Southern Federal University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Southern Federal University (SFEDU) - це найбільший науковий та навчальний центр на півдні Росії.

SFEDU простежує своє коріння до Королівського університету у Варшаві, який перемістився на південь Росії під час Великої війни.

Ми широко визнані одним з найкращих університетів Росії за академічну майстерність, міждисциплінарні дослідження та соціальну відданість.

На сьогодні майже 24 000 студентів, у тому числі 2500 міжнародних студентів, навчаються на двох університетських кампусах, розташованих у Ростові-на-Дону та в Таганрозі.

Інженерні курси проводяться в кампусі Таганрог, а кампус Ростов пропонує широкий спектр курсів з наук та гуманітарних наук. SFedU пропонує 86 бакалаврських програм, 126 магістерських програм та 26 докторських програм. Якість академічних програм підтверджено німецькими органами з акредитації: ACQUIN та AQAS.

Сильний міжнародний світогляд університету демонструється часткою міжнародних студентів, 20 напрямків Erasmus, 50 угод про обмін та 10 партнерських подвійних ступенів. SFEDU бере активну участь у Болонському процесі, і його випускники отримують додаток до диплому. SFedU проводить дослідження світового рівня в галузі інформаційних технологій, розумних матеріалів, нанотехнологій, медицини майбутнього та робототехніки. Студенти можуть проводити дослідження та виготовляти прототипи в міжнародних лабораторіях SFedU, центри обладнання загального користування, інженерні центри. Студенти мають вільний доступ до наукових журналів з електронним рецензуванням.

SFEDU має в своєму розпорядженні безліччю можливостей на території кампусу для задоволення потреб студентів у наукових дослідженнях, інноваціях та розвитку від найсучаснішого обладнання, бізнес-інкубаторів до нашого Спортивного центру.

Відвідайте наш веб-сайт

Розташування

Ростов-на-Дону

Address
105/42 Bolshaya Sadovaya Str
344006 Ростов-на-Дону, Ростовська область, Росія

Taganrog

Address
Ulitsa Chekhova, 22
347922 Taganrog, Ростовська область, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія