International University Of The Health Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Міжнародний університет медичних наук

Місія

IUHS використовує інноваційний, недороге рішення для перетворення досвід навчання і лежать в основі економіки медичної освіти, з метою подолання глобального дефіциту, нерівномірний розподіл, і демографічну уявлення фахівців в області охорони здоров'я, особливо в первинній ланці охорони здоров'я.

До складу місії входять перевизначення медичну освіту, так що має відношення до потреб суспільства сьогодні і в майбутньому. Справді, ми постійно запитують: «Як ми можемо краще навчати і виховувати нове покоління лікарів і підготувати їх, щоб доставити 21-й медико-санітарної допомоги в мінливому світі?" Університет є рушійною силою соціальних перетворень шляхом розширення пулу майбутніх лікарів і медсестер за вузькі демографією традиційних медичних навчальних закладів.

Наш девіз - "в servitium communitatis Mundi" означає "на службі світової спільноти". Ми прагнемо здійснювати інновації та зміни в медичній освіті на глобальній основі.

управління

Рада директорів сприяє здоровому розвитку Міжнародного Університету медичних наук в межах функцій, встановлених для нього, допомагаючи йому трансформувати глобальну індустрію медичної освіти, а також пособництво його в проведенні на високому рівні досконалості в кожному починанні.

Рада директорів забезпечує контроль і керівництво верхнього рівня для IUHS. При здійсненні своїх повноважень і обов'язків, Рада директорів забезпечує стратегічний нагляд, щоб забезпечити координацію, спрямованість, пропагандистську, управління і керівництво для різних IUHS навчального співтовариства.

Видача дозволів

Міжнародний університет медичних наук

Заснована в 1997 році, і з випускниками, які сповідують в 22 штатах, Міжнародний університет медичних наук школи медицини акредитована Уряду Федерації Сент-Крістофер і Невіс (Сент-Кітс), і зазначена в Всесвітньої організації охорони здоров'я-х Всесвітній довідник медичних навчальних закладів, 7-е видання. Пропозиції ВООЗ в даний час підтримується на сайті Університету Копенгагена в Авіценни Довідники. Отже, в Сполучених Штатах, з питань освіти комісії іноземних випускників медичних вузів (ECFMG) дозволить випускникам IUHS сидіти на ліцензійних іспитів (USMLE Кроки 1 & 2); і те ж саме в ставленні до процесу ліцензування для більшості інших країн (тобто LMCC іспитів в Канаді, PLAB іспит для Сполученого Королівства (за умови дотримання вимог, ординатури) AMC іспитів для Австралії і т.д.). Після завершення процесу реєстрації та необхідних іспитів, ECFMG і його міжнародний поділ ECFMG / ЕПК буде як посвідчення IUHS випускників. Всі відповідні документи і посилання повністю представлені у віртуальній бібліотеці сайту IUHS.

Медичні випускники, які бажають в видачу дозволів Сполучених Штатів, Сполученого Королівства та Канади або в інших місцях, повинні звернутися до відповідного індивідуальний національний / державний рада медичної освіти і Licensure для інформації, що стосується вимог видачі дозволів в рамках цієї юрисдикції. Студенти, які бажають видачу дозволів в країні, крім США повинні звернутися за медичною регулюючий орган цієї країни для інформації, що стосується його правил видачі дозволів. Кожна окрема держава і країна регулює ліцензію на медичну практику в цьому штаті або країні. У той час як IUHS будуть прагнути до кращих зусилля, щоб допомогти нашим студентам і випускникам, що в кінцевому підсумку відповідальність студентів і випускників », щоб визначити і задовольнити вимоги по ліцензуванню.

IUHS різниця

Нова модель медичної освіти для 21-го століття

Розуміння того, що інновації створює стійкі зміни, IUHS не є традиційним цегли та мінометних школи. Університет інвестує в своїх студентів не в великий капіталомісткої інфраструктури. Думайте про це як медичній школі 3.0.

активне навчання

IUHS використовує технологічні інновації та перебуває на передньому краї нового знання про те, як люди дізнаються. Університет використовує "Активне навчання" і проблемні випадки, засновані контекстуалізувати навчання медичної науки в клінічних умовах і збільшити розуміння і збереження.

Активне навчання ставить студентів і їх потреби в навчанні в центрі досвіду; він стоїть на відміну від "стандартних" режимах навчання, в яких вчителі роблять велику частину розмови і студенти пасивні.

Все більше досліджень стало ясно, що загальна якість викладання і навчання покращується, коли студенти мають широкі можливості для роз'яснення, питання, застосувати і закріпити нові знання. В результаті, роль лекції різко змінилася. На IUHS лекції не відмовилися, але викладачі створюють можливості для студентів, щоб залучити новий матеріал, службовець в якості гідів, щоб допомогти їм зрозуміти і застосувати інформацію.

