Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Університет штучного інтелекту імені Мохамеда Бін Заєда (MBZUAI) в Абу-Дабі - це навчальний заклад на базі випускників, який пропонує спеціалізовані програми для місцевих та міжнародних студентів у галузі штучного інтелекту.

MBZUAI спрямований на підтримку просування наукових досліджень, розробок, передачі та використання Штучного інтелекту шляхом впровадження магістра та кандидатів наук. програми, які дозволяють студентам реалізувати свій інтелектуальний потенціал у найсучаснішому середовищі.

Мета MBZUAI - досягти наукової та дослідницької досконалості на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях, допомагаючи студентам досягти успіху в кар’єрі та використовувати отримані знання для вирішення деяких найбільших викликів сучасності.

Наша унікальність. Ваш край.

1. Спрямоване на дослідження

Університет штучного інтелекту Мохамеда бен Заїда - перший в світі дослідницький університет, орієнтований на AI. MBZUAI співпрацює з Інститутом мистецького інтелекту, заснованим в Абу-Дабі (IIAI), глобальною силою в галузі досконалості та лідерських досліджень в галузі ІІ, з метою нагляду доктора наук. розробка студентів та навчальних програм.

2. Кампус

MBZUAI повністю інтегрований з містом Абу-Дабі, яскравою столицею, яка поєднує спадщину з сучасним способом життя. Кампус, розташований у місті Масдар - одній із найбільш стійких міських громад світу, пропонує сучасні засоби, лабораторії та дослідницькі центри, що забезпечують унікальне середовище для проведення ваших досліджень.

3. Стипендія

MBZUAI пропонує повну стипендію, яка покриває 100% оплати за навчання та інші пільги, такі як щомісячна допомога, медичне страхування та проживання,

4. Професійні можливості

Міцні зв’язки MBZUAI з національним урядом, галуззю та академічним світом дають платформу для наших студентів, щоб зв'язатись із мережею стратегічних партнерів, щоб отримати величезний досвід завдяки можливим стажуванням у таких сферах, як охорона здоров'я, телекомунікації, технології, уряд, фінанси і багато іншого. Ідеальний шлюз для успішного керування вашим професійним розвитком.

5. Міжнародне середовище

MBZUAI - найкращий університет для вашого наукового перебування. Кандидати з усіх країн та національностей вітаються, оскільки прийом та прийняття до програм будуть ґрунтуватися на високій академічній репутації та заслугах. Створюючи міжнародне середовище кампусу, MBZUAI має на меті сприяти культурі включення та розвитку.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

Розташування

Абу-Дабі

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Address
Masdar City
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія