SP Jain School of Global Management Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

ДУБАЙ CAMPUS

Кампус Дубаї встановлює атмосферу, яка мотивує студента вчитися і досліджувати, і отримувати вигоду від взаємодії з багатонаціональною студентської громади Дубайського міжнародного академічного Сіті (DIAC).

DIAC є спеціально побудований містечко виключно для коледжів і університетів. Вона забезпечує єдине місце для пост середньої освіти в еміраті, об'єднуючий 30 установ з 13 різних країн, що дозволяє студентам і викладачам, що надходять від різних установ для підключення і вчитися один у одного.

ІП Джейн займає весь автономний будівля площею приблизно 60 000 квадратних футів, розташованих на трьох поверхах.

Кампус побудований в сучасному стилі, з привет-тек навчальні центри, макет торгових кімнат, до-до-дата бібліотеки, відеоконференції центр, термінальних Reuters і більше. У кафе в кампусі разом з фуд-корт Вченої Сіті пропонує багатонаціональну кухню для студентів.

Студенти також беруть участь у різних фестивалях і тематичних заходів, що проводяться ІП Джейн та інших шкіл академічного Сіті.

Вся навколишнє середовище дає студентам великий досвід навчання, а також можливість зрозуміти, що значить бути глобальним громадянином.

Рейтинг та розпізнавання

Економіст займає SP Jain в топ-100 всього матчу МВА у всьому світі (+2015) Forbes (США) ряди ІП Jain # 10 у світі, Кращі міжнародні МВА один рік 2015-2016.

Forbes (США) Звання ІП Jain # 1 в Дубаї, # 19 у світі, Forbes Кращий Міжнародна школа бізнесу Рейтинги 2013-2014 Фінансові раз (UK) Рейтинг SP Jain в Топ 1% бізнес-шкіл в світі в 2011 році і 2012 році

Акредитація

Вища освіта Якість і стандарти агентство, Австралія

ІП Джейн акредитована третинного освіти і стандартів якості агентства (TEQSA), Австралія. В кінці програми, студенти зустрічався з австралійською ступеня. Це значно підвищує міжнародне визнання ступеня, тим самим даючи поштовх до вищої освіти і кар'єрі, в глобальному масштабі.

Знання і розвиток людської влади (KHDA), уряд Дубаї, ОАЕ

ІП Джейн ліцензована знань і людського розвитку органу (KHDA), Уряду Дубая, ОАЕ академічних кваліфікацій, надані SP Jain і завірені KHDA визнаються в еміраті Дубай всіма державними та приватними організаціями для всіх цілей.

Розташування

Дубай

S P Jain School of Global Management

Address
S P Jain School of Global Management
Block 5, Dubai International Academic City

P. O. Box 502345 Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+ 971 4 4291234

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми