Romanian-American University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому нас вчитися?

Великі Accademics

The Англійська програми відповідати будь молодий випускник Європейського університету та забезпечити їм можливість для їх майбутньої професійної кар'єри мрії.

Навчальний план програми англійською мовою призначена для задоволення потреб європейської системи акредитації та пропонує студентам можливість навчання за кордоном протягом семестру або року в рамках схеми мобільності Erasmus.

Завдяки американській душі, значне число ваших курсів викладатимуть американські професори, які відвідують кампус або професорів, які отримали свої викладацькі ступеня в США.

Великий, Доступне Студентське життя

Румунія один з найдоступніших країн-членів Європейського Союзу, щоб жити в - Середні щомісячні витрати, включаючи проживання, харчування, транспорт навколо еквівалента 350 євро; і це знаходиться в одному з найжвавіших європейських столиць - Бухарест.

В університетському містечку, довгий список заходів, організованих студентами для студентів відбудеться щотижня. Ви гарантовано не занудьгувати під час навчання в Румунська-Американський університет.

Зручне розташування

Румунія знаходиться на східному кордоні Європейського Союзу з великими посиланнями в Європу. Такі міста, як Будапешт, Відень, Афіни можна легко дістатися на поїзді, і є також сотні дешевих рейсів в іншому місці в Європі.

Сама Румунія пропонує широкий спектр пам'яток і пейзажів - гори, море, мальовничі сільські райони, яскраві міського життя, дельти Дунаю та багато іншого ... Дізнайтеся Румунія тут.

Університет знаходиться в найбільшому місті капітал, Бухарест, однак, локалізоване кампус пропонує велику безпеку і мир в одному з найжвавіших міст у Східній Європі.

Великі Послуги

Університет пропонує своїм студентам широкий спектр об'єктів, так що життя на кампусі і під час навчання в якомога більш приємним. Готель пропонує чисті, сучасні кімнати в гуртожитку для проживання, свіжий і здорова їжа подається щодня в їдальні, і студенти також мають доступ до фітнес-центр і зони відпочинку, щоб розслабитися.

Університет знаходиться центр розробки Microsoft та інші різні повністю обладнані комп'ютерні класи та лабораторії. Крім того, інтерактивні класних кімнат зробити академіки набагато більше задоволення. Бібліотека тихе місце в будівлях кампусу, де студенти можуть мати душевний спокій під час навчання до іспитів.

історія

У 1991 році Професор Ion Smedescu, доктор філософії, Мав з ініціативою щодо створення румунсько-американського університету. Він був засновником і ректором університету, а також президент румунсько-американського фонду з розвитку освіти і культури, в діяльності яких університет інтегровані.

The Румунська-Американський університет була заснована з метою просування американських прогресивних освітніх цінностей в поєднанні з багатими міжнародно визнаних академічних традицій румунської системи освіти.

Засновник досягли успіху в залученні до Румунії американські вищі принципи освіти, які мають в якості підтримки загальної моделі американське суспільство:

ефективна організація діяльності наполегливість почуття обов'язку Вирощування робочого духу самоповага і повага до інших Чесно кажучи дух змагання виклик іншим і собі

Задуманий як альтернативної та комплементарної формі у державних вищих освіти, університет має 6 шкіл у своїй структурі: 5 навчальних Економіка і один закон.

У контексті університетської реформи та процесу інтеграції Румунії до Європейського Союзу, введенням європейського виміру, відповідність навчальних програм, відповідно до європейських стандартів, просування академічної успішності міжнародно визнаних критеріїв, міжвузівського співробітництва, академічної мобільності та визнання навчальних курсів і дипломів є одними із стратегічних цілей румунсько-американського університету.

Через реформи, введеної Болонського процесу, університет переслідував більшу сумісність своєї освітньої пропозицію тим, що з європейської освіти і також домігся своїми діями, відкриття комплексної системи освіти (бакалавр - магістр - доктор філософії .).

Завдяки своїм досягненням, румуно-американський університет зміцнив свої позиції в Румунії системи освіти, і його діяльність досягла нових стандартів, необхідно в контексті жорсткої конкуренції на висококваліфікованих ринку праці Європейського Союзу і всього світу , Переслідуючи свою місію і цілі, університет досягли успіху в розвитку і зміцненні хорошу репутацію серед румунських і міжнародних компаній.

Акредитація

The Румунська-Американський університет отримав "Висока Рейтинг довіри"Сертифікація (найкращий з усіх можливих відмінностей) від румунського агентства щодо забезпечення якості у вищій освіті (ARACIS), який є повноправним членом Європейської асоціації із забезпечення якості у вищій освіті (ENQA) і зареєстрований в Європейському контролю якості, Реєстрація для вищої освіти - EQAR.

Університет і всі наші навчальні програми повністю акредитовані Румунське агентство із забезпечення якості у вищій освіті (ARACIS)І ступінь експлуатацію є міжнародно визнаним.

Румунська-Американський університет є "Кращий приватний університет в Румунії" відповідно до незалежної "Університет Рейтинг" дослідження з Kienbaum консультантів з управління у співпраці з діловим журналом «Капітал».

Розташування

Бухарест

Romanian-American University

Address
1B Expozitiei Blv., Sector 1,
Бухарест, Бухарест, Румунія
Телефон
+40 21 202 95 07

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія