DOBA Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є повністю акредитованими сучасними європейськими бізнес-школами, присвяченими особам, які зацікавлені у підвищенні їхніх знань та конкурентоспроможності шляхом навчання в Інтернеті та особистого навчання. Наші високоякісні навчальні програми, доступні чотирма різними мовами, відповідають стандартам та вимогам сучасного європейського та світового бізнес-середовища.

Розвиток компетенції 21-го століття за допомогою інноваційних програм та підходів, що мають унікальну міжнародну акредитацію для використання ІКТ у вищих навчальних закладах

Основні достоїнства DOBA Business School

  • розвинута та створена онлайн-модель навчання, міжнародно акредитована Європейським фондом якості в області електронного навчання
  • сучасні програми, спрямовані на придбання актуальних та практичних знань,
  • сучасна IT-підтримка вищої освіти, надана викладачами з великим професійним досвідом,
  • учень-орієнтований підхід
  • наукові дослідження, міжнародне співробітництво та інші заходи з розвитку,
  • наявність на південно-східних європейських ринках,
  • чітка стратегія глобалізації з виходом на нові зовнішні ринки Африки та Індії,
  • соціально відповідальна і етична освіта та наукові дослідження.

DOBA пропонує навчальні програми студентам, які працюють за сумісництвом, які працюють в цілому, і можуть зараховуватись до регулярних програм та дистанційних / електронних навчальних програм. Студенти можуть навчатися словенською, сербською, хорватською або англійською мовами.

DOBA Business School є частиною бізнес-групи DOBA, яка була створена в 1990 році. Бізнес-група DOBA є найбільшим приватним навчальним закладом у Словенії. З самого початку DOBA розвиває та сприяє навчанню протягом усього життя. Понад 100 різних формальних та неформальних навчальних програм для різних цільових і вікових груп відповідають за зростаючу потребу в освіті в Європі.

Наші програми продовжують підвищувати рівень освіти для людей та зміцнюють той факт, що знання є цінним активом. Замість того, щоб просто підготувати вас до однієї з сьогоднішніх загальноприйнятих професій, ми підготуємо вас до декількох професій і завдань завтра.97861_doba_pigac_si__MPP5567.jpg


Наше бачення

Школа, яка йде далі.

Стати однією з провідних шкіл для навчання в Інтернеті в Європі та визнаною в усьому світі школою у цій галузі - визнана своєю педагогічною інновацією, відкритість, соціальна відповідальність, віра в стійку передового досвіду та її ініціативних та соціально відповідальних студентів, які готові вирішувати поточні економічні проблеми та вирішення соціальних проблем.

Наше завдання

Перетворення викликів у можливості з новими програмами та підходами.

DOBA Business School - приватна бізнес-школа та створена вища освітня установа для навчання в Інтернеті в регіоні та центру знань. DOBA Business School реалізує бакалаврську та післядипломну програми та дослідження з області прикладних соціальних досліджень. Наші зусилля спрямовані на зменшення прогалин у знаннях та розширення можливостей для успішної кар'єри в Словенії та в регіоні. Наші дії спрямовані на забезпечення вужчої та ширшої соціальної спільноти сучасними освіченими та практично підготовленими випускниками, які керуються етичними та соціально відповідальними діями.

Наші цінності

Соціальна відповідальність
Ми допомагаємо формувати вільнодумні, критичні, підприємливі та творчі особистості, дії яких сприяють прогресу суспільства.

Повага до етичних цінностей
Ми пов'язані з високими етичними принципами, які є основою наших навчальних програм та режимів навчання. Освіта та наші власні дії сприяють повазі, прийняттю різноманітності, толерантності та поваги прав людини та основних свобод.

Якість освіти
Постійний моніторинг виконання навчального процесу, кваліфікація виконавців, забезпечення умов для реалізації програм, внутрішня організація, міжнародна порівнянність навчальних досягнень, активна співпраця з громадою та постійне впровадження удосконалень шляхом включення студентів.

Дослідження та розробки та інновації
Бути рівноправним членом академічного співтовариства також у науковій та дослідницькій роботі, надаючи нові та інноваційні рішення, що забезпечують прогрес у навколишньому середовищі.

Адаптація і бути фактором соціальних змін
Наші дії у галузі досліджень, освіти та консультування, встановлення зв'язків, нашої етичної поведінки та сприяння навчанню протягом життя сприяють сталого розвитку соціальної відповідальності в Словенії та за її межами. Це робиться у співпраці з національними та міжнародними експертами, установами, організаціями та компаніями.

Поважаючи індивідуальність та сприяючи спільній роботі
Ми поважаємо очікування та потреби людей, але водночас сприяємо співпраці.

Незалежність
Ми віримо в інтелектуальну свободу і є фінансово, інституційно та академічно незалежною та орієнтованою на ринок інституцією.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • сербський

Переглянути магістерські програми » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр міжнародного бізнесу

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років October 2019 Словенія Maribor + 1 більше

Бізнес і організація є життєво важливою частиною сучасного життя. Повністю акредитована програма International Business Management відповідає зростаючим потребам сучасних робочих місць на ринку та допомагає студентам через співпрацю отримати знання для управління власним бізнесом та мережами. [+]

Бізнес і організація є життєво важливою частиною сучасного життя. Повністю акредитована програма International Business Management відповідає зростаючим потребам сучасних робочих місць на ринку та допомагає студентам через співпрацю отримати знання для управління власним бізнесом та мережами.

Навчання, що ґрунтується на проблемах, допомагає студентам розвивати компетенції для інноваційного управління бізнес-операціями та дають їм можливість зрозуміти економічні системи як частину сучасного європейського та глобального середовища.... [-]


Майстер в управлінні розумними містами

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 років October 2019 Словенія Maribor + 1 більше

Міста та громади є головними місцями ключових викликів сучасності, які ми повинні розуміти та вміти розв'язувати, включивши громадян до покращення сталого розвитку та якості життя. Спритне місто - це місто, засноване на потребах своїх громадян і використовує передові технології, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності, сталий розвиток та підвищення якості життя. [+]

Міста та громади є головними місцями ключових викликів сучасності, які ми повинні розуміти та вміти розв'язувати, включивши громадян до покращення сталого розвитку та якості життя.

Спритне місто - це місто, засноване на потребах своїх громадян і використовує передові технології, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності, сталий розвиток та підвищення якості життя.

... [-]

Відео

Students about DOBA Business School

Students at DOBA Business School