State University of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Створений у 1919 р. State University of Management - один з найбільших державних університетів Росії, який спеціалізується на підготовці керівників. На всіх кафедрах та курсах навчається понад 10 000 російських та іноземних студентів. У ньому понад 2000 співробітників адміністративного складу, 1500 викладачів, включаючи докторів наук та професорів, кандидатів наук та доцентів, академіків, кореспондентів та дійсних членів Російської академії наук. Університет пропонує 45 бакалаврських програм, 25 магістерських програм та понад 30 програм професійного розвитку.

Університет пропонує підготовку з менеджменту майже у всіх сферах економіки та державних справ. Щороку збільшується попит кваліфікованих менеджерів на ринках, що розвиваються, відкриваються нові спеціалізації та інститути. З часу свого заснування університет успішно підготував понад 100 000 кваліфікованих керівників для всіх галузей економіки. Він справедливо вважається засновником російської управлінської освіти.

130209_photo-1507679799987-c73779587ccf.jpeg

Мисливські перегони / Unsplash

Зараз State University of Management є одним із стратегічних університетів Росії, добре налагодженим багаторівневим науково-дослідним і навчальним комплексом: він має 5 навчальних корпусів, 2 спортивні центри та 2 студентські гуртожитки, які розташовані на території університету. 's кампус. Він дуже добре охороняється, і ввійти в нього неможливо, не маючи заздалегідь замовленої студентської картки чи пропускної картки. Кампус університету розташований у Москві, біля станції метро Вихіно, і дістатися до центру міста потрібно 15 хвилин.

State University of Management є членом міжнародних організацій та асоціацій, успішно здійснює міжнародне співробітництво на регіональному та глобальному рівнях з університетами та освітніми центрами різних країн. Міжнародна діяльність здійснюється в рамках програм співпраці з провідними зарубіжними університетами, реалізації міжнародних освітніх програм та проектів, здійснення спільної дослідницької діяльності та розвитку академічної мобільності.

State University of Management є співзасновником асоціації бізнес-шкіл країн-членів БРІКС, а його Вища школа бізнесу була акредитована Асоціацією MBA (AMBA).

Університет підтримує стійкі відносини з багатьма зарубіжними університетами та міжнародними організаціями. Відомими міжнародними політичними та громадськими діячами, видатними вченими були обрані почесними докторами університету. Університетське містечко - це зручне місце проведення міжнародних конференцій, нарад та симпозіумів за участю провідних викладачів університетів-іноземців-партнерів.

Розташування

Москва

Address
99 Ryazanskiy Prospekt
109542 Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія