Canadian University Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Канадський університет в Дубаї пропонує канадський навчальний план, заснований в самому центрі Дубая, в рамках культури та цінностей Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ). Канадський університет в Дубаї (КОД) розташований в центрі міста в безпосередній близькості від Шейх Заєд Роуд в декількох хвилинах ходьби від метро, ​​Dubai (Financial Centre Station). Заснована в 2006 році канадський університет в Дубаї в даний час складається з Школи архітектури та дизайну інтер'єру, школи бізнесу, школи інженерії, прикладної науки і техніки та школи навколишнього середовища і здоров'я. Ми пропонуємо ступінь бакалавра і магістра. Наша програма вивчення англійської мови академічних цілей (EAP) для доступна для тих студентів, які потребують додаткових знань англійської мови.

10 причин, щоб вибрати канадського університету в Дубаї

Є багато причин, щоб вибрати канадського університету Дубай для студентів або аспірантуру, але дозвольте нам розповісти, що відрізняє нас від наших конкурентів:

  1. Канадський основі навчальної програми

Ми пропонуємо освіта, заснована на канадською програмою, даючи нам міжнародно визнаною якості та надійності.

  1. Варіант закінчити в Канаді

Як портал канадського вищої освіти, ви можете почати свій диплом в КЕД потім завершити свої дослідження і випускник одного з наших партнерських організацій в Канаді.

  1. Акредитація ОАЕ

Всі наші програми акредитовані в ОАЕ Міністерством освіти: вища питань освіти.

  1. Міжнародний факультет

Наш міжнародний факультет мають високу кваліфікацію і надихаючим у своїй області, в результаті чого інноваційні стилі навчання і філософій з усіх кінців земної кулі.

  1. працевлаштування випускників

З утворенням на основі канадського принципу запропонованих результатів навчання, КЕД випускники мають високу працездатний на міжнародному ринку робочих місць.

  1. Гнучка навчання

Ми пропонуємо гнучкий графік програми - вечірні та недільні класи доступні як для студентів і випускників програм.

  1. Бізнес-район розташування

У нас є зручне розташування в центрі міста в самому центрі ділового району Дубая, з сучасним академічних і рекреаційних об'єктів.

  1. особистісно-орієнтований підхід

CUD є особистісно-орієнтований університет, де ми оцінюємо успіх студента понад усе.

  1. Можливості досліджень

Наша науково-дослідний центр надає студентам можливість бути залучені в передових досліджень на міжнародному рівні та в ОАЕ.

  1. мультикультурна спільнота студентів

У нас є дійсно мультикультурне середовище навчання, зі студентами з більш ніж 100 національностей.

Місія

Канадський університет в Дубаї сприяє канадські перспективи в процесі навчання, досліджень і застосування, засновані на знак вдячності і поваги до різних культур і ОАЕ цінностей.

Зір

Канадський університет в Дубаї прагне забезпечити студентів з міжнародним академічним досвідом, керуючись вищими навчальними та корпоративної етики, додаючи цінність для особистого та професійного життя своїх випускників, а також спільнот, в яких ми працюємо.

Інституційні цілі і завдання

Мета 1:

Для створення і підтримки умов, сприятливих для безперервного навчання і вдосконалення в той час безперервної оцінки всіх аспектів операцій CUD для забезпечення актуальності і передового досвіду.

Цілі:

1.1. Для забезпечення можливості для студентів для підвищення їх класі досвід за рахунок використання мультимедійних та інтернет-ресурсів.

1.2. Через Управління інституційної ефективності, безперервної оцінки нашої діяльності в якості викладання і навчання організації і задоволеності студентів і співробітників з виконанням університету.

1.3. Для використання систематичного планування, заснований на фактичних даних, розробки університету як в оперативному та стратегічному плані.

Мета 2:

Для того, щоб прийняти і показати ентузіазм і внесок всіх співробітників і студентів і підтримувати амбіції всіх шляхом надання їм як академічних знань і практичного досвіду, необхідного для успішної кар'єри

Цілі:

2.1. Для забезпечення передового досвіду в галузі викладання, як вимірюється студента і незалежної оцінки.

2.2. Для забезпечення можливості, у відповідних випадках, для працевлаштування для проектів та інших заходів.

2.3. Для залучення бізнесу, уряду та некомерційних організацій в Дубаї з роботою університету.

Мета 3:

Для створення атмосфери гідності і взаємної поваги в той час як заохочення наукових дискусій і прикладних досліджень.

Цілі:

3.1. Для того, щоб розробити цілеспрямовану науково-дослідний центр, який проводить прикладні дослідження і займається як співробітників, так і студентів, в гонитві за науковою діяльністю.

3.2. Проводити періодичний відкривати і публічні лекції стимулювати дискусію в заземленою академічну строгість з питань, що становлять інтерес для регіону,

3.3. Для того, щоб розвиватися, зі студентами та співробітниками, кодекс поведінки, це велика честь і шанований у повсякденній роботі університету.

Мета 4:

Для того, щоб прийняти відповідальність і цінуємо внесок всіх зацікавлених сторін, особливо в нашій діяльності в якості порталу для канадської освіти, і таким чином зробити КЕД університет вибору в нашій цільовий ринок і одночасно кращого роботодавця для всіх академічних, управління і допоміжного персоналу.

Цілі:

4.1. Для того, щоб мати чітку стратегію для співпраці і співпраці з канадськими Повідомлення середніх навчальних закладів і розробити угоди про співпрацю, які відображають цю стратегію.

4.2. Для систематичного збору даних від зацікавлених сторін, внутрішні і зовнішні, що стосуються виконання університету, його стратегічне положення бренду і його можливості для зростання,

4.3. Для того, щоб продовжувати рости базу програм і числа студентів з тим, щоб виконати місію і доставити в стратегічний план університету.

Мета 5:

Для врахування потреб усіх внутрішніх і зовнішніх зацікавлених сторін шляхом забезпечення достатніх і відповідних ресурсів, які доступні для досягнення всіх стратегічних та оперативних цілей, підвищуючи тим самим суверенітет університету як незалежна установа вищої професійної освіти.

Цілі:

5.1. Проводити систематичне планування ресурсів для задоволення потреб навчання, вимоги до простору, бібліотека та вимоги студента послуг і інформаційних технологій і використовувати ці плани в якості основи для розробки бюджету та стратегічного планування.

5.2. Для того, щоб прагнути до забезпечення наш статус госпрозрахункової організації при першій же можливості, з використанням нових інвестицій для розширення і розвитку.

Розташування

Дубай

Canadian University Dubai

Address
1st Interchange,
Sheikh Zayed Road

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Веб-сайт

Програми