Middlesex University Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше минуле

Міддлсекс був заснований як університет у 1992 році. В даний час він вважається відмінним міжнародним постачальником вищої освіти з видатними академічними знаннями та високо працездатними та успішними випускниками.

Історія Університету Міддлсекса почалася в кінці 1880-х років, коли два навчальних заклади відкрили свої двері на півночі Лондона - коледж Сент-Кетрін і школа мистецтв і ремесел Хорнсея. Обидва стануть частиною Політехніки в Middlesex, яка була заснована в 1973 році. Міддлсексу було присвоєно звання "Університет" - Royal Assent - у 1992 році.

Основні дати в історії Middlesex:

 • 1878 - у Тоттенхемі відкривається коледж Сент-Кетрін і діє вже більше століття
 • 1882 р. - заснована Горнсейська школа мистецтв і ремесел
 • 1901 р. - починається технічний інститут Пондерса-енд (досі програма соціальних наук університету)
 • 1939 - у Берроуз, штат Хендон, відкривається Технічний інститут Хендона. Найпопулярніший кампус університету - значно омолоджений - продовжує діяти тут
 • 1947 р. - відкривається навчальний коледж Трент-Парк для підготовки необхідних викладачів у післявоєнний період. Вчителі досі навчаються на кампусі Трент Парк
 • 1962 - відкривається новий коледж мови і драми
 • 2005 - Університет Middlesex відкрив свій перший заморський кампус в Дубаї, ОАЕ
 • 2010 р. - доктор університету - пан Мішо Равич
  • Університет Міддлсекса Лондон присвоює почесну докторську освіту засновнику Middlesex University Dubai та співголові Правління Middlesex University Dubai Мішо Равічу. Доктор університету - найвища честь університету.

Наш подарунок

Університет Міддлсекса - динамічний університет з репутацією інновацій та досконалості в навчанні та наукових дослідженнях.

Middlesex University Dubai - перший заморський університет всесвітньо відомого університету Міддлсекса в Лондоні. У кампусі, який відкрився в січні 2005 року, є понад 3000 студентів з понад 100 національностей та пропонують програми для студентів та аспірантів у широкому спектрі предметних областей.

Ми справді глобальний університет, який прагне задовольнити потреби та амбіції культурного та міжнародного різноманіття студентів, надаючи складні академічні програми, що підтримуються інноваційними дослідженнями, стипендіями та професійною практикою. Ми готуємо наших студентів до професійних, кваліфікованих людей, пристосованих до сучасного світу, відданих навчанню протягом усього життя та здатних внести свій внесок у громади, в яких вони живуть та працюють.

Окрім того, що мають всі переваги, пов’язані з тим, що є британським університетом, студенти на кампусі Дубая можуть скористатися всіма можливостями, які надає сучасне місто, що швидко розвивається, в самому серці Близького Сходу, відчуваючи при цьому різноманітність національностей та культур, що становлять населення. Дубая. Кампус розташований в парку знань Дубая, займаючи просторі аудиторії та навчальні зони в чотирьох будинках. Сам Дубайський парк знань був створений у 2003 році для міжнародних установ, які сприяють навчанню. Отже, студенти Middlesex University Dubai мають можливість брати участь у набагато більш широкій студентській спільноті.

Наше майбутнє

Міддлсекс прагне бути глобальним університетом та базуватись на своїй видатній репутації міжнародного постачальника якісної вищої освіти. Міддлсекс є головним рекрутером міжнародних студентів у нашому кампусі в Дубаї та на кампусі Лондона. Більше двадцяти штатних офісів у всьому світі допомагають потенційним студентам в усіх аспектах планування та застосування їх вищої освіти.

Міддлсекс також працює у партнерстві з деякими найпрестижнішими міжнародними університетами та іншими освітніми постачальниками. Програми Middlesex викладають у понад 100 установах по всьому світу.

Протягом наступного десятиліття університет має намір відкрити більше містечок Middlesex за межами Великобританії та продовжувати розвивати та забезпечувати, працюючи в партнерстві, видатну вищу освіту.

Репутація та вплив

Middlesex University Dubai - перший заморський університет всесвітньо відомого університету Міддлсекса в Лондоні.

Якість даних університету Міддлсекса є видатними. Університет Міддлсекса піддається аудиту Агенцією з забезпечення якості вищої освіти Великобританії (QAA), а кампус в Дубаї є невід'ємною частиною цього процесу аудиту. У нашому кампусі в Дубаї застосовуються ті ж строгі процедури забезпечення якості, які отримали від університету Middlesex найвищу підтримку від QAA.

Middlesex University Dubai також отримав ліцензію Управління знань та розвитку людського уряду Дубая (KHDA). Крім того, Міжнародна рада з забезпечення якості університету при ХДА переглядає всі пропоновані програми в Дубаї, щоб переконатися, що якість програм, що викладаються в Дубаї, є еквівалентною якості в домашньому містечку в Лондоні.

Академічні програми в Дубаї мають ту саму систему перевірки та моніторингу, що і в Лондоні, з тими ж іспитами, які приймаються одночасно в обох містах. Тому студенти бакалаврату та магістратури, що присуджуються студентам університету в Дубаї, ідентичні тим, які отримують студенти на лондонських кампусах, і студенти, як правило, можуть переходити між кампусами, якщо хочуть цього зробити.

Будь то в Лондоні чи Дубаї, студенти університету Middlesex готуються до значної ролі у світовій економіці.128288_pexels-photo-70292.jpeg Тім Гоу / Пікселі

Інституційний аудит Агенції з забезпечення якості вищої освіти Великобританії

Університет Міддлсекса підтвердив якість та стандарти свого забезпечення, підтверджені Агенцією забезпечення якості вищої освіти (QAA) у Великобританії. QAA переглядає університети Великобританії, щоб надати публічну інформацію про підтримку академічних стандартів та про процеси аудиту в усьому світі поважають за їх надійність. Огляди вищої освіти QAA проводяться експертами з інших університетів та коледжів. Кожна команда з огляду включає студента-рецензента, оскільки QAA вважає, що студенти повинні бути партнерами у забезпеченні якості їхньої освіти. Зовсім недавно команда рецензентів QAA відвідала Університет Міддлсекса в жовтні 2015 року і оцінила, що його академічні стандарти, якість та розширення можливостей навчання студентів та якість інформації про його можливості навчання відповідають вимогам Великобританії.

У попередньому звіті про огляд Університету Middlesex, опублікованому в 2009 році, було визначено як «хороша практика» пильна увага, що приділяється створенню, розвитку та інтеграції університетського містечка в Дубаї. Експертна група позитивно оцінила Middlesex Dubai за прискіпливі методи та детальну увагу до питань якості, а, можливо, ще важливіше, щоб забезпечити можливості навчання в Дубаї порівняти з доступними для студентів у Лондоні.

У 2014 році QAA провів Огляд транснаціональної освіти (ОНЕ) в ОАЕ, що призвело до позитивного звіту для Middlesex University Dubai . Особливою силою відзначалася душпастирська та академічна підтримка студентів. В огляді було встановлено, що «студенти мають широкий спектр можливостей для взаємодії з роботодавцями під час навчання з працездатністю, закладеними в навчальний план та передбачені позакласні заходи». Звіт також пропонує визнання «зростаючої дослідницької культури» на території кампусу. У цьому огляді взяли участь студенти з різних університетів, і їхній внесок сприяв наданню QAA ознайомлення з сильними сторонами нашого кампусу.

The Times Higher Education цитував, що згідно з Оглядом Великобританії про транснаціональну освіту в Об'єднаних Арабських Еміратах, опублікованим 4 червня, «Тільки двоє постачальників, [у тому числі]… Міддлсекс, легко впізнавані як міські кампуси [пропонують] цілий ряд закладів Студент очікує на кампус у Великобританії ». (Times Higher Education, 12 червня 2014 р.)

QAA - незалежний орган, який надає інтегровану службу забезпечення якості вищих навчальних закладів Великобританії. Агентство просуває довіру громадськості до того, що якість забезпечення та стандарти нагород у вищій школі забезпечуються та покращуються. Огляди Агентства охоплюють державну та приватну вищу освіту в університетах та коледжах, включаючи домовленості про співпрацю з закордонними партнерами; а також шляхом оцінки якості та стандартів викладання та навчання на предметному рівні. Результатом цих заходів є звіти, доступні громадськості, як друковані видання та на їх веб-сайті.

128479_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Орган знань та людського розвитку уряду Дубаю

Middlesex University Dubai ліцензується урядом Дубая з питань знань та розвитку людини (KHDA). Заснована в 2006 році королівським указом, KHDA несе відповідальність за ліцензування та забезпечення якості в усьому континуумі освіти та розвитку людини, що охоплює школи та вищі навчальні заклади в Дубаї Емірата.

Окрім щорічного ліцензування, всі програми в Middlesex University Dubai переглядаються Міжнародною радою KHDA University Quality Assurance International International або UQAIB, яка є Радою впливових науковців та експертів із забезпечення якості з усього світу, на яку покладено відповідальність за встановлення стандартів через міжнародну вищу освіту, що пропонується в Еміреті. Огляди, проведені UQAIB, по суті, вимагають, щоб університет продемонстрував, що якість програм, що викладаються в Дубаї, еквівалентна якості в домашньому містечку в Лондоні.

Middlesex MBA Tops Forbes Близький Схід програми MBA в Дубаї

Журнал Forbes на Близькому Сході у своєму випуску за березень 2012 року класифікував MBA Middlesex як MBA номер один в Дубаї. Найвищий рейтинг - це підтвердження унікальних атрибутів MBA Middlesex, які є:

 • Велика Британія зі всеосяжною програмою управління бізнесом.
 • Мультикультурна когорта, яка працює в ряді галузей та бізнесу
 • Видатний штатний факультет із галузевим досвідом, що базується в Дубаї
 • Спектр спеціалізацій: Досконалість бізнесу, Фінанси, Міжнародний бізнес, Маркетинг та Операції
 • Запрошені викладачі від провідного міжнародного бізнесу
 • Чотири приклади навчального досвіду та чотири заходи з розвитку навичок виконавчої майстерності - далеко від аудиторії.
 • Міжнародний досвід із налагодженою міжнародною поїздкою до Парижа чи Мілану чи Шанхаю.
 • Спектр практичних оцінок для кожного модуля, розкладений протягом терміну
 • MBA на базі проектів, який можна продовжити у створенні бізнесу або надати консультаційні програми.

QAA перевіряє, як університети та коледжі Великої Британії підтримують рівень надання вищої освіти. Алмазний логотип QAA та "QAA" є зареєстрованими торговими марками Агентства забезпечення якості вищої освіти.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

Розташування

Дубай

Address
Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19,
P.O. Box 500697

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми