King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет економіки і управління (FEA) є першим факультет створений в Університеті імені короля Абдулазіза (КАУ). Створення КАУ корениться на нараді під головуванням Його Величності короля Фейсала бен Абдель Азіза, і мало місце в своїй літній плямкання в Tayif 22 Jamad Alawal 1384H. Ця зустріч привела до створення одного з найбільших вищих навчальних закладів в країні (тобто КАУ). КАУ почав приймати студентів у своєму першому факультеті (тобто FEA) на 4 Раджаб 1387H; коли 68 чоловік, 30 жінок серед студентів, 8 повний робочий день члени 4 неповний робочий день факультету, і 40 інших співробітників почали бути підстави для двох наукових відділів, які були бізнес-адміністратора і економічних факультетів. Отже, ще чотири академічних відділ був створений в рамках FEA включає: Державне управління, бухгалтерський облік, політології та права відділів. Ще п'ять академічних відділу були створені в 2009-2010 роках, в тому числі: Інформаційні системи управління, лікарень і управління охороною здоров'я послуги, фінанси, маркетинг, управління ресурсами департаментів людини. Сьогодні FEA бере на себе провідну роль серед конкурентів в Королівстві Саудівської Аравії і Близького Сходу, відбивається його потужності (понад 20000 студентів і понад 400 викладачів), істинах своїх академічних програм та відділ (11 програми BA, 12 академічних і виконавчої Masters), його науково-дослідні центри (R & D центр, і Хасан Аббас Sharbatly цифрова бібліотека), його сучасні освітні методи (FEA Віртуальні і симуляції: фондового ринку, суд, бухгалтерська фірма, і Media Center), а найголовніше, концентрація на з дотриманням стандартів акредитації різних добре відомих і авторитетних міжнародних органів з акредитації.

бачення Заява Факультет економіки і управління (FEA) має намір досягти лідируючих позицій у формуванні освіти і практики в галузі управління, економіки, бухгалтерського обліку, юриспруденції і політичної науки не тільки в Саудівській Аравії, але і на Близькому Сході.

Опис місії Факультет економіки і управління (FEA) є національним багатопрофільний заклад , яке обслуговує повний робочий день і неповний робочий день студентів і аспірантів і працюючих фахівців. FEA зобов'язується: · Забезпечення своїм випускникам знання, навички та цінності, які дозволяють їм активно інтегрувати ці атрибути в своїй професійній кар'єрі. · Розширення можливостей факультету для отримання збалансованого поєднання фундаментальних і прикладних досліджень, які будуть збагачувати просування знань і забезпечити творчі рішення проблем, які існують в національних ділових і урядових секторів. · Збільшення внеску викладачів, співробітників і студентів до збагачення загального блага громадянського суспільства, ділових фірм і урядових установ на місцевому та національному рівнях. Це досягається шляхом надання різних налаштоване досліджень, консультацій і викладачів і студент вів навчальні програми, які обслуговують потреби кожної групи.

Розташування

Джидда

King Abdulaziz University

Address
Джидда, Провінція Мекка, Саудівська Аравія
Телефон
+966 2 640 0000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації