National Design Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нда є провідним експертом у Великобританії в області надання онлайн кваліфікації Дизайн інтер'єру.

Національна академія дизайну викладає дизайн інтер'єру більше 26 років. Ми є експертами в онлайн-навчання. Спеціалізується на неповний курси дизайну інтер'єру, ми поставляємо високу якість рівня, промисловості визнаним, акредитовані курси від диплома аспіранти через гнучкий, онлайн, дистанційного навчання. З випускниками більш 30000 студентів в 80 країнах. Випускники НРА високо цінуються, і цінується за їхню довіру, навички та комерційної обізнаності.

У Національному Академії дизайну ми робимо речі по-іншому. Наші курси призначені для задоволення ваших потреб і бути вивчені в будь-якій точці світу. Ми лікуємо всі наші студенти, як фізичних осіб. Наші курси призначені, щоб бути гнучким, так Нда не має членів або семестру. Студенти можуть вибрати свій власний дата початку і дослідження в своєму власному темпі - НЕ темп іншими студентами.

Ми віримо в підтримку наших студентів і визнати кожен студент має різні потреби, часто установкою їх курс навколо роботи, особистих і сімейних зобов'язань. Саме тому кожен студент має свій власний, індивідуальний навчальний план і свої власні, дуже досвідчений, нічого Tutor. Наші викладачі мають великий обсяг знань і є експертами в галузі професійного дизайну інтер'єру. Вони будуть підтримувати вас протягом всієї подорожі, забезпечуючи зворотний зв'язок і підтримку, як багато, як вам потрібно по телефону, електронною поштою або скайпу, заснованої на нашому Головному офісі і студії в Ноттінгемі і можна зв'язатися, 5 днів на тиждень, так часто, як ви хочете.

Навчання в Інтернеті не означає, навчання поодинці. Хоча студенти вивчають індивідуально ми віримо в інтернет-спільнота для студентів займатися один з одним в той час як вивчення. Студенти вивчають в Інтернеті за допомогою нашого віртуального навчання замовлення Студія (VLS) портал. З нашими років досвіду VLS був розроблений NDA, щоб зробити ваш досвід стимулюючу і інформативним. Ви також можете подружитися з іншими онлайн-студентів в жвавий форум, користуватися онлайн семінари і спілкуватися з викладачем і наших випускників. Стажування, кар'єра і тематичні дослідження студентів є частиною жвавих VLS які можуть бути доступні 24/7. Погляньте на наш вибір дизайну інтер'єру курси в даний час: Нда Рівень 3 Диплом акредитовані AIM Awards.

Диплом курс збори субсидується фінансування.

Диплом прийнято для вступу на програми ступеня

Дипломні курси

Професійний дизайн інтер'єрів Професійний Дизайн саду Професійний завісу Виготовлення та оббивних НРА градусів перевіряються нашим партнером, Стаффордширський університет.

Всі ступеня бакалавра мають право на студентські позики.

Бакалаврат Ступені

FdA Дизайн інтер'єру FdA спадщини Дизайн інтер'єру FdA Роздрібна Дизайн бакалавра (з відзнакою) в дизайн інтер'єру BA (з відзнакою) в Heritage Interior Design BA (з відзнакою) в роздрібній дизайну бакалавра (з відзнакою) в області дизайну для Outdoor Living

Подати дипломи

Pre-Masters - Університет Диплом в області освіти - Дизайн інтер'єру

Диплом магістра

MA Дизайн інтер'єру Життя не завжди йдуть планувати так, у студентів НРА вивчити Фонд Ступінь, протягом 2-х років / рівнів, і потім продовжувати в останній рік бакалавра (з відзнакою) долити. Якщо вони не в змозі продовжувати за якою причини, вони як і раніше випускник зі ступенем (FDA) і може повернутися до вивчення бакалавра (з відзнакою) пізніше! Це те ж саме Програма і вартість, але так набагато гнучкішим.

Щоб дізнатися більше, чому б не відвідати один з наших днів відкритих дверей в Національній академії дизайну, або відвідайте наш веб-сайт

Додаткові ресурси курс

НКО також пропонуємо широкий спектр внутрішніх і електронні підручники, спрямованих на поліпшення студента знання комп'ютерних пакетів автоматизованого проектування, а також поліпшити свої навички курсу. Теми включають в себе; AutoCAD, Photoshop, технічного малювання, SketchUp.

  • Нда Студенти отримують безкоштовні ліцензії на програмне забезпечення CAD & підтримка, вільний доступ до бібліотек університетів Великобританії (студентів ступеня тільки) і безкоштовне членство Британського інституту дизайну інтер'єру (BIID).

Розташування

Дубай

Address
dubai
PO Box 333207 Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: