Прочитайте офіційний опис

Перший американський університет створений в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, NYIT-Абу-Дабі є динамічною членом спільноти NYIT в глобальних кампусах. Ми пропонуємо перспективний, профорієнтаційної програми бакалаврату та магістратури ведеться англійською мовою міжнародних викладачів, які є експертами в своїх областях.

Ступеня, пропоновані включають в себе:

Business Administration - Управління, BS
Інформація, Мережа та комп'ютерної безпеки, MS
Навчальний Technology, Педагоги, MS
Дизайн інтер'єру, БФА
Управління, MBA
Машинобудування, BS

За допомогою нашого навчання за кордоном і Ворота програм в Нью-Йорку, студенти в Абу-Дабі є можливість і гнучкість, щоб розширити свій кругозір в рамках міжнародного дослідження без переривання їх успішності або в високий рівень їхньої освіти.

Кампус знаходиться в Центрі підвищення кваліфікації в галузі прикладних досліджень і підготовки кадрів (CERT) технологічний парк, поруч з Вищої коледжів Абу-Дабі Чоловіча коледжу Technology.

Вартість навчання

Застосування зборів: 370 AED

Ступінь бакалавра за кредит: AED 1,950

Ступінь магістра в кредит: AED 2680

Стипендії у продажу!

Акредитація

Всі академічні програми, пропоновані в NYIT-Абу-Дабі отримали первинну акредитацію Комісії з академічного акредитації (ВГА), ОАЕ Міністерство вищої освіти і наукових досліджень (MOHESR).

Крім того, програми NYIT в в інтер'єрі (BFA) і ділового адміністрування (BS і MBA) згодом отримав повну акредитацію CAA. Програми бізнес-адміністрування також акредитована AACSB International, Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу.

У США NYIT акредитований Комісією з вищої освіти Асоціації держав Близького коледжів і шкіл.

Кар'єра Послуги з самого першого дня

професії готовий освіту NYIT доповнюється численними можливостями, наданими Управлінням кар'єрних послуг-можливостей, які завжди будуть доступні для вас в якості випускників NYIT.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

NYIT- Abu Dhabi

Після успішного завершення національно визнаних і NYSED затвердженої програми NYIT, ви будете мати право на отримання сертифікації штату Нью-Йорк в якості спеціаліста з п ... [+]

Навчальний Technology, Педагоги, MS

Оскільки розвиток технологій рухається із запаморочливою швидкістю, ви повинні бути майстерним у виборі, використовуючи і застосовуючи технологію в своїх початкових і середніх шкільних програм. Наша програма дає вам знання і практичний досвід, щоб стати майстер-учитель, школа чи район лідер навчальне технології, тренер, професійний розробник або дизайнер навчальне.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
NYIT- Abu Dhabi

У магістра наук в області інформації, мережі та комп'ютерної безпеки, ви будете критично оцінювати різні технічні / архітектурні рішення для обмеження ризику, пом'якшення ... [+]

Інформація, Мережа, і в області комп'ютерної безпеки, MS

У магістра наук в області інформації, мережі та комп'ютерної безпеки, ви зможете:

критично оцінювати різні технічні / архітектурні рішення для обмеження ризику, пом'якшення наслідків ворожих дій, і оговтатися від атак розробити, впровадити і підтримувати програмні засоби для підтримки мережевої безпеки різних операційних систем стежити за інформацією життєвого циклу організації, включаючи планування, придбання і реалізацію безпечних інфраструктур вивчення концепції алгоритму комп'ютерної експертизи, управління ризиками та правові питання, а також виявлення вторгнень і хакерів експлойти ... [-]
Сполучені Арабські Емірати Абу-Дабі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою