Alfaisal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Alfaisal університету

Alfaisal університет був заснований в високою репутацією короля Фейсала Фонду в 2002 році як один з перших приватних некомерційних, наукових і навчальних університетів у Великобританії прагне до досягнення міжнародних стандартів якості. Він має підтримку національних та міжнародних співзасновників і видатних членів Ради, які постійно підтримували університет у своїй місії, щоб залишитися студентом -centered установа займається дослідженнями.

Alfaisal університет складається з чотирьох факультетів, що охоплюють від бізнесу, інженерія, медицина, наука і загальних досліджень пропонують програми товарної студентів і випускників світового класу в кращих чоловічих і жіночих студентів у Великобританії та регіоні. Розташований в самому серці Ер-Ріяда, в центрі для комерції, промисловості та наукових досліджень, Alfaisal пропонує своїм студентам можливість повністю реалізувати свій потенціал з видатними об'єктів, надихаючі вчених і науково-вів викладацьку діяльність, що дозволить нашим студентам, щоб залишити нас у висококваліфікованих, добре -developed осіб в змозі зробити перехід на робочому місці легко.

Зір

Alfaisal університет приватні некомерційні установи, яка прагне бути світового класу дослідницький університет прагне до створення, розповсюдження та застосування знань в області бізнесу, техніки, наук про життя і медицини, а також розвиток на основі знань економіка.

Місія

Alfaisal університет студент-центру університет, який створює і поширює знання шляхом світового класу студентів і аспірантів освітніх програм, наукових досліджень та обслуговування, які приносять користь Королівство Саудівської Аравії, регіону та світу, а також стимулювати розвиток економіки, заснованої на знаннях.

Академіки

Alfaisal університет пропонує широкий спектр бакалаврату та магістратури в чотирьох коледжів (Бізнес, техніка, медицина і наука).

Програми були розроблені у співпраці із зазначеними міжнародними академічними партнерами для того, щоб задовольнити місцеві і міжнародні вимоги ринку і дозволить студентам бути готовими до зайнятості.

Розташований в самому серці Ер-Ріяда, в центрі для комерції, промисловості та наукових досліджень, Alfaisal пропонує своїм студентам можливість повністю реалізувати свій потенціал з видатними об'єктів, надихаючі вчених і науково-вів викладацьку діяльність, що дозволить нашим студентам, щоб залишити нас у висококваліфікованих, добре -developed осіб в змозі зробити перехід на робочому місці легко.

Розташування

Ер-Ріяд

Alfaisal University

Address
Alfaisal University
11533 Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія
Телефон
+966 11 215 7777