UAEU United Arab Emirates University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) - це всебічний науково-трудомісткий університет, в якому навчаються приблизно 13 900 студентів, з більш ніж 900 викладачів та 65 000 випускників, які займають ключові посади в уряді, промисловості, торгівлі та всіх сферах бізнесу в регіоні. Міжнародні студенти та викладачі, що представляють понад 65 країн, збагачують та оживляють кампус та аудиторії, забезпечуючи при цьому стимулювання культурного різноманіття.

Як флагманський університет країни, ОАЕ пропонує повний спектр міжнародних акредитованих високоякісних програм для випускників та бакалавратів через дев'ять коледжів майже в усіх основних дисциплінах.

З моменту заснування в 1976 році ОАЕ перетворився з бакалаврського навчального закладу на всеосяжний університет з більшим акцентом на науково-дослідну місію.

Як універсальний науково-дослідний університет , ОАЕ працює зі своїми партнерами в галузі, щоб забезпечити наукові рішення для проблем, що стоять перед нацією та регіоном. Дев'ять науково-дослідних центрів, що мають стратегічне значення для країни та регіону, просувають знання в критичних сферах.

Крім того, Наук

Завдяки своєму видатному факультету, найсучаснішому кампусу та повному спектру послуг з підтримки студентів, ОАЕ пропонує проживання в навчальному середовищі, яке не має собі рівних у регіоні. ОАЕ - зрілий університет із значними досягненнями та чіткою траєкторією постійного вдосконалення з метою визнання на міжнародному рівні одним із найкращих університетів світу.

Коледжі

Університет Об’єднаних Арабських Еміратів має 9 окремих коледжів, окрім коледжу аспірантури та університетського коледжу, де розміщено широкий спектр навчальних дисциплін та кафедр.

Будь ласка, відвідайте сторінки коледжу, щоб дізнатися більше.

Університетський коледж

Ми прагнемо досконалості шляхом створення яскравого навчального середовища та надання сучасних засобів навчання.

Коледж бізнесу та економіки

CBE відрізняється своїм ефективним навчальним середовищем, видатними навчальними планами, які допоможуть студентам будувати своє майбутнє.

Коледж гуманітарних та соціальних наук

У CHSS ми просуваємо передові наукові дослідження, налагоджуємо міцні зв’язки із суспільством та консолідуємо спадщину та громадські послуги.

Коледж інформаційних технологій

Наш коледж є ідеальним місцем, яке виховує особистісне, інтелектуальне та технічне зростання, і ми пишаємось нашими успішними випускниками.

Інженерний коледж

Інженерний коледж пропонує чудові міжнародні програми, що повторюються, і прагне досягти сталості в різних сферах.

Коледж освіти

Забезпечуючи сучасні методи навчання, Коледж освіти пропонує програми, що відповідають навчальним вимогам ОАЕ, щоб створити своєрідне суспільство, що обізнане.

Коледж права

Юридичний коледж має регіональний престижний статус та надає науково-дослідні програми для задоволення потреб суспільства ОАЕ.

Коледж продовольства та сільського господарства

CFA прагне до успіху студентів та пропонує академічні програми, які сприймають критичне мислення для набуття студентами навичок, необхідних на конкурентному ринку праці.

Науковий коледж

Ми пропонуємо видатне середовище навчання на основі експерименту для підготовки випускників, оснащених якісними технічними навичками та досвідом відповідно до міжнародних стандартів.

Коледж медичних та медичних наук

Ми пропонуємо видатне середовище навчання на основі експерименту для підготовки випускників, оснащених якісними технічними навичками та досвідом відповідно до міжнародних стандартів.

Коледж аспірантури

Ми пропонуємо найкращі програми та засоби, щоб допомогти студентам задовольнити свої прагнення до вивчення випускних програм. Ми також пропонуємо різні повні та часткові стипендії для різних програм.

Розташування

Абу-Дабі

Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Аль-Айн

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
Аль-Айн, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Дубай

Address
Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation,
Al Beda’a

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc