)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в людський капітал (Сінгапур)

Люди є єдиним, найпотужнішим, ресурс, який організація має для досягнення своїх цілей. Протягом багатьох років, то функція HR розвивалася і більше не слід розглядати як окремий підтримуючої діяльності обмежується менеджерів з персоналу і тільки практиків.

Замість цього, роль менеджера HR є робота з іншими менеджерами, щоб досягти стратегічних цілей організації. Для менеджерів з іншими функціями лінії, управління людьми як і раніше є невід'ємним елементом своїх обов'язків, незалежно від їх областей спеціалізації, і, незважаючи на те, що «HR» явно не зазначено на їхньому картах назву.

Враховуючи, що управління персоналом є невід'ємною частиною роботи усіх керівників, ми в ЖКГ Академії спрямовані на навчання, розвиток і професіонали тренер та менеджери люди, щоб бути Т-образні менеджери. Менеджер Т-подібний перевершує у своїй функції роботи, сприяючи значно до інших функцій в організації, в той же час.

Людського капіталу (Сінгапур) була включена в квітні 2009 року в якості національного центру для підвищення кваліфікації та підготовки кадрів, та надання консультаційних послуг з капітального досконалості людини. Діючи в якості партнера по трудовим агентства розвитку (WDA) У прокат виходить кваліфікації кваліфікації робочої сили (WSQ), ЖКП академія проводить конференції та семінари компетентності на основі, прогнози та оцінку тенденцій, і принести менеджерів і керівників разом, щоб дізнатися один від одного.

Людського капіталу (Сінгапур) є однієї зупинки установа, яка пропонує послуги з розробки навчального потенціалу і управління людьми, направляє осіб у досягненні кар'єрних цілей і радить підприємствам на організаційному управлінні.

HR Навчання

Менеджери навчених людей в ЖКГ Академії можуть ре-дизайн критичні процеси HR, визначити і побудувати необхідні компетенції та розгортання кращі практики HR у своїй роботі і до мінливих потреб своїх організацій. ЖКГ академія також допомагає їм розвивати практичне навчання на робочому місці.

Особиста Профорієнтація

Ми пропонуємо кар'єру консультаційні послуги, які допомагають людям досягти свого максимального потенціалу. ЖКГ дає уявлення кар'єрних можливостей та підготовки фахівців для розвитку кар'єри та готовності робочих місць для забезпечення підходящу.

Розташування

Сінгапур

Human Capital Singapore

Address
11 Eunos Road 8, #05-01
Lifelong Learning Institute

408601 Сінгапур, Сінгапур
Веб-сайт
Телефон
+65 6423 0388

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: