Al Ghurair University

Введення

Прочитайте офіційний опис

VISION

Al Ghurair університет буде ведучим учня комплексний університет в GCC з міжнародним визнанням для якісної освіти, прикладних досліджень і пропаганди.

Місія

Al Ghurair університет прагне служити освітніх потреб суспільства шляхом підтримки якості освітнього досвіду для студентів, участь в просвітницьких заходах, і сприяючи накопиченню знань через дослідження і дослідження. Навчальні програми університету спрямовані на розвиток інтелектуальних, практичних і творчих здібностей студента, щоб додавати здатність до навчання та працевлаштування випускників.

Мети

Пропонуємо якісні академічні програми, які готують студентів внести свій вклад в економічне процвітання і добробут суспільства. Зізнайтеся і зберегти якість студентів. Рекрут, розвивати і утримувати компетентних і професійно різноманітний викладачів і співробітників. Сприяння створенню умов, сприятливих для прикладних досліджень значного впливу. Інформаційно-пропагандистських програм стимулювання і співтовариство мобілізаційні заходи. Домогтися ефективності, дієвості і життєздатності роботи університету та ресурсів.

Розташування

Дубай

Address
AL GHURAIR UNIVERSITY
Dubai Academic City

PO Box 37374 Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: