South Ural State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Південно-Уральський державний університет є центром освітніх, наукових, культурних та спортивних заходів в місті Челябінську і області.

Заснована в 1943 році як Челябінський механічний інженерний інститут, університет був перетворений в Челябінський політехнічний інститут в 1951 році, а в 1990 році він став Челябінський державний технічний університет. З 1997 року університет відомий як Південно-Уральського державного університету. У 2010 році було присвоєно статус національного дослідницького університету.

Університет оцінюється як один з топ-10 серед 96 російських університетів, згідно з рейтингом, складеним Міністерством освіти і науки Російської Федерації. Він також є членом російських університетів Альфа-ліги, яка є верхній частині рейтингу серед всіх університетів країни.

Сьогодні Південно-Уральський державний університет складається з 32 факультетів і 142 кафедр, розташованих в Челябінську, на додаток до 2-х філій в інших містах. До складу університету також включає в себе чотири середніх навчальних закладів професійно-технічної освіти, військової освіти та коледж підготовчих факультетів, два спеціальних здібностей професійного розвитку і підвищення кваліфікації для фахівців університетів ступінь, Інститут міжнародної освіти, Інститут безперервної освіти і відкритого та дистанційної освіти інститут. Університет спільно з філіями налічує близько 50 000 студентів (повний робочий день, неповний робочий день і вечірній освіту разом узяті).

Навчальний процес в університеті з його філіями підтримується більше 5000 викладачів і співробітників, в тому числі понад 360 професорів, докторів наук, 1200 доцентів, кандидатів наук, 5 дійсних членів Російської академії наук, 9 членів-кореспондентів РАН , 2 академіка і 4 члени-кореспонденти інших державних академій, а також понад 170 членів зарубіжних і російських академій.

банер

Поточна ліцензія університету дозволяє Південно-Уральський державний університет, щоб забезпечити:

  • 245 програм вищої професійної освіти (спеціаліста, бакалавра і програми магістратури);
  • 37 програмами середньої професійної освіти;
  • 22 елементарні програми професійної освіти.

Крім того, університет пропонує програми післядипломної освіти в 86 академічних спеціальностей, програми докторантури в 12 спеціальностями, а також сприяє 18 дисертаційних комісій, які перевіряють докторських і кандидатських дисертацій.

Коледж підготовчий факультет складається зі школи математики та фізики і центр освіти для обдарованих дітей. ЮУрГУ співпрацює з більш ніж 20 шкіл і 10 технічних шкіл. Університет бере активну участь в науково-соціальної програми для молоді та студентів навчальних закладів, "Крок у майбутнє". З ініціативи Південно-Уральського державного університету, Російської асоціації міжнародної програми «Одіссея Розуму» був створений і Челябінську протягом багатьох років представляв нашу країну в цій асоціації.

RT

Університет приділяє велику увагу всім видам стажувань і працевлаштування випускників. Заснована в 2005 році Департамент по стажування та працевлаштування випускників підтримує координацію всіх університетських кафедр і ділових взаємодій і Федерального агентства з освіти і служб зайнятості, пропонує методичну підтримку стажувань, проводить маркетингові роботу дослідження, а також організовує діяльність факультету комітети, які сприяють зайнятості graduates.The університету уклав понад 400 угод про співпрацю з великими підприємствами Челябінська і Челябінської області.

Південно-Уральський державний університет бере активну участь в науково-дослідній та проектної діяльності. Наступні організації діють на базі університету: радіоелектронне і цифрові системи науково-дослідний інститут, Інститут хімічних проблем промислової екології в Російської академії природничих наук, "FESTO" Urlas Автоматизація центру, R & D виробництва інститут "Техніка і технологія для освіти" , науково-дослідний центр в Челябінську Уральського відділення Російської академії наук, 10 Інституційна академічних лабораторій. Більше 50 шкіл думки сформувалися і в даний час працюють в університеті.

У 2010 році був призначений ЮУрГУ зі статусом національного дослідницького університету. Пріоритети розвитку Південно-Уральського державного університету (Національний дослідницький університет) включають в себе: енергозберігаючі в соціальних послуг; ефективна енергетика і використання ресурсів в металургії; енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій виробництва дизельних двигунів для машинобудування та військово-інженерних транспортних засобів; ресурсів ефективного розвитку і функціонування технологій для флоту балістичних ракет; і суперкомп'ютерів і грід-комп'ютингу технологій, спрямованих на рішення енергозбереження та проблеми економії ресурсів.

це

Міжнародний заявники

Наш університет є лідером в галузі вищої освіти і балансу багатьох аспектів, таких, як багаті традиції, широку популярність, і інтелектуальний потенціал. Всі ці речі об'єднуються, щоб забезпечити ЮУрГУ з динамічним розвитком наукових, академічних кіл та інноваційних областях і допомагають стати лідером в області підготовки висококваліфікованих фахівців і проводити інтенсивні наукові дослідження.

Будучи пишаємося нашими випускниками, ми приділяємо велику увагу роботі з нашими студентами, прагнення до високих освічених людей ми допомагаємо їм випустити весь свій потенціал. Ми вчимо ставити і досягати високих цілей, поєднуючи професійні знання, етики та чесності.

Ми впевнені, що ви будете одним з наших кращих випускників і отримати всі необхідні здібності, щоб побудувати блискучу кар'єру!

Розташування

Челябінськ

Address
prospekt Lenina, 76
454080 Челябінськ, Челябінська область, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія