The Bonch-Bruevich Saint-Petersburg State University of Telecommunications (SPbSUT)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1930 році Бонч-Бруєвич Санкт-Петербурзький державний університет телекомунікацій (СПб ГУТ-) має 85 річний досвід роботи у підготовці висококваліфікованих спеціалістів для телекомунікаційної галузі.

Університет в даний час включає 9 факультетів з 10000 студентів, що навчаються більше 20 академічних програм. Програми бакалавра в області інформаційної безпеки, передає Info-комунікаційні технології та телекомунікаційні системи, а також програми ступінь магістра в інтелектуальних системах інформаційно-комунікаційних, Інформаційна безпека та електронним діловим викладаються англійською мовою.

Наша навчання тісно пов'язане з підприємствами реального сектора економіки. Провідні російські телекомунікаційні компанії, такі як Ростелеком і РТРС - Російська телевізійна і радіомовна мережа - мають свої відділи уповноважених в нашому університеті для підготовки фахівців дуже близько до фактичних компаній потребує.

СПбГУТ тісно співпрацює зі світовими провідних телекомунікаційних компаній Alcatel-Lucent, AT & T, компанія Hewlett-Packard, Huawei, IBM, Intel, Iskratel, Італтел, Microsoft, Motorola, NEC, Nokia-Siemens, Oracle, RAD, Samsung Electronics, Sony-Ericsson, Sun Microsystems, T-Systems, Теле-2 та ін.

Наукові дослідження та розробки сфери також в рамках нашої спільної діяльності. Обидва університети студенти та викладачі вигоду від декількох ультра-сучасних академічних будівель, державою в найсучасніших експериментальних зон, конференц-зали, тренажерний зал, наука і технології, бібліотеки студентів залах резиденції і відпочинку. Мультимедіа класи надають можливість читання лекцій в електронному форматі. Таким чином, студенти можуть мати до них доступ з будь-якої точки в світі, що дає принципово нові можливості для дистанційного навчання.

За більш ніж 50 років університет є багатонаціональним, об'єднавши і посередництво співтовариство. Будучи телекомунікаційна університет ми втілюємо амбіції людей для створення надійних зв'язків зі світом і розвиток їх в різних різних учасників. Після 50 років університет раніше прихильна навчання студентів з більш ніж 60 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки. Викладацький склад з університетів-партнерів, а також видних бізнесменів з Австрії, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Словенії, США, Фінляндії, Швеції та інших країн лекції з проблемних питань у сфері телекомунікацій та міжкультурного обміну.

Університет широко залучені в міжнародний обмін студент магістерської програми Dual Degree спілкування з Deutsche Telekom Hochschule für Telekommunikation (Лейпциг, Німеччина) і французька громадськість Grande Ecole (інженерної школи) Телеком Лілль 1 (Лілль, Франція). В даний час ми маємо більше 70 партнерських угод і відчувати себе позитивно укласти ще більше. Наш університет пропонує курс російської мови для іноземних студентів. Після його завершення студенти отримують Сертифікат Мова Тест російської дозволяючи їм продовжувати своє навчання в будь-якому відділенні СПбГУТ на обраною програмою ступеня. Ми підтримуємо наших студентів у навчанні та повсякденному житті. Міжнародне бюро СПбГУТ може порадити вам як на академічних питань і проблем суспільного життя. Всі іноземні студенти забезпечуються житлом.

Життя студентів сповнене подій. Якщо ви приїхали в Санкт-Петербург здалеку, наша Міжнародна Студентська рада допоможе вам звикнути до багатонаціональної культури міста і дати вам гарне керівництво по всьому робочому кабінеті в університеті. Щороку університет проводить ряд спеціальних заходів, таких як наступне -

Міжнародні Культури Фестиваль мистецтв, спорту і доброзичливості, Міжнародний день дружби, Міжнародний спортивний конкурс Телекомунікації Студенти «Спортивна зв'язку», «Світовий Топ-10» Міжнародна студентська академічна успішність Конкурс і багато інших.

Ми дуже пишаємося нашими талановитими і присвячених випускників. Багато випускників університету стали всесвітньо відомими вченими, бізнес-лідери, видатні громадські та політичні діячі в даний час працюють по всьому світу. Поточний Генеральний секретар МСЕ д-р Хамадун Туре, є наш випускник, а також, Університет особливо пишається ним. Багато телекомунікаційних керівники також серед наших випускників престижних.

СПбГУТ краще підключений до майбутнього!

Розташування

Санкт-Петербург

Sankt-Peterburgskiy gosudarstvennyy universitet telekommunikatsiy im. prof. M.A.Bonch-Bruevicha

Address
22-1, Bolshevikov Avenue,
Saint Petersburg, 193232, Russia

Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія
Веб-сайт
Телефон
+7 (812) 305 12 37