Vladivostok State University of Economics and Service

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ВГУЕС?

Розташування та послуги

ВГУЕС, заснована в 1967 році, розташований в центрі Владивостока, міста з унікальними пам'ятками історії, архітектури, поєднуючи традиції російської та східної стилі. ВГУЕС має добре розвинену інфраструктуру і складається з 5 навчальних корпусів, спортивний центр, 3 спальні, торговий центр "Golubinaya Pad», і автомобіль-ремонт центру. Це дуже зручно для студентів, викладачів і гостей, що всі кафе, магазини, перукарня, банк, і клініка зосереджені в одному місці. ВГУЕС Кампус оточений великою різноманітністю дерев і рослин, що утворюють екологічний шлях. Це всього в декількох хвилинах від головної вулиці міста - Светланская. ВГУЕС має дуже зручний дислокацію з точки зору міського транспорту та інфраструктури.

Висококваліфіковані та досвідчені викладачі

Є більш ніж 2000 викладачів і співробітників в ВГУЕС, багато з них мають доктора наук градусів, деякі з них є професорами. У діапазоні грантів і проектів ВГУЕС викладачі мають можливість навчатися за кордоном, де вони можуть освоїти освітні програми і сучасні методи навчання, а також просувати свої навички та встановити нові партнерські відносини. ВГУЕС факультет часто бере участь у різних міжнародних конференціях і семінарах, а вчителі запрошуються для читання лекцій за кордоном.

Широкий діапазон спеціальностей для студентів і майбутніх міжнародних відносин В даний час ВГУЕС включає в себе 6 інститутів, 3 коледжі, центр іноземних мов і т.д. ВГУЕС пропонує різні освітні програми для іноземних студентів. Курси російської мови доступні. Вона включає в себе широкий спектр програм з російської мови для різних категорій учнів. ВГУЕС співпрацює з більш ніж 40 університетами та коледжами США, Китаю, Республіки Корея, Японії, Італії, Іспанії та Нової Зеландії. Університет має програми обміну з коледжами та університетами Китаю, Республіки Корея і Японії.

Наша гордість

ВГУЕС виграв якості нагороду Уряду Російської Федерації в 2009.VSUES нагороджений Crystal Palm в Сорбонні, як один з кращих в світі бізнес-шкіл в 2008 році. ВГУЕС виграв Всеросійський конкурс на якість освіти і став одним з переможців підготовки менеджерів середньої школи міжнародної програми в 2007.VSUES також став найкращим університетом-учасником стипендіальної програми Благодійного фонду Володимира Потаніна в Далекосхідному федеральному District.There є " Vseved "Інтернет-портал, поставивши рейтинг російських вищих навчальних закладів. За порталі "Vseved", ВГУЕС є кращим університет у Владивостоці з 2005 року. Крім того, ВГУЕС є єдиним університетом, який отримав чотири зірки оцінку, яка зробила його одним з кращих вузів Росії.

Розташування

Владивосток

Address
Vladivostok State University Economics and Service
41 Gogolya str.

690014 Владивосток, Приморський край, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія