Mahatma Gandhi University Rwanda

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як засіб введення, Махатма Ганді університету (МДУ) є провідним навчальним закладом Руандійськая, створений і визнаний Радою з вищої освіти, Міністерство освіти, уряд. Республіки Руанда. Крім того, Изд-во МГУ, є Руанда (www.mgu.ac.rw) є членом поважної організації імені Міжвузівський рада з Східній Африці (IUCEA). Це некомерційна організація університетів в регіоні Східної Африки, що сприяє підтримці порівнянних на міжнародному рівні стандартів освіти в Східній Африці, з тим щоб сприяти конкурентоспроможності регіону в сфері вищої освіти. На додаток до цього, університет отримав акредитацію від різних міжнародних організацій по всьому світу, яке підвищує якість змісту і навчальний план відкритого, відстані, гнучкого, електронного навчання та дистанційної освіти, такі як Міжуніверситетської Рада Східної Африки (IUCEA), Міжнародна рада з відкритого і дистанційної освіти (ICDE), член Глобального договору програм Організації Об'єднаних Націй, інституціональним членом Асоціації щодо поліпшення міжнародної освіти, США (AAIE), Асоціації африканських університетів ( ААУ) і багато іншого.

Махатма Ганді університету Руанда Вища навчальний заклад встановлені і визнані Вищої ради освіти, Міністерства освіти і Уряду Республіки Руанда. Метою цього університету є навчання студентів в глобальному масштабі і зробити їх в змозі громадянином. Університет Робота в некомерційних вуз в Східній Африці. У цьому університеті ви заробляєте свій диплом на ваших умовах. Якщо ви вирішите дізнатися на сайті або в місцевому університетському містечку, ви можете розраховувати на нашу складної навчальної програми та сприятливому середовищі навчання. Махатма Ганді університет є установою, яка обіцяє стати одним з провідних університетів глобуси "з визнаною репутацією за видатні досягнення в дослідженнях і викладанні.

Ті, хто вибирають Університету Махатми Ганді отримати доступ до широкого кола програм, які формують трампліном до моря можливостей. Ми прагнемо сприяти рекорд досягнень і успіхів у навчанні та роботи перспектив. Щоб включити наші студенти розуміють їх порядку денного довічну, ми вклали значні кошти в обладнання і персонал. Махатма Ганді університет знаходиться на передньому краї за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій для підтримки навчання та викладання. Ми змішали використання електронного навчання з традиційними для навчання та викладання цінностей, щоб дати нашим студентам гнучкий і динамічний досвід.

Наша мета, щоб стати провідним центром академічних знань і кращим місцем для всіх тих, хто прагне до академічно виконуючи досвід.

Розташування

Кігалі

Mahatma Gandhi University

Address
KN 25 St 9,
Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu,
Behind hill view hotel

Кігалі, Місто Кігалі, Руанда
Веб-сайт
Телефон
+(250) 781-520-254 / +(250) 78

Кігалі

Address
District Bugesera
Sector Nyamata, Cell Nyamata,

Кігалі, Місто Кігалі, Руанда

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія