Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy

Фармацевтичний факультет є частиною найбільшого, найстарішого та найвидатнішого університету Словаччини.

Університет Коменського в Братиславі - сучасний європейський університет, який у 2019 році святкував своє 100-річчя. Це єдиний словацький університет, який регулярно потрапляє у міжнародні рейтинги найкращих університетів світу. Маючи тринадцять факультетів, він пропонує найширший вибір навчальних програм (понад 800) на трьох рівнях, і декілька з цих навчальних програм є єдиними у своєму роді, пропонованими у Словаччині. Існує широкий спектр областей людських знань, які можна вибирати під час навчання, будь то в медицині, гуманітарних та соціальних науках, природничих науках, математиці, теології та багато іншого.

Університет Коменського - це науково-дослідна установа, яка здійснює сотні вітчизняних та міжнародних науково-дослідних проектів. Як результат, багато студентів під час навчання беруть участь у важливих дослідженнях та можуть активно брати участь у проектах, грантах та професійних стажуваннях (у тому числі за кордоном).

Щорічно університет Коменського направляє найбільшу кількість студентів за кордон з усіх словацьких університетів, і він приймає найбільше міжнародних студентів, у тому числі з таких країн, як Німеччина, Норвегія, Греція, Іран, Австрія та Ісландія.

THE MEETING

Факти

 • Близько 1 500 студентів, з них близько 15% іноземних студентів з різних країн
 • 11 спеціалізованих викладацьких кафедр
 • 2 власні навчальні аптеки, які також є аптеками громад
 • Нові лабораторії та аудиторії з сучасним обладнанням
 • Висококваліфікований викладацький склад з багаторічним національним та міжнародним досвідом викладання та досліджень
 • Всі рівні фармацевтичної освіти, включаючи аспірантуру PharmD та доктор наук. програми, спеціалізація тощо.
 • Програми міжнародного обміну, включаючи двосторонні контракти з 30+ університетами-партнерами в Європі, Азії та США
 • Науковий центр передового досвіду, центральні наукові лабораторії, різні дослідницькі проекти
 • Великий сад лікарських рослин
 • Центральна бібліотека
 • Тренажерний зал та фітнес-обладнання
 • Власні їдальні та кафетерії

Престиж
Фармацевтичний факультет університету імені Коменського - єдиний подібний факультет у Словаччині. Факультет виховує оригінальних професіоналів фармації, інтегруючи знання з природничих наук та медицини, а також конкретних фармацевтичних наук.

Традиція
Дослідження словацького фармацевтичного університету існують вже понад 70 років, і понад 11 000 студентів закінчили фармацевтичний факультет у Братиславі.

Акредитація
Навчальна програма «Фармація» повністю відповідає Директиві Європейського Союзу та Ради Європейського Союзу 2005/36 / EC про визнання професійної кваліфікації.

White work table with notes, smartphone and laptop

Освіта

Випускник навчальної програми «Фармація» визначається знаннями високого рівня та практичними навичками з хімічних, біологічних, медичних та, зокрема, фармацевтичних дисциплін. Випускник глибоко знає все, що відбувається з лікарським засобом в організмі людини; його наслідки та несприятливі наслідки; а також медичні та соціальні аспекти використання лікарських засобів. Випускник освоює фармацевтичні технології, фармацевтичні, хімічні, мікробіологічні, біологічні випробування на лікарських засобах для людського використання. Випускник може оцінити наукові дані про лікарські засоби та надати відповідну інформацію на основі такої кваліфікації. Випускник має адекватні знання юридичних та інших вимог, пов'язаних з фармацевтичною практикою. Навчальна програма повністю відповідає Директиві 2005/36 / ЄС Європейського Парламенту та Ради про визнання професійної кваліфікації.

Розташування

Братислава

Address
Odbojárov 10
SK-83232 Братислава, Братиславська область, Словаччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: