Danubius University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет "Данубіус" з м. Галаті, Румунія є неприбутковою вищою освітою, юридичною особою приватного права та комунального господарства, що є частиною Національної системи освіти, заснованою Законом № 4. 409/2002, який діє відповідно до Конституції Румунії , закону про освіту, статусу викладацького складу та власної Карти, затвердженої Сенатом університету.

Цей заклад, заснований у 1992 році , бере на себе роль збагачення цінностей румунської культури та цивілізації, підтримки утвердження національної ідентичності та духовності, з метою розвитку нашого суспільства як демократичної та соціальної правової держави.

На підставі принципу "некомерційного", університет "Данубіус" з Галаці діє відповідно до Конституції та законів, що регулюють систему вищої освіти в Румунії. Вона пропонує підготувати фахівців у галузі знань та сучасних досягнень та просувати нові методи навчання відповідно до сучасного прогресу людського суспільства разом із правами та свободами людини.

Заохочуючи приватну освіту, це створює можливість створення конкурентоспроможної держави, призначеної для ефективного використання індивідуальних навичок та найвищих знань у досліджуваних областях, безперервної підготовки дорослих, звільнення держави від значних витрат на освіту молодих людей Люди. Таким чином, співвідношення між попитом та пропозицією залишається на оптимальному рівні, оскільки і громадяни, і установи, зацікавлені у їх кваліфікації та освіті, постійно адаптуються до соціальних потреб кваліфікації та ефективності. З іншого боку, напрямки економічного, правового, технічного і культурного розвитку вимагають і отримують динамічно необхідних фахівців без впливу наукових внесків або штучних спеціалізацій.

Університет "Данубіус" забезпечує прозорість випускних робіт для румунських та іноземних роботодавців; існує більше шансів на ринку праці через складний зміст Додатку про диплом, відповідно до Болонської угоди, двомовний письмовий документ (на румунському та англійською мовами) з диплом університету, починаючи з 2005-2006 навчального року.

Професори, які складають академічний колектив університету "Данубіус" з Галаті, надходять з елітних академічних центрів, таких як Ясси, Галаті та Бухарест, у всіх є кандидат наук. диплом або аспірантура.

Факультети Університету забезпечують, як заклади, курси власників дисциплін, бібліотечні послуги приблизно на 30 000 томів та понад 2000 періодичних видань, комп'ютерні лабораторії, юридична клініка, кримінологія, видавництво та публікації, а також бездротове підключення до Інтернету, доступне всім студентам та навчальний персонал

Розташування

Галаї

Universitatea Danubius din Galati

Address
Danubius University of Galati
3 Galati Blvd

800654 Галаї, Галаї, Румунія
Телефон
+40 372 361 102