United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Університету Об'єднаних Арабських Еміратів (UAEU) - першого і найголовнішого національного університету в Об'єднаних Арабських Еміратах. ОАЕУ прагне стати всеосяжним, науково-інтенсивним університетом і на даний час навчає приблизно 14 тисяч еміратів та іноземних студентів.

110371__MG_1067new_resize-2.jpg

Будучи флагманським університетом ОАЕ, ОАЕУ пропонує акредитовані високоякісні випускні програми через коледж гуманітарних та соціальних наук. Маючи видатний міжнародний факультет, сучасний новий кампус, а також повний спектр послуг з підтримки студентів, ОАЕУ пропонує живуче середовище, яке не має собі рівних в ОАЕ. В даний час ОАЕУ займає 5-те місце в арабському світі і # 350 у всьому світі.

Академічні програми ОАЕУ були розроблені в партнерстві з роботодавцями, тому наші випускники користуються великим попитом. Випускники ОАЕУ займають ключові посади в промисловості, торгівлі та уряді в регіоні. Наші триваючі інвестиції в об'єкти, послуги та персонал гарантують, що ОАЕУ продовжуватиме слугувати моделлю інновацій та досконалості.

Акредитація

Гуманітарний та соціальні науки визнає цінність міжнародної акредитації як засобу забезпечення належного визнання якісного викладання та досліджень, що проводяться в програмах CHSS. Був створений Комітет з акредитації коледжів, який допомагає зусиллям окремих підрозділів для акредитації їх програм, а також для вивчення можливостей інституційної акредитації СНТ в цілому.

Усі програми CHSS в даний час визнані Міністерством вищої освіти та наукових досліджень .

110015_109903_chss_logo.jpg

У Університеті Об'єднаних Арабських Еміратів, Коледж гуманітарних та соціальних наук (CHSS), пропонує цікаві та різноманітні можливості та випускає випускників, які можуть внести свій внесок у свої місцеві громади та суспільство. CHSS має видатний міжнародний факультет, який прагне виховувати студентів за найвищими стандартами. Вони сприяють формуванню знань у глобальному масштабі та мають значний вплив поза межами університету. Наш факультет також орієнтований на студента і користується їхніми ролями як вчителями та наставниками, забезпечуючи як поінформоване навчання, так і особисте керівництво студентам.

Маючи більш ніж 3500 студентів і 150 викладачів, CHSS є найбільшим з дев'яти коледжів, які складають університет, що відрізняється багатими традиціями, прихильністю до спадщини та інновацій та відданістю служити нашому суспільству та нації.

Магістерські програми

Магістерські програми забезпечують трансформаційний досвід навчання, який може сприяти прогресу в кар'єрі. Ідеї, перспективи, знання, навички та інструменти, які студенти набувають, можуть мати потужний і довготривалий вплив на їхній персонал і професійне життя.

Дослідницькі можливості

CHSS - це різноманітний коледж з різними відділами, які допомагають формувати у студентів різні наукові інтереси та співпрацю. Викладачі та студенти CHSS співпрацюють і беруть участь у дослідженнях, безперервній освіті, семінарах та консультаціях у різних галузях, таких як засоби масової інформації, конференції та урядові та приватні організації та інститути.

110370_CR2_0607.jpg

Програми

Коледж пропонує зростаючий спектр випускних програм, який включає:

  1. Магістр в системах дистанційного зондування та географічних інформаційних систем (ГІС)
  2. Управління та державна політика
  3. Магістр Клінічна психологія
  4. Магістр соціальної роботи

Розташування

Аль-Айн

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed St - Abu Dhabi - United Arab Emirates
Аль-Айн, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія