University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Введення

Прочитайте офіційний опис

University Of Ljubljana Faculty of Architecture

Архітектурний факультет у Любляні, як правило, вважається однією з кращих середньоєвропейських архітектурних шкіл. Підтвердження його якості виходить від численних успішних студентів та випускників, часто досягаючи завидних результатів всередині країни та за кордоном. Наші випускники відомі своїми загальними та професійно профілізованими знаннями та систематичним проектом, що дозволяє успішно працювати в різних галузях художньої та архітектурної діяльності.


Структура навчального плану/>

Факультет пропонує академічну освіту та професійне дослідження в галузі архітектури, урбанізму та дизайнерської графіки та продукту. На даний момент програма складається з аспірантських курсів, які тривають дев'ять семестрів плюс один рік на диплом. Випускні курси знаходяться в архітектурі, урбанізмі або дизайні. Післядипломні курси останні два роки в магістратурі в галузі архітектури або урбаністики або в спеціалізованому курсі архітектури. Поряд з цим к.ф.н. звичайно, триває чотири роки. У 2007/2008 навчальному році факультет представить нові бакалаврські та магістерські курси на базі Болонської декларації. Нова докторська програма в галузі архітектури починається в 2009/2010.

  • Візитна адреса: University Of Ljubljana Faculty of Architecture , Zoisova 12, 1000 Любляна, Словенія
  • Приймальний контакт: декан-кабінет
  • Кінцевий термін подачі документів - уніфікована програма підготовки магістрів: березень; - докторська програма: серпеньВимоги до прийому

Програма уніфікованої програми магістра в галузі архітектури: закінчення середньої освіти (випускний сертифікат - аспірантура з вищої школи, сертифікат про закінчення професійного навчання або випускний іспит), позитивний результат з вступного іспиту на архітектурному факультеті.


Докторська програма: загальні вимоги (докладніше: див. Повне опис програми нижче): MSc. або еквівалент (термін подання документів про визнання в програмі докторантури: травень)./>

Тривалість

Тривалість програми становить 3 роки.

Ціна / збір

4000 євро на рік.

Потенційне співфінансування комісії доступне для кращих кандидатів (залежно від ступенів попередньої освіти кандидата та його регулярного просування в програмі).

Розташування

Любляна

Address
University of Ljubljana Faculty of architecture
Zoisova 12

1000 Любляна, Любляна, Словенія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: