Volgograd State Technical University

Введення

Прочитайте офіційний опис

VSTU є провідним регіональним університетом, який входить до числа кращих інститутів за кількістю кваліфікованих фахівців Волгоградської області, Півдня Росії та деяких зарубіжних країн. Університет отримує розвинену інфраструктуру, забезпечує високий професійний рівень і впливає на формування соціальних якостей студентів для їх успішної інтеграції в міжнародну економіку. Згідно зі стратегією Університету, створено науково-освітній промисловий комплекс (кластер), що орієнтований на підготовку висококваліфікованих фахівців для високотехнологічних галузей економіки.107253_pexels-photo-1432942.jpeg

Ми приділяємо велику увагу фундаментальним і прикладним дослідженням, а також розробці пріоритетних напрямів науки, техніки і технічного прогресу, а також випуску науково обґрунтованої продукції. VSTU має динамічно розвивається школа металургів, хіміків, інженерів-механіків, інженерів-матеріалознавців, зварювальників, інженерів приладів, а також науку високого рівня, висококваліфікованих фахівців. Орієнтація на дослідження визначає подальший інноваційний розвиток VSTU .

Трансформації у сфері вищої освіти Російської Федерації зазнали впливу і були реалізовані у VSTU як багаторівнева система освітніх програм, сучасні форми організації навчальної діяльності, контроль якості, адекватна матеріально-технічна підтримка.

Сприятливе соціальне середовище створено у великій команді співробітників і студентів. Більшість з них поділяють культурні та етичні цінності, зберігають і розвивають традиції політехнічної школи.

Розвиток міжнародного співробітництва та інтернаціоналізація університету є одним з найважливіших інструментів реалізації стратегії VSTU . Університет вже 50 років готує фахівців для зарубіжних країн. З 1962 року проводиться навчання висококваліфікованих спеціалістів для країн Європи, Азії, Африки, Близького Сходу та Латинської Америки. За цей час понад 5000 іноземних студентів з 72 країн світу вивчали російську мову для подальшого навчання в інших російських університетах. 1650 студентів отримали диплом з нашого університету, 64 - кандидат наук. За останні 5 років кількість іноземних студентів збільшилася, і сьогодні в університеті щорічно навчаються 500 іноземних студентів. VSTU також пропонує широкий спектр магістерських програм і докторських програм для іноземних студентів, які захистили кандидатські дисертації.107254_pexels-photo-1305360.jpeg

Навчання російській мові іноземних студентів вимагає від них спеціальної доуніверситетської освіти. З цією метою в Університеті у 1973 році було засновано факультет підготовки іноземних студентів. Він надає іноземним студентам подальше навчання в університетах Росії за такими спеціальностями: економіка, інженерія та гуманітарні науки. Студенти цього факультету отримують наступні дисципліни в залежності від їх спеціалізації:

  • Інженерно - російська мова, фізика, математика, хімія, інформатика, регіональна географія, технічний малюнок;
  • Економіко - російська мова, математика, інформатика, краєзнавство, економіка, географія;
  • Гуманітарні науки - російська мова, література, культурологія, краєзнавство, географія.

Період навчання - 1 рік.

Під час навчання на факультеті навчання іноземних студентів студенти вивчають російську культуру, беруть участь у житті університету та міста, відвідують музеї та мають можливість показати свою творчість.

Міжнародні студенти, які пройшли мовну підготовку, можуть продовжувати навчання за програмами бакалавра, які реалізуються в нашому університеті. Навчання проводиться висококваліфікованими викладачами, фахівцями та науковцями протягом 8 семестрів. Курс навчання поділяється на цикли:

  • Математика і наука
  • Професія (в ній організовується зазначена підготовка відповідно до майбутньої діяльності)
  • Гуманітарні, соціологічні та економічні науки

Студенти, які здобули ступінь бакалавра та взяли участь у мовній підготовці, можуть навчатися на магістерських програмах, які тривають 4 семестри.

Запрошуємо всіх бажаючих та їх батьків дізнатися більше про найбільш перспективні навчальні програми нашого університету.

Розташування

Волгоград

Volgogradskiy gosudarstvennyy tekhnicheskiy universitet (VolgGTU)

Address
Volgograd State Technical University
Lenin avenue, 28

400005 Волгоград, Волгоградська область, Росія
Веб-сайт
Телефон
+7 844 223-00-76