International American University - College of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Заснована в 2003 році, Міжнародний Американський університет розташований в самому центрі острова Карибського моря, в південній частині міста, Вйо-Фор, Сент-Люсія, Вест-Індії. Університет зафрахтований і уповноваженим урядом Сент-Люсії для додання різних студентів і аспірантів ступенів, включаючи доктора медицини (MD) ступеня. Ми пропонуємо навчальну програму впровадженої в медичній освіті, з використанням новітніх технологій і методів навчання, на основі американської моделі і поставляється групою експертів факультету. Кожна медична школа має свої унікальні особливості, окремі особистості і цілі на майбутнє. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити якісне медичне освіту, здатних і цілеспрямованих людей, які хочуть, щоб продовжити кар'єру в медицині. Завдяки численним співпрацю з організаціями охорони здоров'я, наукових медичних установ та інших ключових зацікавлених сторін, ми зіграли важливу роль у розвитку інфраструктури охорони здоров'я та освіти в Сент-Люсії і забезпечили підготовку та навчання для сотень медичних працівників і студентів навколо світу.

Наша команда об'єднує різноманіття знань і досвіду від кожного кута галузі охорони здоров'я. Старша група керівництво включає в себе членів з США і канадського медичної освіти і системи охорони здоров'я. Наші співробітники повний робочий день складається з досвідчених фахівців з різних галузей медицини, освіти, наукових досліджень, медичного планування, інформаційних технологій охорони здоров'я, розробка бізнес-стратегії, лідерства та управління. Наші послуги і програми, як і раніше спиратися на знання і досвід наших викладачів і співробітників через медичну школу, і всі наші афілійовані навчальні лікарні та установ.

історія

Міжнародний Американський університет був заснований в жовтні 2003 року в місті Форт-Вйо, Сент-Люсія актом парламенту уряду Сент-Люсії. З 1 лютого 2004 року, тільки дев'ять студентів і п'ять відділів, почалися заняття. Студенти IAU з усіх кінців Сполучених Штатів і по всьому світу, в тому числі Канади, Індії, Нігерії, США, Великобританія, Вест-Індії та Замбії, щоб випробувати по-справжньому персоналізованого медичної освіти.

На запрошення уряду Сент-Люсії, члени-засновники МАУ створили коледж як пряму відповідь на потреби та прагнення американських студентів-дошколів, які бажають служити американській системі охорони здоров'я. Протягом останнього десятиліття керівництво Університету та члени Медичного коледжу МАУ були спрямовані на розробку турботливих лікарів, які зацікавлені в покращенні стану глобальної охорони здоров'я, у тому числі в Америці. інноваційний навчальний план доказова університету, з клінічної інтеграції, очолює міжнародний факультет, присвячений студентському успіху і продовжує залучати студентів з усього світу.

Установчий декан університету, Пол Черіане, доктор медичних наук, розробив інноваційну навчальну програму, спрямовану на розвиток знань студентів в галузі фундаментальних наук, а також підвищення їх навичок вирішення проблем за допомогою навчання навчальної завдання на основі. Він провів установчий факультет в постачанні студентського центрований навчального плану, який продовжує залишатися наріжним каменем успіху університету. Джон Мінарсік, MD, був одним з перших викладачів, завербованих викладати в НВФ, і продовжує служити на факультеті і по сей день. Крім того, Ольюзіна Адесанья, доктор медичних наук, засновник і член факультету клінічної медицини також продовжує служити на факультеті IAU донині. Все з членів-засновників факультету отримали освіту або в Сполучених Штатах, Канаді, Європі та країнах Співдружності і їх широкий спектр досвіду привело до доставки студента в центрі педагогіки, спрямованої на вищу смиренні і вправні лікарі. Протягом багатьох років, факультет з Філіппін, Канади, Нігерії і США, приєднався до зростаючим МАС спільноти.

Наша місія

Для підготовки майбутніх лікарів служити самовіддано і смиренно, підкреслюючи при цьому сильну медичну етику і оцінку людської гідності і гідності.

Наше бачення

Для того, щоб розвивати і підтримувати живу науку здоров'я навчального співтовариства для студентів, викладачів, співробітників і партнерів спільноти.

Для того, щоб створити видатні академічні програми, досвід, всебічну підтримку вченого, дружні культури університетського містечка і навколишнє середовище, що сприяє студенту благополуччя, викладачі та співробітникам участі, і участі громад.

Для того, щоб привести інноваційну програму медичної освіти для студентів-медиків, викладачів і спільноти лікарів.

Для розвитку наукових досліджень і наукових програм з акцентом на прикладні дослідження, щоб запобігти хворобі, персоналізувати медицину і поліпшення здоров'я населення.

АКРЕДИТАЦІЇ & ПОВНОВАЖЕННЯ

Будучи студентом IAU, ми гарантуємо задоволення кожного з різних «рівнів» вірчих необхідної для США, Канади та Міжнародного Licensure.

IAU зафрахтований і акредитовані урядом Сент-Люсії в якості всеосяжного університету з повноваженнями присудити ступінь доктора медицини. Відділи освіти і охорони здоров'я Сент-Люсії схвалив правомочність IAU коледжу випускників медицини на медичну практику в Сент-Люсії.

ECFMG: IAU визнана Комісією з питань освіти іноземних медичних вузів (ECFMG). Це дає вам право приймати всі три кроки Сполучених Штатів медичного ліцензування іспиту (USMLE), який повинен бути прийнятий, щоб стати практикуючим лікарем в США

Міжнародний довідник медичної освіти (IMED): IAU занесений до Міжнародного довідник медичної освіти (IMED). Це точне і актуальний збірник міжнародних медичних навчальних закладів, визнаних відповідний державний орган в медичних школах відповідної країни. Визнання ECFMG безпосередньо залежить від того, чи ні школа перераховані в даному каталозі.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ): МАУ також перелічено в Довідниках "Авіценна", яка є правонаступником Світового довідника медичних навчальних закладів ВООЗ.

Світовий довідник медичної школи (WDMS): IAU в даний час перераховані в WDMS, який був розроблений на основі партнерства між Всесвітньої федерації медичної освіти (ВФМО) і Фонд сприяння розвитку міжнародного медичної освіти і досліджень (FAIMER) у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров'я і Університету Копенгагена.

Європа Світ навчання: IAU також перераховано в Europa Довідник світу, який є базою даних акредитованих вищих навчальних закладів по всьому світу.

Асоціація університетів Співдружності (ACU): IAU є членом Асоціації університетів Співдружності і перерахованим в їх базі даних університету. IAU єдина школа в Сент-Люсії, перераховані в цьому каталозі, і один з небагатьох карибських перерахованих шкіл.

Медична рада Індії: IAU визнана Медична рада Індії (MCI) і випускники мають право сидіти на Screening Test MCI в.

Відправляючи цю форму, я даю висловити письмову згоду Міжнародного американського університету та його представників, щоб зв'язатися зі мною з приводу освітніх програм і послуг за допомогою електронної пошти, телефонні дзвінки або текстові повідомлення - в тому числі за рахунок використання автоматизованих технологій набору для дзвінків або текстів в будь-який бездротової або міський номер я забезпечую. Я розумію, що це згода не потрібна для покупки товарів або послуг, і що я можу назвати IAU безпосередньо.

Розташування

Родні Бей

Address
Родні Бей, Грос Острів, Сент-Люсія

Балтімор

Address
Maryland
Балтімор, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: