University of Ljubljana

Введення

Прочитайте офіційний опис

133440_Photo1.jpg

University of Ljubljana , заснований у 1919 році, має 23 факультети та 3 академії мистецтв , є найстарішим та найбільшим вищим навчальним, науково-дослідним та мистецьким закладом у Словенії. Університет сприяє фундаментальним, прикладним та розвивальним дослідженням. На сьогодні University of Ljubljana посідає одне з найкращих 3% університетів у світі.

University of Ljubljana знаходиться в Любляні, столиці Словенії, за винятком нашого факультету морських досліджень і транспорту, який розташований у Порторожі біля Адріатичного моря. Любляна - дуже приємне і молодіжне місто, в якому можна жити. У нас багато музеїв, галерей, театрів, кінотеатрів, інститутів, бібліотек та один із найстаріших філармонічних оркестрів у світі. У центрі міста ви знайдете безліч пабів, ресторанів, клубів та магазинів. Зелених насаджень теж багато. Kongresni trg (площа) - одна з центральних площ Любляни, де також є ректорат Ректората University of Ljubljana .

У University of Ljubljana є чудові навчальні програми у всіх галузях навчання: мистецтві, образотворчому мистецтві, природознавстві, техніці та техніці, соціальних науках, гуманітарних науках, медицині, науках про здоров'я, спорті, які розроблені відповідно до настанов Болонського процесу. У межах University of Ljubljana та у співпраці з закордонними університетами ми пропонуємо спільні, міждисциплінарні та міждисциплінарні навчальні програми у всіх трьох циклах. Окрім лекцій, навчальних посібників та семінарів, ми робимо великий акцент на практичному навчанні, включенні студентів у проектні роботи, міжнародних обмінах, профорієнтації, позакласних та інших заходах.

133441_Photo2.jpg

Щорічно близько 40 000 студентів вдосконалюють і розвивають свої знання та вміння в нашому закладі, серед них 8% студентів-іноземців. Курси University of Ljubljana закінчують більше половини всіх випускників бакалаврів у Словенії, понад дві третини магістрів та спеціалістів та понад 80 відсотків докторів наук.

Особливою турботою University of Ljubljana є передача знань промисловості, безпеці навколишнього середовища, здоров’ю людей, якості життя та заможній економіці, саме тому ми тісно співпрацюємо з багатьма словенськими та зарубіжними компаніями. Нашими партнерами є видатні багатонаціональні корпорації та провідні словенські організації.

Ми пропонуємо вам почати свій академічний шлях у нас, розширити свої особисті та професійні варіанти кар’єри та стати цінним членом нашої гордої та творчої академічної спільноти.

Ми раді вітати Вас у нашому університеті.

Враження учнів

Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт тут, щоб прочитати більше про враження учнів: href = "https://www.uni-lj.si/study/impressions/students-written/

133248_UL-KongresSquare.jpg

Розташування

Любляна

Address
University of Ljubljana
Kongresni trg 12

1000 Любляна, Любляна, Словенія

Любляна

Address
University of Ljubljana Faculty of Architecture
Zoisova cesta 12

1000 Любляна, Любляна, Словенія

Любляна

Address
University of Ljubljana Faculty of Electrical Engineering
Tržaška cesta 25

1000 Любляна, Любляна, Словенія

Любляна

Address
University of Ljubljana Faculty of Public Administration
Gosarjeva ulica 5

1000 Любляна, Любляна, Словенія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія