Прочитайте офіційний опис

Керівництво університету забезпечується цільової групи, що складається з ректора, проректорів трьох директора з належних рад докторських і трьох деканів. Університет має почесну президента і голови сенату.

UAUIM організована в:

  • Три факультету: факультет архітектури, факультет Факультет Містобудування та Архітектури Департаменту внутрішніх справ - IOSUD-UAUIM / закладу Організаційний докторантурі. Загальна кількість студентів становить близько 3000 за навчальний рік.

Вхід на всі курси є конкурентними досліджень.

Студенти можуть отримати стипендії та соціальні допомоги за рахунок бюджетних коштів, передбачених відповідно до правил, виданими щорічно Міністерством національної освіти і регулювання UAUIM. Також стипендії присуджуються фінансову підтримку від спонсорів студентів з видатними результатами в певних галузях знань.

Формативного пропозицію різні факультети і навчальні програми підтримується викладачами дев'яти департаментів UAUIM охоплюють різні предметні області.

Дослідження здійснюється п'ятьма науково-дослідними центрами в Бухаресті і в країні: Центр досліджень, дизайну, експертної та консультаційної (CCPEC) архітектурних та містобудівних досліджень Центр (SCF), Центр підвищення кваліфікації в дослідженнях Image (CESI) Центр передового досвіду в області міського планування (КЕС), Центр народної архітектури досліджень (CSAV, що базується в Dealu Красива-Шенберга, Сібіу).

історія

Університет архітектури та урбанізму "Іон Mincu" є найстарішим і провідним державою університетів установа, присвячені Підготовка фахівців архітектури та урбанізму в Румунії. Це так само є наступником послідовних форм вищої освіти, ініційованої архітектури, тісно пов'язаних з сучасної Румунії підйому і установки своїх нових інституційних структур і культур в другій половині дев'ятнадцятого століття.

Архітектура Освіта була створена в Румунії за указом 1 жовтня 1864 князя Олександру Іоан Куза, назва "школи мостів і доріг, мені та архітектури". Це перша частина архітектури незабаром зник з відсутності коштів. У 1892 році Керівний комітет Товариства румунських архітекторів, вирішив складають, під її егідою, приватну школу архітектури. Це було оформлено як державного утворення, як у Національній школі архітектури, відділу Школі витончених мистецтв в Бухаресті, освітньої реформи в 1897 році.

Пізніше, в 1904 році він став самостійною установою під назвою Вищій школі архітектури. У 1931 році школа була перейменована академія архітектури. Архітектурний освіту здобула перший закон самостійно в 1932 році, закон ступінь еквівалентно академія архітектури в університеті, і я продовжую титул; Новий закон також регулюється і носити правильну титул і занять архітектор в Румунії. У 1938 році академія архітектури був включений з новою назвою - факультет архітектури - політехнічний структури Бухаресті. Крім того, між 1943 і 1948 році, він працював спеціалізацію у відділі міського планування. Приватний з Політехнічної Школи в 1948 році, факультет архітектури стала незалежною установа вищої професійної освіти, з назвою "Інститут архітектури". Після короткого періоду в 1949 році інститут був включений під назвою факультету архітектурно-будівельного інституту, знову створеної.

У 1952 році факультет відновлення незалежності, як архітектурний інститут. Указом. 147/1953 Інститут отримав назву Іона Mincu. Під такою назвою установа функціонував до 2000 року, коли, відповідно до рішення Сенату університету, назва була змінена на університет архітектури і містобудування "Іон Mincu", який є сьогодні офіційну назву. Зміна імені було накладено змін, що випливають з необхідності диверсифікації освітнього пропозицію. Коледж архітектури є поточним наступником старої школи архітектури, а з 1990 року було створено два нових факультети: 1997 - Відділ планування 2003 - факультет дизайну інтер'єру.

Міжнародне співробітництво, мобільність і зарубіжні гості: UAUIM має двосторонні угоди про співпрацю та Erasmus більше 80 архітектурних шкіл у Європі, Азії, Латинській Америці та США, контракти, які полегшують мобільність студентів і викладачів.

UAUIM є членом: АЕЕА / EAAE (Європейська асоціація шкіл архітектури), EUA (Європейська асоціація університетів), МАС (Міжнародна асоціація університетів), AESOP (Асоціація європейських шкіл планування), Еліа (Європейська ліга школи Искусство), ACES (Альянс Центральної Європи Школи Архітектури), Elasa (Європейська асоціація студентів в ландшафті), Uniscape (Європейський Університети мережу з реалізації Європейської ландшафтної конвенції у Флоренції, 2000), IAESTE (Міжнародна асоціація з обміну практики технічні області).

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • румунський

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip B ... [+]

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip Bologna, acreditate ARACIS si recunoscute la nivel european, precum si de Registru Urbanistilor din Romania, pentru acordarea dreptului de semnatura.

Programele Masterale au drept obiectiv principal, studiul si cercetarea integrata in domeniul urban, al amenajarii teritoriului si al dezvoltarii regionale, al peisajului (semi-natural, antropic si cultural), al mobilitatii si managementului urban sau al politicilor publice, prin specializarea in cadrul unor echipe transdisciplinare.

Programele se adreseaza nu numai absolventilor de urbanism, arhitectura si peisagistica, ci si absolventilor din diferite domenii conexe, astfel incat sa se poata forma echipe transdisciplinare pentru granturi, cercetari si proiecte europene, cu specialisti absolventi de licenta din domenii diverse, precum: geografie, constructii, drept, management, marketing, horticultura, silvicultura, economia mediului, stiinte politice si administratie publica, sociologie, psihologie, istorie, antropologie, etnografie, etc. (in acord cu specialitatea masterelor). ... [-]

Румунія Бухарест
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

Ця програма Архітектура є прямим нащадком першого румунського Вищої школи архітектури, заснованої в 1892 році. ... [+]

Цілі програми

Ця програма Архітектура прямим нащадком першого румунського Вищої школи архітектури, заснованої в 1892 році. Програма архітектура 6-рік (бакалавр і магістр вбудований) акредитована ARACIS (Румунське агентство з оцінки якості у вищій освіті), Європейського співтовариства (з 2008), а також на RIBA (Королівського інституту британських архітекторів, так 1997). Нинішня структура формування процесу для майбутніх архітекторів синтез традиції історичної школи архітектури в Бухаресті з одного боку і вгору-к-дата присвоєння сучасності, з іншого боку, в гармонії з полем сучасний архітектурний освіту в світі. Значні мутації, які відзначені еволюцію сучасного суспільства в останні десятиліття на міжнародному рівні зробили Очевидно, необхідність того, щоб освітній процес повинен виконати нові вимоги, орієнтуючись на архітектурний освіти: - який відповідає швидко зсуву значень в сучасній культурі, повсякденне життя і поточні відносини; - Який є чутливим до дуже швидкого прогресу інформаційних технологій; - Це увагу до зростання нестабільності на ринку праці і все більш і більш спеціалізованої професійної практики; - Що готовий до обличчя вибух нових будівельних матеріалів і технологій; - Який знає про швидке погіршення навколишнього природного середовища та необхідності створення більш енергоефективних та більш стійкого антропогенного середовища; - Який є чутливим до традиційних цінностей та місцевої самобутності; - Що сприяє творчості як вираження сучасного внесок у збагачення існуючої міської контекст. ... [-]

Румунія Бухарест
інформація
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою