Manipal University Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Маніпал університет в Дубаї (MUD) є філією кампусу Manipal університету, Індії, найбільшого приватного університету в країні поступово більше 25000 студентів по 23 дисциплін.

Маніпал університет, Індія є домом для деяких з найпрекрасніших установ у навчанні, включаючи Kasturba медичного коледжу та Manipal технологічного інституту.

Маніпал університеті створено свою присутність в Дубаї, ОАЕ в 2000 році. В даний час Manipal університет, Дубаї набирає більше 1500 студентів з 26 країн по всьому світу і є індійський багатопрофільний університет в регіоні.

MU Дубай переїхала в знакових державою в найсучасніших кампусі у вересні 2011 року. Спред над 750 000 квадратних футів забудованої території, розвалившись кампусу може вмістити понад 4000 студентів. Окрім спеціально побудованому класах сучасних, новий кампус в Дубайському міжнародному академічному міста (DIAC) Будинки передових лабораторій в галузі машинобудування, біо-технології та інформаційних технологій, а також є домом для деяких з кращих студій і майстерень регіону програм в ЗМІ і зв'язку та дизайн інтер'єру.

Кампус також знаходиться розповзання бібліотека, кафетерій, рясні критий і відкритий спортивні споруди, в тому числі з легкої атлетики трек, тенісні корти, тренажерний зал і фітнес-центр і центр відпочинку для хлопчиків і дівчаток. Весь кампус включений Wi-Fi. Філія кампусі університету в Дубаї будується на тій же родоводом і якості, які бачили MU досягти таких висот в Індії. Крім науковців, студентів в MU, Дубай отримати достатньо впливу позакласних заходів, спортивних заходів та інших культурних заходів. Університет має процвітаючу спортивну команду, яка виграла лаври на всіх провідних подій університетського рівня в регіоні і однаково активний в культурних і літературних заходів в Дубаї.

Розташування

Дубай

Manipal University

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+91 92437 77733

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія