Technical University of Civil Engineering Bucharest

Введення

Прочитайте офіційний опис

Технічний університет цивільного будівництва Бухарест є технічний університет, який готує фахівців вищої освіти в галузі цивільного будівництва, будівельні послуги, машинобудування / Технологічне обладнання та машини, інженерної екології, геодезична техніка, управління та інженерні системи та інженерні.

Технічний університет цивільного будівництва Бухарест, прямий нащадок Національної школи мостів і доріг заснована в Румунії, майже півтора століття тому, на сьогоднішній день є вимпел технічної освіти в Румунії. У навчальні плани охоплюють всі сфери цивільного будівництва та охорони навколишнього середовища, а також суміжні області, такі як будівельні послуги, технологічного обладнання, геодезії. В останні роки, програми були диверсифіковані і, в даний час, вони включають в себе спеціалізовані домени в області інженерних систем, а також, що з іноземних мов.

З багатої традиції і видатні викладацького складу, який встановили і досі, що встановлює стандарти в області інженерної освіти, і які також сприяли і досі сприяє завершення певних довідкових робіт в нашій країні, Університет акредитований для всіх вищих циклів освіти - бакалавр, магістр і PhD дослідження. В даний час існує понад 6200 студентів до вузу протягом перших двох циклів і більше 300 докторантів.

Професорсько-викладацький склад налічує близько 440 членів, з рівним балансу між повною і доцентів, викладачів, молодих помічників і асистентів. Вся викладацький склад займається науково-дослідних, проектних та консалтингових заходів, безпосередньо бере участь у пропонуючи знання в області, а також на фінансування програм розвитку.

Після інституційної оцінки 2009 року, будівельний університет Бухареста завоював високу довіру звання, яке доводить, що будівельний університет Бухареста є все необхідне обладнання та викладацький склад для досягнення високої якості освіти.

історія

Вища освіта в галузі цивільного будівництва в Румунії була заснована в 1864 році в Бухаресті, створивши «Школа мостів і доріг, шахт та архітектури», яка, в 1867 році став "Школа мостів, доріг і шахт" і "Національна школа мости і дороги "в 1888 році. У 1921 році "Національна школа мостів та доріг" став "Політехнічний школа Бухаресті", де навчання інженерів "була проведена в інженерного департаменту, який у 1938 році, став відомий як факультет цивільного будівництва.

У 1948 році, після реформи освіти, факультет цивільного будівництва був відділений від Політехнічної школи (який став політехнічний інститут) і став незалежним вищим навчальним закладом, називається інженерно-будівельний інститут в Бухаресті. Починаючи з навчального 1994-1995 року, інженерно-будівельний інститут в Бухаресті став технічний університет будівництва Бухареста.

З 1864 до 1948 року, Національна школа мостів і доріг, а потім технічний відділ громадянської Політехнічного школи навчання 2,137 інженерів, під керівництвом відомих педагогів, таких як: Spiru Haret, Anghel Saligny Елі Раду Георге Ціцейка, Девід Емануель Андрій Ioachimescu Георге Філіпеску Іон Іонеску, якого прагне і досягнення заклали основу румунської науки і техніки в будівництві.

З 1948 по 2008 рік, більше 37000 інженерів закінчив технічний університет будівництва Бухареста. Протягом цього інтервалу, університет викладали видатні особистості в галузі науки і техніки; серед них: академіки Аурел Beles, Крістя Mateescu Думітру Dumitrescu, Стефан Балан, Майкл Hangan Віктор Сміт, Олександр Steopoe, Priscu Раду, Еміль Botea Олександр Георгіу, Андрій Caracostea, Panaite Мазілу, Іон Станкулеску та інші, які все вели Традиція їх попередники.

Розташування

Бухарест

Address
Lacul Tei Bvd., no. 122 - 124
sector 2

020396 Бухарест, Бухарест, Румунія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія