Dar Al-Hekma University

Введення

Прочитайте офіційний опис

جامعة دار الحكمة розташований у самому серці прибережного міста Джидда, провідного вищого навчального закладу Королівства Саудівська Аравія. З моменту свого створення в 1999 році, університет надає високоякісні програми, що відповідають вимогам швидкого розвитку та зростання, що спостерігаються в нашій країні та світі.

Наша місія

Підготовка провідного випускника стажера.

Університет

Dar Al-Hikma - неприбутковий університет, який з моменту свого створення в 1999 році є провідною інституцією вищої освіти для жінок у Саудівській Аравії.

جامعة دار الحكمة пропонує свої програми на чотирьох факультетах: коледж бізнесу і права Аль-Хікма, коледж дизайну і архітектури Аль-Хікма, факультет медичних наук, поведінкові та освітні науки, факультет інженерії, комп'ютерів та інформатики. Освітні програми розроблені у співпраці з міжнародними університетами, а Dar Al-Hikma повністю акредитована і визнана Міністерством вищої освіти Королівства Саудівська Аравія.

DAH schools

Характеристика дослідження в університеті جامعة دار الحكمة

Наукові програми, акредитовані на місцевому та міжнародному рівнях:

Дипломні програми були розроблені у співпраці з найбільш визнаними на міжнародному рівні університетами, ліцензованими та визнаними Міністерством освіти Королівства Саудівська Аравія. Відповідно до стратегії Міністерства освіти, ці програми розроблені з урахуванням потреб ринку праці в Саудівській Аравії

Послуги академічної підтримки:

Послуги для академічної підтримки пропонуються студентам, які не можуть дозволити собі навчатися, оскільки вони страждають від проблем навчання.

Різні заходи студентів:

Ви можете вибрати з широкого і різноманітного діапазону студентських клубів і неакадемічних заходів, які підтримують і сприяють всебічному розвитку у всіх аспектах вашого життя, включаючи: саморозвиток віри, соціального і здоров'я.

Волонтерство:

Ми пропонуємо Вам багато можливостей для волонтерів на службі громади у вільний час в університеті. Університет виділив кожному студентському часу на служіння громаді, яка буде завершена протягом періоду, визначеного для закінчення навчання. Наші проекти громадської роботи є різноманітними для задоволення потреб громади.

Кар'єра:

Стала в організації по до професії звичок , які характеризують в جامعة دار الحكمة в جامعة دار الحكمة جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة , для того , щоб забезпечити на роботу по можливості Talebattna через їх статус прямого контакту з тих власників з престижних в в країні , компанії повинні набирати кадри з талановитих і кваліфікованих, і часто власники бізнесу випускників в Дар аль - Хикма Maakhtar роль для інших , тому що جامعة دار الحكمة в جامعة دار الحكمة пропонує багато програм, які адаптовані до потреб ринку праці, прокладаючи дорогу майбутнім випускникам.

Розташування

Джидда

Address
Prince Majid Road
22246 Джидда, Провінція Мекка, Саудівська Аравія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія