Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована у 2008 році, RIT Dubai є неприбутковим міжнародним кампусом шановного Інституту технологій Рочестера в Нью-Йорку, який є одним з провідних світових університетів, що спеціалізуються на технологіях та мають 185-річну історію.

RIT Дубай пропонує високо цінувані ступені бакалавра та магістра в галузі бізнесу та керівництва, інженерії та обчислювальної техніки. Навчальна програма надає студентам відповідний досвід роботи через інноваційну програму спільної освіти, яка допомагає студентам виділятися на сьогоднішньому висококваліфікованому ринку праці.

RIT Dubai пропонує американські ступені, а всі програми RIT є акредитованими в ОАЕ. Студенти RIT Dubai також мають унікальну можливість вибрати для навчання за кордоном у головному кампусі в Нью-Йорку або в одному з його інших світових кампусів

Висока пріоритетність RIT Дубая - це високий рівень освіти, який має конкурентний та вибірковий процес прийому для забезпечення активного та різноманітного студентського корпусу. Факультет складається з видатних професорів з США, Близького Сходу та всього світу.

RIT Dubai розташований у Дубаї Silicon Oasis, технологічному парку з більш ніж 900 компаніями, такими як SAP, Henkel, Schneider Electric, Fujitsu та Axiom.

Наше бачення

RIT Dubai проводитиме вищу освіту, готуючи студентів до успішної кар'єри в глобальному суспільстві.

Наше завдання

Громадська організація " РІТ Дубай" зацікавлена ​​та мотивує учнів шляхом стимулюючого та спільного досвіду. Наша місія полягає в наданні технологічних освітніх програм для особистого та професійного розвитку. Ми неухильно переслідуємо нові та нові галузі кар'єри. Ми розробляємо та передаємо навчальні плани та розвиваємо стипендію, що стосується нових технологій та соціальних умов. Наша спільнота прагне до різноманітності та сфокусованості студентів, і вона відрізняється нашим інноваційним та спільним духом. Внутрішні та зовнішні партнерства розширюють наше учнівське досвідне навчання. RIT Дубай прагне до взаємного збагачення відносин з випускниками, урядом, бізнесом та світовим співтовариством. Навчання, навчання, стипендії, розвиток лідерства та успішність студентів - це наші центральні підприємства.

Цінності

Центрування студентів: демонструє поведінку, виконує обов'язки посади та / або приймає рішення, які демонструють та / або підтримують важливість студентів як основного виборчого округу університету та / або безпосередньо сприяють успіху студентів.

Професійний розвиток та стипендія: вживає заходів для постійного просування та / або вдосконалення своєї академічної або професійної дисципліни; як індивідуальний внесок; як член команди; та / або як організаційний лідер.

Цілісність та етика: чи потрібно робити, щоб виконувати зобов'язання, взяті перед департаментом, колегією, відділом та виборчими групами. Створює особисту довіру та взаємовідносини всередині та за межами університету, виконуючи те, що він каже, що він чи вона зробить, коли обіцяють.

Повага, різноманітність та плюралізм: забезпечує високий рівень сервісу колегам спільноти Дубайського регіону. Лікує кожну людину гідно. Демонструє включення шляхом включення різноманітних перспектив для планування, проведення та / або оцінки роботи організації, відділу, коледжу або відділу.

Інновації та гнучкість: забезпечує та / або заохочує нові ідеї, які можуть зробити департамент, коледж чи поділ ще кращою організацією. Відкривай і добре адаптуйся до змін.

Командна робота та співпраця: сприяє зусиллям відділу, відділу або коледжу як командного гравця. Працює з іншими людьми за межами кафедри, щоб досягти цілей і завдань міждисциплінарного або поділу.

Акредитація

Розташування

Дубай

RIT Dubai

Address
RIT Dubai
PO Box 341055
Techno Point Building, 1st Floor
Dubai Silicon Oasis

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 4 371 2000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія