Прочитайте офіційний опис

Південно-Уральський державний університет є центром освітніх, наукових, культурних та спортивних заходів в місті Челябінську і області.

Заснована в 1943 році як Челябінський механічний інженерний інститут, університет був перетворений в Челябінський політехнічний інститут в 1951 році, а в 1990 році він став Челябінський державний технічний університет. З 1997 року університет відомий як Південно-Уральського державного університету. У 2010 році було присвоєно статус національного дослідницького університету.

Університет оцінюється як один з топ-10 серед 96 російських університетів, згідно з рейтингом, складеним Міністерством освіти і науки Російської Федерації. Він також є членом російських університетів Альфа-ліги, яка є верхній частині рейтингу серед всіх університетів країни.

Сьогодні Південно-Уральський державний університет складається з 32 факультетів і 142 кафедр, розташованих в Челябінську, на додаток до 2-х філій в інших містах. До складу університету також включає в себе чотири середніх навчальних закладів професійно-технічної освіти, військової освіти та коледж підготовчих факультетів, два спеціальних здібностей професійного розвитку і підвищення кваліфікації для фахівців університетів ступінь, Інститут міжнародної освіти, Інститут безперервної освіти і відкритого та дистанційної освіти інститут. Університет спільно з філіями налічує близько 50 000 студентів (повний робочий день, неповний робочий день і вечірній освіту разом узяті).

Навчальний процес в університеті з його філіями підтримується більше 5000 викладачів і співробітників, в тому числі понад 360 професорів, докторів наук, 1200 доцентів, кандидатів наук, 5 дійсних членів Російської академії наук, 9 членів-кореспондентів РАН , 2 академіка і 4 члени-кореспонденти інших державних академій, а також понад 170 членів зарубіжних і російських академій.

банер

Поточна ліцензія університету дозволяє Південно-Уральський державний університет, щоб забезпечити:

  • 245 програм вищої професійної освіти (спеціаліста, бакалавра і програми магістратури);
  • 37 програмами середньої професійної освіти;
  • 22 елементарні програми професійної освіти.

Крім того, університет пропонує програми післядипломної освіти в 86 академічних спеціальностей, програми докторантури в 12 спеціальностями, а також сприяє 18 дисертаційних комісій, які перевіряють докторських і кандидатських дисертацій.

Коледж підготовчий факультет складається зі школи математики та фізики і центр освіти для обдарованих дітей. ЮУрГУ співпрацює з більш ніж 20 шкіл і 10 технічних шкіл. Університет бере активну участь в науково-соціальної програми для молоді та студентів навчальних закладів, "Крок у майбутнє". З ініціативи Південно-Уральського державного університету, Російської асоціації міжнародної програми «Одіссея Розуму» був створений і Челябінську протягом багатьох років представляв нашу країну в цій асоціації.

RT

Університет приділяє велику увагу всім видам стажувань і працевлаштування випускників. Заснована в 2005 році Департамент по стажування та працевлаштування випускників підтримує координацію всіх університетських кафедр і ділових взаємодій і Федерального агентства з освіти і служб зайнятості, пропонує методичну підтримку стажувань, проводить маркетингові роботу дослідження, а також організовує діяльність факультету комітети, які сприяють зайнятості graduates.The університету уклав понад 400 угод про співпрацю з великими підприємствами Челябінська і Челябінської області.

Південно-Уральський державний університет бере активну участь в науково-дослідній та проектної діяльності. Наступні організації діють на базі університету: радіоелектронне і цифрові системи науково-дослідний інститут, Інститут хімічних проблем промислової екології в Російської академії природничих наук, "FESTO" Urlas Автоматизація центру, R & D виробництва інститут "Техніка і технологія для освіти" , науково-дослідний центр в Челябінську Уральського відділення Російської академії наук, 10 Інституційна академічних лабораторій. Більше 50 шкіл думки сформувалися і в даний час працюють в університеті.

У 2010 році був призначений ЮУрГУ зі статусом національного дослідницького університету. Пріоритети розвитку Південно-Уральського державного університету (Національний дослідницький університет) включають в себе: енергозберігаючі в соціальних послуг; ефективна енергетика і використання ресурсів в металургії; енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій виробництва дизельних двигунів для машинобудування та військово-інженерних транспортних засобів; ресурсів ефективного розвитку і функціонування технологій для флоту балістичних ракет; і суперкомп'ютерів і грід-комп'ютингу технологій, спрямованих на рішення енергозбереження та проблеми економії ресурсів.

це

Міжнародний заявники

Наш університет є лідером в галузі вищої освіти і балансу багатьох аспектів, таких, як багаті традиції, широку популярність, і інтелектуальний потенціал. Всі ці речі об'єднуються, щоб забезпечити ЮУрГУ з динамічним розвитком наукових, академічних кіл та інноваційних областях і допомагають стати лідером в області підготовки висококваліфікованих фахівців і проводити інтенсивні наукові дослідження.

Будучи пишаємося нашими випускниками, ми приділяємо велику увагу роботі з нашими студентами, прагнення до високих освічених людей ми допомагаємо їм випустити весь свій потенціал. Ми вчимо ставити і досягати високих цілей, поєднуючи професійні знання, етики та чесності.

Ми впевнені, що ви будете одним з наших кращих випускників і отримати всі необхідні здібності, щоб побудувати блискучу кар'єру!

Доступні навчальні програми:
  • російський
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

South Ural State University

Профіль "Ділова інформатика" ... [+]

Магістр бізнес-аналітики - це мультидисциплінарна програма, спрямована на підвищення продуктивності бізнесу та визначення нових можливостей для бізнесу, застосовуючи методи обміну даними. Програма побудована на здоровому поєднанні теорії та практики. Основним принципом програми є навчання ділом. Ви вирішите практичні проблеми з бізнес-аналітикою. Такі навички користуються великим попитом у всьому світі - на ринку існує великий дефіцит фахівців з бізнес-аналітики.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Метою програми є підготовка магістрів економіки, які мають намір здійснювати професійну діяльність у сфері економіки та менеджменту. ... [+]

Метою магістерської програми «Комерція на зовнішньому ринку товарів і послуг» є підготовка магістрів економіки, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на підприємствах промисловості, торгівлі та послуг. Студенти вивчають питання, що стосуються специфіки організації іноземного бізнесу на внутрішньому ринку, а також організації бізнесу на зовнішніх ринках, особливо організації інтернет-бізнесу, вивчення можливостей міжнародних інвестицій та фінансування; оцінювати ризики у сфері зовнішньоекономічної діяльності.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Мета навчальної програми: Висококваліфікована підготовка магістрів з особливим досвідом у сфері технологій розвитку кібернетичних систем, з основним завданням забезпеченн ... [+]

Професійна лінія включає розробку та впровадження, а також технічне обслуговування інформаційних систем та програмних продуктів у галузі прикладної математики та інформатики для державних, виробничих та комерційних організацій:

обчислювальні центри та центри обробки даних;науково-виробничі корпорації;центри середньої школи

Випускники заробляють наступні здібності:

в... [-]
Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Об'єкти професійної діяльності: теплові та атомні електростанції, системи енергопостачання підприємств, об'єкти малої потужності, установки, системи та комплекси високоте ... [+]

У ході програми особлива увага приділяється теорії та практичному застосуванню тепломасообміну, рекуператорів, регенераторів, систем і пристроїв для транспортування рідин і газів, нагрівання, охолодження, вентиляції, кондиціонування, обладнання теплових електростанцій, котлів агрегати, що працюють на всіх типах органічного палива, парових і газових турбінах, а також деякі застосування цих систем і їх особливості на різних промислових підприємствах. Ці системи користуються великим попитом на підприємствах чорної та кольорової металургії, машинобудування, хімічної, нафтогазової промисловості.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Метою навчальної програми «Будівництво», магістерської програми «Будівельні технології та будівельна механіка» є розвиток культурних та професійних компетенцій відповідно ... [+]

Об'єктами професійної діяльності випускників програми «Будівельні технології та будівельна механіка» є проектування, будівництво, експлуатація, моніторинг та реконструкція будівель і споруд; інженерно-технічне забезпечення будівельних і міських територій, а також транспортної інфраструктури; інженерні конструкції для будівництва; розробка машин, обладнання та технологій, н... [-]
Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Підготовка фахівців на наступних посадах: керівник заводу, керівник машинобудівного заводу, директор з виробництва, керівник зварювальної лабораторії для наступних галузе ... [+]

Зварювання, суміжні процеси та технології

Цей курс надасть вам фундаментальне розуміння технологій зварювання та усвідомлення останніх технічних розробок у відповідних галузях. Це також покращить навички спілкування, презентації, аналітики та вирішення проблем.

Зварювання є невід'ємною частиною виробництва широкого асортименту продукції, від класичних процесів зварювання (MMA, MIG / MAG, TIG), до спеціального зварювання (лазер, робототехніка). Технології приєднання продовжують розширюватися і використовуються в нафтогазовій, автомобільній, суднобудуванні, трубній промисловості та будівництві. Всі наші проекти є промислово пов'язаними і зазвичай передбачають нову розробку, яку ніколи раніше не проводили.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Мехатроніка - це інтеграція механіки, електричних машин, засобів автоматизації, силової електроніки, мікропроцесорних технологій та програмного забезпечення. Найновіший н ... [+]

1. Сфери професійних знань

Сфери професійних знань випускників: розробка нових методів контролю, обробки інформації та пошуку нових дизайнерських рішень для мехатроніки та роботизованих систем, їх підсистем та окремих модулів, дослідження в галузі мехатроніки, робототехніки, теорії керування та методів штучного інтелекту .

2. Об'єкти професійної діяльності

Об'єктами професійної діяльності випускників є мехатроніка та роботизовані системи, включаючи інформаційно-сенсорні, керуючі та керуючі модулі, їх математичну та алгоритмічну підтримку, програмне забезпечення, методи та засоби їх проектування, моделювання, експериментальні дослідження, налагодження та експлуатацію, дослідження та виробництво тестування мехатроніки та роботизованих систем з різними областями застосування.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Метою програми є підготовка магістрів менеджменту, які мають намір здійснювати професійну діяльність у сфері економіки та менеджменту. ... [+]

Сфера професійної діяльності випускників, які освоїли магістерську програму, включає:

управлінські заходи в організаціях будь-яких організаційних форм, в яких випускники працюють як виконавці або керівники різних служб;управлінську діяльність у державному та муніципальному управлінні;підприємницька та організаційна діяльність в структурах, в яких випускники є підприємц... [-]
Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Метою програми є надання всім студентам необхідних знань у сфері проектування, адміністрування та розвитку баз даних. Випускники, які мають ступінь магістра, користуються ... [+]

Фундаментальна інформатика та інформаційні технології

Тривалість програми - 2 роки.

[-]
Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Ural State University

Студенти отримують фундаментальні знання та професійні навички у сфері сучасного міжмовного та міжкультурного спілкування. У навчальному процесі широко використовуються а ... [+]

Програма навчання охоплює всі основи теорії англійської мови, методологію лінгвістичних досліджень, сучасні технології ELT, англійську для академічних цілей. Широкий спектр спеціальних курсів, які викладають наукові співробітники, включають інновації в освіті, провідні теорії перекладу, міжкультурну комунікацію, аналіз дискурсу та філологію, лінгвістичний аналіз тощо.

Науково-дослідна робота. З перших днів навчання студенти беруть активну участь у складних наукових дослідженнях. Вони є активними членами дослідницьких груп, які стимулюють ефективне професійне зростання. Участь у наукових конференціях дозволяє їм розвивати свої професійні навички та вміння здійснювати ефективні наукові дослідження.... [-]

Росія Челябінськ
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

National Research South Ural State University

Location address
prospekt Lenina, 76
Chelyabinsk, Челябінська область, 454080 RU
Social Media