Прочитайте офіційний опис

Американський університет в Шарджі Є незалежною неприбутковою коопераційною установою, яка заснована свідомо на американських вищих навчальних закладах. Університет є провідним всеосяжним вузівським університетом у Перській затоці та служить студентам з регіону та з усього світу. AUS прагне бути лідером регіону у вищій освіті, відомий своєю досконалістю та інноваціями у викладанні, навчанні, дослідженні та обслуговуванні.Американський університет в Шарджі знаходиться в 16 кілометрах від центру Шарджі і приблизно в 25 кілометрах від сусіднього емірату Дубая. Шарджа є глобальним торговельним центром, центром навчання та мистецтва, як це підтверджується його назвою ЮНЕСКО за 1998 рік як культурної столиці арабського світу.

Найпоширеніші причини для навчання в АСУ:

студентське середовище
Станом на осінь 2016 року в АСУ було зареєстровано 6 002 студентів. До них входили 429 випускників та 5 402 студенти. Співвідношення студентів становить 50,4 чоловіків та 49,6 жінок. Відповідно до аналізу даних "Время вищої освіти", AUS має більш високий відсоток іноземних студентів, ніж будь-яка інша установа, що має рейтинг у світі. Близько 84% студентського корпусу університету складаються з іноземних студентів, які представляють понад 100 національностей.

Якість та різноманітність викладачів
Наші члени факультету мають багаторічний досвід викладання та досліджень та кваліфікацію ступеня з деяких найбільш престижних університетів у світі. До них належать Гарвардський університет, Єльський університет, Кембриджський університет, Оксфордський університет, Стенфордський університет, Університет Брауна та Принстонський університет. Приблизно 92 відсотка факультету повний робочий день мають термінову ступінь, а 81 відсоток - кандидатську.

Фінансові гранти та стипендії, а також можливості аспірантури

AUS Financial Grant

AUS робить все можливе для того, щоб фінансові засоби не стали перешкодою для кваліфікованих студентів отримати найкращу освіту, яку вони заслуговують. Великий вибір стипендій та стипендій для студентів як аспірантів, так і аспірантів пропонується допомогти їм фінансувати освіту. Надані стипендії включають:

  • Фінансовий грант (5-50 відсотків відрахувань на навчання, лабораторні збори та спільне проживання) для студентів, які складають повний робочий день, з обмеженими фінансовими ресурсами.
  • Відмінна студентська стипендія (20 відсотків відрахувань на оплату навчання та лабораторних витрат) для студентів, які вперше отримали відмінності, досягнувши мінімальної сукупної середньої оцінки балів у 95% або її еквіваленті в останній рік їх середньої освіти.
  • Академічне стипендіальне навчання (10 відсотків плати за навчання та лабораторні / технологічні збори) для студентів, які вперше пройшли навчання, які продемонструють академічну майстерність, досягнувши мінімальної сукупної середньої оцінки балів в межах від 90.00 до 94.99 відсотків або її еквівалент в останньому році їх середньої освіти.
  • Активна студентська стипендія (до 50 відсотків відрахувань на оплату навчання та лабораторних витрат) присуджується талановитим студентам як жест підтримки університету та визнання досягнень учнів у позашкільних закладах.
  • Атлетичні стипендії (до 50 відсотків ремісії на навчання, лабораторні збори та спільне проживання) пропонуються талановитим учням спортсменів, які демонструють спортивну майстерність та видатні спортивні якості.
  • Сімейний стипендіальний стипендіат (25 відсотків відрахувань на оплату навчання та лабораторних витрат) для сімей, де більше ніж одна дочка / син є одночасно навчаються в АСУ як одночасно студенти-студенти.
  • Інші стипендії та гранти включають премію "Кандидати за вчені", грант на навчальні поїздки, стипендію "Академічне виховання", стипендію "Канцлера", Стипендію зі списку динарів та Стипендію школи Шаракха.
AUS Info

Університет також нагороджує ряд аспірантів для кваліфікованих аспірантів. Випускні асистенти покривають плату за навчання (з 33-100 відсотків відмов від навчання) та щомісячну стипендію протягом регулярних семестрів. Випускник асистентської освіти може бути у формі аспірантської аспірантури чи асистенту навчання в аспірантурі. Аспірантура з вищої освіти надає учням можливість розвивати дослідницький досвід, співпрацюючи з факультетом з науково-дослідницької діяльності. Через аспірантуру випускників вищі навчальні заклади отримують досвід, пов'язаний з навчанням, через роботу за сумісництвом на таких посадах, як лабораторії. Обидва нагороджуються на конкурсному семестрі за семестром.

Об'єднання на кампусі

Однією з найважливіших і відомих особливостей AUS є її життєрадісне та динамічне життя в кампусі. Університет пропонує студентам загальноосвітні гуртожитки, спортивний комплекс та тренажерний зал. Інші послуги включають в себе оздоровчий центр, аптеку, банк, поштовий відділ, перукарню, жіночий салон краси, книжкову крамницю, їдальні та два магазини.

Житлові зали дають студентам місце для проживання, відпочинку, тренувань та навчання в комфорті. Університетський центр охорони здоров'я надає ряд послуг, включаючи амбулаторну допомогу, медичну освіту, психологічне консультування та швидку допомогу / служби швидкої допомоги. Спортивні комплекси AUS проводять різноманітні спортивні та спортивні заходи. Спортивний комплекс оснащений критим баскетболом, волейболом, гандболом, бадмінтоном, тенісними критими судами, а також 50-метровим критим олімпійським басейном, сквош-кортами, фітнес-центрами та тренажерним залом.

На відкритому повітрі розташовані баскетбольні майданчики, тенісні корти, футбольне поле, крикет, майданчик для бейсболу та 400-метрова траса.

Позашкільна діяльність, студентські клуби та організації

AUS приділяє велику увагу позашкільної діяльності, вважаючи, що вони є життєво важливими для всебічного розвитку студента. Студенти заохочуються до участі в спортивних заходах, об'єднуються в культурні та цікаві клуби, а також проводять волонтерську роботу в громадських кампаніях. Університет пропонує 81 студентський клуб, що спеціалізується на культурі та інтересах, 25 спортивних команд та програма волонтерства громадських робіт. Студенти також можуть брати участь у театральних та музичних виступах за програмою виконавських мистецтв університету. Протягом року в університетському містечку проводяться численні культурні вистави.

Наукові дослідження та публікації світового рівня

AUS прагне стати провідним дослідницьким університетом у регіоні, відомий своєю досконалістю та інноваціями. Університет заохочує та підтримує дослідницьку, наукову та творчу діяльність її факультету та студентів. Крім того, в університеті планується побудувати науково-технологічний парк.

Фінансування досліджень в AUS включає в себе 2,5 мільйона AED, присуджуваних на рік в якості дослідницьких грантів для внутрішніх факультетів; AED 2,2 мільйона виділених на рік для саботичних листів; 10 мільйонів AED (відмови від навчання та стипендії для аспірантів та асистентів), виділених на підтримку аспірантів; І 2,1 млн. AED на рік забезпечується за рахунок зовнішніх дослідницьких грантів.

Факультет і студент AUS випускають та публікують якісну роботу, яка регулярно отримує визнання як на регіональному, так і на міжнародному рівнях. Члени викладацького складу AUS мають 67 патентів, багато патентованих на місцевому та міжнародному рівнях. Члени викладацького складу AUS мають сильний рекорд наукових публікацій у престижних журналах та міжнародних конференціях, які зазвичай включають аспірантів як співавторів.

  • Кількість публікацій журналу з 2014-2016 р .: 1014
  • Кількість презентацій та роботи від 2014-2016 рр .: 131

Кар'єра та можливості професійного розвитку

AUS також приділяє особливу увагу встановленню взаємовигідних зв'язків із громадою. Всі коледжі та школи в AUS прагнуть задовольнити потреби корпоративної спільноти та встановлювати зв'язки, які виявлять користь як AUS, так і його партнерам. Ці зв'язки також допомагають університету проводити дослідження, а також просувати культуру досліджень, яка швидко стає одним із самих захоплених особливостей університету.

Випускники AUS працюють у ряді багатонаціональних фірм, неурядових організацій та державних установ. Хоча в AUS студенти мають можливість стажуватись у провідних місцевих та міжнародних фірмах. Університет також проводить щорічний Кар'єрний Форум, і надає старшим і випускникам AUS можливість зустрітися з представниками приватного та державного секторів, зацікавлених у вербуванні студентів та випускників AUS як штатних співробітників або стажистів.

AUS пропонує 26 спеціальностей та 45 неповнолітніх на бакалавріаті, а також 14 магістрів за спеціальністю Архітектура, мистецтво та дизайн; Коледж мистецтв і наук; Інженерний технікум; І Школа ділового адміністрування.

Тема-events_1_

На кампусі житло та об'єкти

Житловий будинок на кампусі є найзручнішим місцем для студентів, щоб вони жили під час навчання в університеті. Більше 2000 студентів живуть у житлових залах університету. Вони люблять бути близькими до академічних будівель, бібліотеки, харчового суду та спортивного комплексу. Житлові зали AUS складаються з восьми чоловічих та п'яти жіночих гуртожитків, під наглядом персоналу яких працює цілодобово. Учні мають можливість приватних, напівприватних, загальних, одномісних або двомісних номерів. Навколишнє середовище дуже багате багатокультурною атмосферою та збалансоване поєднання соціальної та академічної діяльності. Житлові зали дають студентам місце для проживання, відпочинку, тренувань та навчання в комфорті.

Бібліотека

Бібліотека AUS, відома як одна з провідних бібліотек регіону, надає колекції, послуги та програми для підтримки навчальних програм та дослідницьких потреб університетської спільноти. Бібліотека AUS пропонує 140 комп'ютерних робочих станцій; Навчання інформаційній грамотності та навички досліджень; 141 000 книжкових / медіа-елементів та доступ до 220 000 електронних книг; І 50 + баз даних з доступом до 26 000 + електронних періодичних видань. Крім того, всі бібліотекарі та адміністратори бібліотек в AUS мають акредитовані ступені магістра в галузі бібліотеки та інформатики від установ, акредитованих або визнаних Американською бібліотечною асоціацією.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

American University of Sharjah

Наш Магістр англійська / арабська / англійська Усний та письмовий переклад (МАТИ) ступеня відома у всьому регіоні своєю відмінною репутацією. ... [+]

Наш Магістр англійська / арабська / англійська переклад і письмовий переклад (МАТИ) Ступінь відома у всьому регіоні своєю відмінною репутацією.

У відповідь на важливу роль, яку відіграє міжкультурної комунікації в міжнародних зустрічах в ці дні і постійно зростаючий вплив арабського регіону на світових справах, наша програма озброює випускників з вузькоспеціалізованого перекладу і перекладацькі навички в англійською та арабською мовами. Ми розміщуємо широкий спектр навичок, необхідних для перекладу та інтерпретації в рамках загальної теоретичної бази, яка забезпечує наші студент з інструментами для виявлення, аналізу та вирішення проблем, а також розробити відображальний підхід до перекладу та інтерпретації.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наш Магістр мистецтв в програмі TESOL є провідним підготовку до кар'єри в галузі викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL). ... [+]

Наш Магістр мистецтв в програмі TESOL є провідною підготовкою до кар'єри в Викладання англійської мови носіям інших мов (TESOL).

З величезними ресурсами і викладачами кафедри англійської мови, ми пропонуємо програму, спеціально призначену для задоволення потреб викладачів англійської мови як другої мови в різноманітній, мультикультурної обстановці. Наші пропозиції курсу забезпечують професійну підготовку і міцні основи на придбання другої мови, методики викладання, тестування мови і використання технологій в навчальних класах мови. Наші видатні академічні програми викладаються висококваліфікованими викладачами з міжнародним досвідом викладання в області TESOL, теоретичної та прикладної лінгвістики і міжкультурної комунікацією.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

American University of Sharjah

З моменту свого запуску в 2002 році в якості першої програми такого роду у всьому регіоні, ступінь нашої Engineering Management Systems (ESM) Майстер став одним з найпопу ... [+]

Сьогодні інженери зазвичай стикається з більш широкими обов'язками, які вимагають їх об'єднати управлінські аспекти з технічними аспектами.

З моменту свого запуску в 2002 році в якості першої програми такого роду у всьому регіоні, наші Engineering Management Systems (ESM) ступінь магістра став одним з найпопулярніших наукових ступенів в AUS. Попит на нашу програму залишається на високому рівні, в середньому 25 студентів, що надходять в нього щороку.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наша магістра в програмі машинобудування (ММСП) призначений для тих, чия мета полягає в тому, щоб працювати в різних поддисциплин машинобудування, в тому числі теплових і ... [+]

Світова економіка і швидкі зміни в технології вимагають все більшого числа інженерів з технічної експертизи за межами рівня ступеня бакалавра. наш Магістр наук в галузі машинобудування програми (ММСП) призначений для тих, чия мета полягає в тому, щоб працювати в різних поддисциплин машинобудування, в тому числі теплових і зелених енергетичних систем, гідравлічних систем, механіки твердого тіла, розробки і виробництва, а також динаміки і управління. Наша програма збільшує технічні навички всіх інженерів-механіків, щоб задовольнити сучасним вимогам, а також тих, хто в майбутньому. На основі високих стандартів, аналогічних тим, а потім в Сполучених Штатах ця програма навчає інженерів-механіків за рішенням складних проблем машинобудування далеко за межі того, що вони стикаються на університетському рівні.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наш Магістр наук в галузі цивільного будівництва (МСЦ) користується популярністю серед професіоналів, які хочуть поєднувати передову будівельну практику технічних дослідж ... [+]

Наш Магістр наук в галузі цивільного будівництва (МСЦ) користується популярністю у професіоналів, які хочуть поєднувати передову будівельну практику технічних досліджень, з тим щоб вони могли грати команда роль в промисловості як в ОАЕ, так і за кордоном.

Місія

Місія магістра наук в програмі Civil Engineering (МСЦ) в AUS є підготовка фахівців для просунутих кар'єри і / або докторантури в галузі цивільної інженерії. Програма прагне створити сприятливу академічне середовище, яка сприяє передового досвіду в галузі викладання і наукових дослідженнях, щоб допомогти студентам стати компетентними, інноваційними та відповідальними фахівцями з ефективними навичками спілкування.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наша магістра в програмі бухгалтерського обліку (MSA) надає студент з передовими знаннями та методами проводити професійну кар'єру в державному і приватних бухгалтерськом ... [+]

Наша програма MSA відкриває нові захоплюючі можливості в області бухгалтерського обліку та забезпечує швидкий шлях, щоб підготувати для деяких з найпрестижніших повноважень в професії. наш Магістр наук в області бухгалтерського обліку програми (MSA) надає студент з передовими знаннями та методами проводити професійну кар'єру в державному і приватних бухгалтерському обліку. студенти MSA розвивати навички, необхідні для вирішення бухгалтерських проблем, які мають відношення до сучасного області бухгалтерського обліку, фінансів та інших областей бізнесу. ... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наша бажаний магістр наук в області електротехніки програми (MSEE) відома своєю сувору підготовку і динамічний підхід. ... [+]

Наш бажаний магістра в програмі електротехніки (MSEE) славиться своєю суворої підготовки та динамічного підходу.

Популярний серед професіоналів по всьому регіону, наша програма готує студентів в середовищі, яка поєднує в собі електротехнічний практику передових технічних досліджень, що дозволяє нашим студентам, щоб грати провідну роль у сприянні зростаючого організму електричних інженерних знань, досліджень і розробок, як регіональному та міжнародному рівнях.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наша магістра в програмі з математики (MSMTH) надає студентам суворого і ретельного знання широкого кола чистих і прикладних областей математики. ... [+]

Наш Магістр наук в області програми з математики (MSMTH) надає студентам суворого і ретельного знання широкого кола чистих і прикладних областей математики.

Наша програма призначена для підготовки студентів з різними професійними цілями, починаючи від роботи або просувань по службі в бізнесі, промисловості або уряді, на базову підготовку в основах, необхідних для отримання наукової кар'єри або продовжити докторську ступінь в області математики або областях математики, пов'язані з.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Акредитовані в ОАЕ Міністерство вищої освіти і наукових досліджень, наш Магістр наук в області мехатроніки інженерія є міждисциплінарну програму, яка об'єднує в собі наук ... [+]

Багатопрофільні інженери необхідні зараз більш ніж коли-небудь.

Акредитовані в ОАЕ Міністерство вищої освіти і наукових досліджень, наш Магістр наук в області мехатроніки інженерія є міждисциплінарну програму, яка об'єднує в собі наукові і технічні поняття, необхідні для вирішення грандіозних завдань в постійно мінливих галузях промисловості.

Мехатроніка розвивалася як окрема інженерна дисципліна протягом останніх кількох років. Це поєднання механіки, електроніки, інформаційних технологій і обчислювальної техніки. Це стало означати синергічну використання точного машинобудування, теорії управління, інформатика, а також датчики і технологію приводів для розробки вдосконалених продуктів і процесів. Це застосування новітніх технологій в області прецизійного машинобудування, теорії управління, інформатики та електроніки в процесі проектування для створення більш функціональних і адаптаційних продуктів. Оскільки мехатроніка студенти вивчають ряд дисциплін, вони добре оснащені, щоб йти в широкий діапазон робочих місць в електротехніці або машинобудування, а також розробки програмного забезпечення та управління позиціями. Об'єднані навички випускника мехатроніки стають все більш цінними для роботодавця, особливо в таких областях, як:... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Комп'ютерна техніка відіграє вирішальну роль в тому, як визначається майбутнє: вибір нашого магістра в галузі обчислювальної техніки Програма (MSCoE) означає вибір можлив ... [+]

Комп'ютерна техніка відіграє вирішальну роль в тому, як визначити майбутнє: вибирати наш Магістр наук в програмі комп'ютерної інженерії (MSCoE) означає вибір можливість бути на передньому краї провідних світових технологічних компаній для іншої частини вашого кар'єри.

Все більше важлива частина повсякденного життя, комп'ютерна техніка, відноситься до того, як деякі з сьогоднішніх самих інноваційних пристроїв створені.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
American University of Sharjah

Наш магістр наук в області хімічного машинобудування (MSChE) підготує вас в навчальному середовищі, яка поєднує в хімічній інженерії практику технічних досліджень, так що ... [+]

Наш Магістр наук в області хімічного машинобудування (MSChE) підготує вас в навчальному середовищі, яка поєднує в собі хімічну інженерну практику з технічними дослідженнями, так що ви можете грати активну роль у сприянні зростаючого організму знань, наукових досліджень і розробок, як на регіональному, так і на міжнародному.

У цій програмі, ви отримаєте відмінні багатоборстві технічні, аналітичні та практичні навички для обробки великих завдань в області хімічного машинобудування області.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

American University of Sharjah

Наш майстер в сфері міського планування (МУП) повністю акредитований Комісією з академічного акредитації Міністерства Відділу у справах освіти вищої освіти і викладається ... [+]

У якості першої професійної програми в своєму роді в ОАЕ, наш Майстер по мірі міського планування готує кваліфікованих фахівців і керівників у плануванні та управлінні міського розвитку.

Наша унікальна програма прагне до створення, розповсюдження і застосування міждисциплінарних знань в області міського планування. Наша програма надає професійні чоловіків і жінок з видатним, спеціалізованого післявузівської освіти, що дозволяє їм здійснювати керівну роль в управлінні ростом міст, розпорядчих урбанізації політики та просування соціального розвитку. Ми прагнемо до розширення можливостей студентів з високими етичними стандартами, сумісних зі значеннями місцевих культурних умов, принципів соціальної справедливості, а також проблем в області охорони навколишнього середовища і сталого розвитку.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Шарджа
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою