The University of Wollongong in Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Вуллонгонга в Дубаї (UOWD) є однією з найстаріших, найпрестижніших і перспективних вищих навчальних закладів у регіоні. Наша навчальна програма і методика викладання відображають навчальні програми УОУ в Австралії, яка постійно входить у перші 2% університетів у всьому світі і визнана на національному та міжнародному рівнях.

Наші безперервні зусилля в забезпеченні освіти стандартів світового класу, очевидні в нашому багаторічному рейтингу зайнятості випускників, а також причиною, чому наші випускники дуже затребувані роботодавцями.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD - це дійсно динамічна та різноманітна установа, яка пропонує широкий спектр програм у сфері бізнесу, інженерії, інформатики, а також мистецтв і гуманітарних наук, спрямованих на розвиток випускників, які є етичними, мобільними, технологічно грамотними та готовими до багатокультурних робочих місць. Наші програми є актуальними і пов'язані з промисловістю з великим акцентом на заохочуванні творчого та критичного мислення, вирішенні проблем та розвитку унікальних навичок лідерства.

120789_156UOWD.jpg

Усі наші програми узгоджуються з національними пріоритетами, але пристосовані до потреб та потреб світового ринку праці. Завдяки підтримці галузевих експертів, вона об'єднує реальні практики з теорією, щоб наші студенти були здатні вирішувати складні бізнес-проблеми.

Наш факультет складається з високо поважних вчених з усього світу, які приносять з собою великий досвід викладання, досліджень та промисловості. Факультет UOWD є активними дослідниками і орієнтований на створення видатних досліджень з результатами, які принесуть користь громаді на регіональному та міжнародному рівні.

Успіх наших випускників є свідченням якості освіти UOWD - більше 9500 випускників відзначають світ, і ми дотримуємося надзвичайно високої уваги з боку бізнесу, уряду та громадськості як в ОАЕ, так і в міжнародному масштабі.

UOWD розташований в самому серці Дубая, найбільший і найшвидше зростаючий бізнес-капітал ОАЕ і навчання в нашому університеті надасть вам можливості розширити вашу міжнародну перспективу і забезпечити вас навичками, щоб стати глобальними виробниками змін.

Визнання

Всі наші програми акредитовані Міністерством освіти ОАЕ - справами вищої освіти, через Комісію академічної акредитації, а також якість, гарантована UOW Австралія, яка зареєстрована в Австралійському агентстві третинної освіти та стандартів якості (TEQSA), національному регулятору вища освіта в Австралії. Після закінчення навчання студенти можуть вибрати сертифікат ступеня від UOWD або диплом з університету Вуллонгонг Австралії.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

Розташування

Дубай

Address
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати