Masdar Institute of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Масдар Інститут науки і технології є першим університетом у світі випускником рівня орієнтовані на надання реальних рішень проблем сталого розвитку. Світового класу дослідницько-університет, Інститут спеціалізується на науці і техніці передових альтернативної енергетики, охорони навколишнього середовища та сталого розвитку технологій. Розташований в Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, Масдар Інститут прагне підтримувати економічну диверсифікацію Абу-Дабі по вихованню висококваліфікованих кваліфікованих людських і інтелектуальний капітал, а партнерство з лідерами галузі, щоб допомогти перетворити економіку в заснованої на знаннях одному і підвищення Статус Абу-Дабі, як світовий лідер в області чистої енергії. Інститут, який був створений у співпраці з Массачусетського технологічного інституту (MIT), об'єднує теорію і практику для інкубації культури інновацій та підприємництва, що працюють у розробці критичних мислителів і лідерів завтрашнього дня. Тільки найяскравіші національні та міжнародні випускники ОАЕ, які демонструють виняткові інтелектуальні та підприємницькі сили і залишаються прихильні рішенням світових енергетичних потреб, можуть приєднатися до Масдар інститут. З його світового класу викладачів і топ-рівня студентів, Інститут прагне до пошуку вирішення проблем, пов'язаних зі зміною клімату. Масдар Інститут також прагне бути провідним поновлюваних джерел енергії та екологічно чисті технології гравець, виступаючи в якості випробувального стенду для світу, щоб розвивати комерційно життєздатні та надійні рішення, енергії, забезпечуючи при цьому прикладних досліджень для чотирьох бізнес-одиниць багатогранної поновлюваних джерел енергії компанії Абу-Дабі Масдар і ОАЕ в цілому. Масдар Інститут розташований в Масдар Сіті, формується глобальної чистої технології кластера, що прагне бути одним з найстійкіших міських події у світі, працюють на поновлюваних джерел енергії, а також надання студентам унікальну можливість жити і вчитися в істинному «живий лабораторії " навколишнє середовище. Візія та Місія Бачення:

Щоб бути світового класу, випускник рівня установа, плавно інтеграції науки і освіти, щоб справити майбутніх світових лідерів і мислителів в критичних передових енергії і стійкості. Для розміщення в Абу-Дабі в якості центру знань і двигуном соціально-економічного зростання.

Місія:

Створення і постійно розвиватися міждисциплінарних спільних досліджень і розвитку потенціалу в області передових енергії і стійкості. Навчати студентів бути новаторами з широтою і глибиною рости технології та підприємництва в регіоні і на глобальному рівні

Розташування

Абу-Дабі

Address
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія