State University of Management (SUM)

Введення

Прочитайте офіційний опис

State University of Management (SUM) протягом ста років лідирує в галузі управління освітою в Росії . У СУМ навчається понад 12 тис. Студентів. Університет пропонує 13 бакалаврських програм, 9 магістерських програм та 8 аспірантур.

До складу Суму входять 6 навчальних закладів із загальною кількістю понад 40 наукових відділів та науково-дослідних підрозділів. Близько 4 тис. Спеціалістів та вищих керівників щороку отримують додаткову професійну освіту на SUM. З часу свого заснування університет успішно підготував понад 100 тис. Кваліфікованих керівників для різних галузей економіки.

Державний університет управління - це налагоджений багаторівневий науково-освітній комплекс. Він справедливо вважається засновником російської управлінської освіти. SUM є лідером у подальшій освіті та відкритті професіоналів управління для російської економіки .

Державний університет управління - один із стратегічних університетів Росії.

Державний університет управління успішно здійснює міжнародне співробітництво на регіональному та глобальному рівнях з університетами та освітніми центрами зарубіжних країн. Основна мета діяльності з міжнародного співробітництва - підвищення престижу російської вищої освіти та інтеграція університету до світової освітньої та наукової спільноти.

Міжнародна діяльність СУМ здійснюється в рамках програм співпраці з провідними зарубіжними університетами, реалізації міжнародних освітніх програм та проектів, здійснення спільної дослідницької діяльності та розвитку академічної мобільності.

Державний університет управління є співзасновником асоціації бізнес-шкіл країн-членів БРІКС . Асоціація була створена у 2008 році для розвитку міжнародного освітнього співробітництва та обміну науковими знаннями та економічним досвідом у сучасних економічних умовах.

Університет підтримує стійкі відносини з багатьма закордонними університетами та міжнародними організаціями. Відомими міжнародними політичними та громадськими діячами, видатними вченими були обрані почесними докторами університету.

Університетське містечко - це зручне місце проведення конференцій, нарад та семінарів, симпозіумів та змагань за участю провідних викладачів університетів-іноземців-партнерів.

Весь комплекс будівель Державного університету управління розташований у південно-східному адміністративному районі Москви, поблизу станції метро "Вихіно" Тагансько-Краснопресненська.

Університетський містечко включає 5 навчальних корпусів: основний навчальний корпус (ЕБ), лабораторна будівля (ЛБ), будівля з лекційними залами (Р), адміністративна будівля (А) та бізнес-центр (до н. Е.). Університет має спортивний комплекс (СК), центр освітніх програм (ЦУВП), басейн та два корпуси гуртожитку (карта СУМ).

Матеріально-технічна база університету інтенсивно наповнюється, удосконалюється та оновлюється.

Інфраструктура університету відповідає всім сучасним вимогам до підготовки висококваліфікованих фахівців.

Розташування

Москва

Address
Ruazansky prosp. 99, metro Vykhino
109542 Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: