Princess Nourah Bint Abdulrahman University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ до університету

Освіта жінок у Королівстві Саудівська Аравія приділяла велику увагу, і це дозволило жінкам Саудівської Аравії досягти певних успіхів у досягненні своїх амбіцій та відкритті їхньої унікальності в різних сферах. Саудівська жінка виникла не тільки на місцевому рівні, але й на міжнародному рівні. Ми бачимо приклади саудівських жінок у сферах культури та спеціалізованих досліджень, приклади яких шанують та визнаються на міжнародних арені та в різних галузях науки, доводячи їхній успіх та їх гідність, яка суперечить своїм одноліткам в інших розвинених країнах.

PNU є одним із результатів уваги, наданої вищої освіти жінок. Ця увага почалася рано, коли Генеральне головування для освіти дівчат заснувало перший коледж для жінок у 1390 AH, що відповідає 1970 CE. Урочисте відкриття більшості коледжів досягло 102, починаючи від університетських коледжів до посередницьких коледжів та громадських коледжів. Вони були розподілені понад 72 містами Саудівської Аравії та включали 600 000 студентів.

Тільки в Ер-Рії шість коледжів; а саме коледж освіти для дисциплін ліберальних мистецтв, коледж освіти для наукових дисциплін, коледж освіти для розвитку вчителів, коледж соціальних служб, коледж домашньої економіки та коледж образотворчого мистецтва.

У 1427 р. Був виданий королівський орден для створення першого жіночого університету в Ер-Ріяді під наглядом Міністерства вищої освіти. Сюди входили шість коледжів, розташованих в Ер-Ріяді, крім ряду нових коледжів, створених з метою освіти та розвитку жінок у Королівстві.

Університет був відкритий в 1428 році після призначення свого першого ректора, доктора Аль-Джахары бінт Фахда аль-Сауда.

У середу, 29/10/1429 рр., Університет був удостоєний звання зберігача двох Святих мечетей, що ставить наріжний камінь для університетського містечка. Його величність того часу вважала за краще змінити назву Princess Nourah Bint Abdulrahman University (PNU); Принцеса Нура, будучи сестрою засновника Королівства Саудівська Аравія, покійним королем Абдул Азіз бін Абдулрахманом.

Бачення, Місія та Цінності

Бачення:

Стати маяком знань і етичних методів для жінок.

Місія:

Щоб стати всеосяжним університетом для жінок, відрізняється його академічним керівництвом та науковими дослідженнями, що сприяє побудові економіки знань з суспільним та міжнародним партнерством.

Цінності:

Лояльність, цілісність, впевненість, досконалість, відмінність, прихильність до якості та професіоналізм.

Розташування

Ер-Ріяд

Address
Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія