University Of Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в University Of Dubai .

У University Of Dubai проживають талановиті студенти та викладачі з усього світу, які навчають, створюють та навчаються. Ми досягли міжнародної відмінності та акредитації в пропонованих нами академічних областях.

University Of Dubai пропонує надзвичайний спектр ділових, юридичних, інженерних та ІТ-програм. В University Of Dubai ми прагнемо розвивати та навчати лідерів, які внести зміни в діловий світ. Досягнення наших випускників у різних організаціях та лідерах є відображенням цього зобов'язання. Основним для нашого успіху є видатний факультет, який прищеплює глибоке розуміння бізнесу завдяки кваліфікованому, захопленому викладанню, дослідженню та сервісу. Наші викладачі зробили клас в University Of Dubai місцем, де навчання є інтенсивним та інтерактивним завданням. Досвід виходить за рамки просто надання навичок, інструментів чи знань: він також надає критичного мислення та судження, що є основою для життя лідерства у складному світі, що швидко змінюється.

Ми сподіваємось, що ви вивчите наш сайт та дізнаєтесь, чому University Of Dubai є унікальним серед провідних навчальних закладів у регіоні та вирішить стати частиною нашої громади University Of Dubai .

Розташування

Дубай

Address
Exit 49
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: