Hamdan Bin Mohammed Smart University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Під керівництвом Його Високості шейха Хамдан бін Мохаммед бін Рашид Аль Мактум, наслідний принц Дубая і Президент університету, університет зробив публікацію якості і передового досвіду і наукових досліджень через е-навчання протягом усього культури арабського регіону. Виниклий таким чином проявляється в дисциплінах академічних кредитів для управління бізнесом, якість освіти, охорони здоров'я і навколишнього середовища. Протягом усього цього процесу, університет придбав авторитет і визнання міжнародного заслужена, особливо в світлі прогресу наукових програм і професійного виразний не відповідає сучасним потребам ринку праці, але розроблені як з'являться в майбутньому на потреби швидко розвивається бізнес-спільноти в Об'єднаних Арабських Еміратах і решти світу араб.

Цей інноваційний проект був створений в системі вищої освіти в 2002 році, завдяки ідеям і зусиллям д-ра Мансура Аль Авар, президент університету, який брав участь в роботі по підготовці і здійсненню задовольнити надії і сподівання нового покоління арабської молоді стала необхідність викладати сучасний і сучасний, з переконанням, що електронне навчання є освіту майбутнього і що вона відіграє важливу роль в забезпеченні цих молодих людей. Оскільки цей проект вносить свій внесок в бачення піонера в прокладанні шляху для Міністерства вищої освіти і наукових досліджень в Об'єднаних Арабських Еміратах, щоб встановити чіткі критерії для прийняття електронного навчання установ.

З моменту свого створення в університеті працював розвивати економіку, засновану на знаннях, запускаючи пілотних ініціатив в області наукових досліджень, спрямованих на відродження духу наукових досліджень в арабському регіоні, і найвідоміший з цих ініціатив, організація щорічної наукової конференції, яка включає в себе під його егідою три конференції є конференція якості і передового досвіду в області електронного навчання щорічна конференція з електронного охорони здоров'я і навколишнього середовища. Крім того, університет опублікував вісім наукових журналів, заснованих на редакцією відомих учених з усього світу. Крім того, були різні ініціативи включали в себе Близький Схід Центр по дослідженню стану та розвитку, а також запуск нагород науково-дослідних та інших інших нагород на рівні регіону, внесли свій вклад в видатну наукову підтримку досліджень і підтримки академічних, наукових і лідерських в освіті і суміжних областях тенденцій.

На основі комплексної програми роботи, яка спрямована грати впливову роль на рівні громад, він брав участь в пілотних проектах привели до створення програми на Близькому Сході для забезпечення якості електронного навчання, а також Асоціації Близького Сходу Асоціація E-Learning Близький Схід наукового якості суспільства електронної охорони здоров'я. Ці ініціативи завершилися в рамках проекту «Ініціатива електронне навчання співтовариство «, який був запущений в університеті в 2013 році.

Університет був визнаний безпрецедентним вченого на міжнародному рівні завдяки його тісному зв'язку з найвідомішими світовими освітніми установами та органами, які беруть участь в утворенні, так як це був перший навчальний заклад в регіоні розмістити постійний конференції Міжнародної ради з дистанційної освіти (SCOPE 2012). Університет також вдалося укласти союзи і міжнародні партнерства з Університетом Каліфорнії, Берклі, Університет Бредфорда, Університет Санкт-Галлен, U-21 Global, Університет Південної Африки, Австралійським інститутом людських ресурсів, Міжнародна Федерація лікарень, Університетський коледж Університету штату Меріленд, Азіатський е-університет, список продовжується ,

На додаток до вищесказаного, університет приєднався до активним членом багатьох міжнародних організацій і органів, таких, як Міжнародна рада з дистанційної освіти, Європейської групи по промисловості освіти, Фонд британського якості, Європейського фонду управління якістю, Міжнародної федерації з обробки інформації, поряд з багатьма іншими.

Таким чином, університет призвів до якісної зрушення в галузі вищої освіти шляхом підготовки основи якого зосереджений на студентах в своїх стратегічних рішеннях, що означає його здатність забезпечити досвід більш інноваційним та універсальний, ніж будь-який досвід, отриманого вченими в будь-якому університетському містечку, завдяки унікальній середовищі навчання, яка включає в себе навчальну середу Віртуальний кампус пошти. Оскільки ці освітні середовища використовують новітні інноваційні технології, такі як навчання мобільних телефонів і дискусійні коди і електронні класи і методи освітніх ігор і соціальних мереж в рамках інтегрованого освітнього простору, який може забезпечити досягнення потреб учнів і випускників та професіоналів. Найкраще свідчення прихильності університету, щоб зосередитися на студентах від постійного бажання, щоб забезпечити повну підтримку їм від академічних процедур прийому через віртуальні спільноти та клуби, студент, а також додаткові навчальні ресурси, такі як електронна бібліотека та електронні послуги для професійної орієнтації, з використанням новітніх розробок в області інформаційних технологій і послуг зв'язку для студентів по світ.

Розташування

Дубай

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Address
Dubai Academic City
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 4 424 1111