Міжнародний університет медичних наук

Переваги для активного навчання:

  • Покращені навички критичного мислення
  • Збільшення утримання і передачі нової інформації
  • підвищення мотивації
  • Покращені навички міжособистісного спілкування

Використання технології

IUHS вважає, що множинні механізми необхідні для активного навчання: взаємодія між професором і студентами і серед студентів повинні бути набагато більше рідини і ефективним, ніж традиційні фіксованою сидіння амфітеатру лекції.

У IUHS, доклінічній програма медичної науки поставляється з використанням унікальний інтегрований підхід, який поєднує в собі основні засновані на органах, доклінічних фундаментальних наук, що поставляються в Інтернеті з взаємодією з місцевими асоційоване клінічного факультету, які забезпечують необхідні руки на навчання, а також взаємно одне взаємодія з командою підвищення академічної.

В результаті IUHS студенти можуть жити і вчитися в середовищі, в якій вони будуть практикувати і отримати доступ до найтоншої факультету по всій земній кулі.

Крім того, університет використовує ряд технологій у всіх своїх програмах, щоб активно залучати студентів способами, які сильно відрізняються від усього занадто типового класу лекції, де викладач обертає все і студентів носитися геть до наступного класу. Університет розгортає Blackboard Співпрацювати в якості академічної платформи доставки, щоб полегшити інтерактивне навчання і групове дослідження. Основні доклінічних лекції мають двосторонню аудіо зв'язок, многоточечного відео користувача, інтерактивної дошки, додатки і спільного використання робочого стола, мультимедійні, переговорних кімнатах і сеансів запису (доступ як через віртуальну бібліотеку на студентському порталі IUHS). Крім того, університет використовує DxR клініцист, ведуча проблема на основі Імітатор системи освіти віртуального пацієнта як інтегрований компонент програми. DxR є веб-інтерфейсом, повністю інтерактивне програмне забезпечення для моделювання пацієнта, який перевіряє і включає в себе всі елементи зустрічі пацієнта. Цей інструмент дозволяє IUHS оцінити продуктивність кожного студента зі стандартизованим віртуального пацієнта. І, нарешті, віртуальна бібліотека являє собою захищену паролем центральний навчальний ресурс для студентів, а також платформою для дослідження групової діяльності.

Міжнародний університет медичних наук

Низькі Плата за навчання

IUHS плата за навчання приблизно $ 80000 цілому протягом 4-х років в медичній школі. Якщо ви плануєте йти в сімейній медицині або будь-який інший практики, яка не є суб-спеціальності, низька плата за навчання в Університеті означають, що ви не будете обтяжені великих кредитів після закінчення школи.

Різноманітний Student Body

Однією з відмінних рис IUHS є його студент різноманітність. Сполучені Штати різноманітний і мульти-культурне товариство з різними віруваннями і звичаями. студенти IUHS користь з академічного середовища, яка є настільки ж різноманітні, як і громад, в яких вони будуть практикувати. Крім того, більшість американських медичних шкіл мають неофіційні вікові бар'єри, що робить його важко, якщо не неможливо, для «зрілого» студента, щоб отримати визнання. IUHS дивиться на студента в цілому оцінці його або її здатність бути успішним в медичній школі.

IUHS заохочує студентів застосовувати від всіх дисциплін. Заявники, які мають ступінь, такі як помічник лікаря, медсестра, доктор Podiatric медицини і доктор хіропрактікі складають значну частину нашого нинішнього тіла студента, і вони перевершують в своїх дослідженнях MD на IUHS. Якість академічного факультету Оскільки школа не обмежується фізичним місцезнаходженням, він має кращі американські професори і міжнародного ад'юнкт викладачів, які люблять бути частиною глобального інноваційного співтовариства.

IUHS факультету мають всесвітню аудиторію наступного покоління лікарів, встановлення зв'язків і мереж за участю медичних працівників далекоглядними, користуються гнучкість, щоб дати лекції практично з будь-якого місця, і здатні проводити дослідження або автора і редагувати інші проекти.

Вхідні вимоги

Міжнародний університет медичних наук

IUHS глобальна медична школа, яка цінує розмаїтість, яке існує в фонах нашого всесвітнього тіла студента. Кандидати наступні північноамериканський студентську шлях освіти повинен мати як мінімум 90 кредитів по відношенню до такої міри, яка включає в себе перераховані передумови. Кандидати з інших юрисдикцій повинні мати профільної освіти відповідно до їх місцевими вимогами в'їзду в медичній школі. Заповнені ступеня бакалавра є кращими. Медична ступінь IUHS присуджується або як MD або MBBS за вибором випускника.

Університет встановив, що попередній медичний курсова і клінічний досвід дозволяє студентам особливо добре кваліфіковані, щоб переслідувати свої ступені MD. Крім того IUHS вважає, студенти, які тримають ненаукі ступенів в таких областях, як гуманітарні науки, техніки і права принести велику цінність для медичної професії, і ми вітаємо ці заявників. IUHS пропонує долікарської дослідження за допомогою яких студенти можуть завершити свої вимоги до вступників.

Розташування

Бассетерр

Address
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

Бассетерр, Парафія Святого Георгія Бассетер, Сент-Кітс і Невіс

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: