Matej Bel University

Введення

Прочитайте офіційний опис

MBFRONT

Matej Bel University - державний університет, який досяг статусу університету в 2010 році та є членом Європейської асоціації університетів. Університет забезпечує як якісний університет, так і подальшу освіту, заохочуючи творчі наукові та мистецькі дослідження. Знання є передовими, поєднуючи вимоги як наукових розробок, так і практичних питань. Університет пропонує класичний спектр можливостей університетської освіти на всіх трьох рівнях і формах навчання у сферах освіти, соціальних питань, економіки, права, політики, гуманітарних та природничих наук у сферах міжнародних відносин, економічних спеціалізацій та математика. Крім того, він також забезпечує англофонічні та частково франкофонні дослідження.

МБУ розробляє спільні навчальні програми та має контакти з великими зарубіжними університетами, де студенти мають можливість закінчити частину навчання. Тому випускники МБУ ефективні в пошуку свого місця на ринку праці не тільки вдома, але і за кордоном. Окрім навчальної, наукової та мистецької діяльності, значна частина творчої діяльності МБУ представлена фундаментальними та прикладними дослідженнями у співпраці з національними та міжнародними установами. Університет є центром досконалості наукових досліджень, а науково-дослідні проекти фінансуються за допомогою Європейських структурних фондів. Крім того, вона впроваджує навчання протягом усього життя в різних курсах та формах Дитячого університету МБУ та Університету МБУ третього віку. Нарешті, це дає студентам достатньо можливостей для різноманітних соціальних заходів через широкий спектр спортивних клубів, мистецьких ансамблів та студентських організацій, що функціонують при МБУ. Запрошуємо відкрити для себе деякі природні краси Центральної Словаччини !

Місія та бачення МБУ

Наше завдання

Будучи частиною європейського простору освіти та досліджень, Matej Bel University вносить важливий внесок у забезпечення якісної університетської освіти, а також широкий спектр подальшої освіти, що відповідає потребам суспільства. Розвиваючи нові знання завдяки продуктивним науковим та мистецьким дослідженням, університет сприяє формуванню розумних, моральних, справжніх та соціально відповідальних людей, а отже, створенню навчального суспільства.

Наше бачення

Виразно зарекомендувавши себе як лідер у галузі освіти в регіоні Центральної Словаччини, Matej Bel University як правило, сприймається як сильний національний університет міжнародного значення. Його статус був досягнутий завдяки високій якості освіти, успішному розміщенню випускників на ринку праці, відмінній міжнародній співпраці в конкретних галузях досліджень та співпраці з практикою, а також завдяки професійному спорту та художній презентації в громадські. Основні принципи діяльності МБУ та прийняті цінності МБУ захищає його самостійність, моральну та наукову незалежність від політичної та економічної сили та дотримується академічних свобод.

  • МБУ розвиває свою академічну майстерність, якість та хорошу репутацію у всіх сферах діяльності та впровадив механізми зворотного зв’язку на всіх рівнях управління та діяльності.
  • МБУ порівнює рівень та результати своєї діяльності з провідними університетами та зі стандартами якості, визнаними на європейському рівні, та потребами суспільства. Він сприяє міжнародному співробітництву та співпраці з практикою як джерелом змін та тенденцій розвитку.
  • МБУ сприяє зростанню професіоналізму, розвитку креативності та винахідливості, гнучкості, критичного та конструктивного діалогу та постійної оцінки основних ресурсів та процесів інновацій.
  • МБУ підтримує унікальність та привабливість навчальних програм, курсів та професійної діяльності та покращує їх зміст у тісному поєднанні з результатами глобальних та власних досліджень.
  • МБУ вдосконалює процеси навчання в дусі технічного прогресу та активних принципів навчання, і це вимагає дидактичної компетентності в навчальному процесі.
  • МБУ розглядає наукові дослідження як вихідний пункт. Постійний супроводжуючий процес навчання та його міжнародний характер із застосуванням командної роботи та впровадження як основна передумова його якості.
  • МБУ вважає себе зобов'язаним поширювати нові наукові знання, національну культуру та традиції, а також цінності європейського гуманізму, етики та демократії.
  • МБУ будує внутрішню цілісність, засновану на співпраці більш сильних унікальних робочих місць в університеті, а також на їх взаємопов'язаності, готовності до діалогу, повазі, довірі та спільній відповідальності за результати. Все це стане необхідною умовою його ефективного функціонування, успіху та спілкування з університетом.
  • МБУ вважає характерними якостями працівника університету постійне самовдосконалення, професійне та особистісне зростання, професійну етику та моральну доброчесність, розумні вимоги та міжособистісну емпатію, особисту та соціальну відповідальність та інституційну лояльність.

Більше про університет можна прочитати тут .

MBBACK

Розташування

Банська Бистриця

Address
Národná 12
974 01 Банська Бистриця, Область Банська Бистриця, Словаччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія