Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University був заснований в 1899 році. Останнім часом SPbPU став «Національним дослідницьким університетом», відомим в Росії і за кордоном як Політехнічний інститут - визнаний російський і світовий лідер у галузі вищої інженерної та економічної освіти. В даний час він також залишається на лідируючих позиціях в рейтингу російських інженерних вузів. Політехнічний університет базується на компактному парковому кампусі в житловому північно-західному районі Санкт-Петербурга. Більша частина кампусу - великий парк з великою кількістю університетських будівель, розкиданих навколо нього.

SPbPU_Main

В даний час в SPbPU 33000 студентів і аспірантів, з них більше 7500 - іноземні громадяни з 98 країн, які щорічно навчаються за різними програмами SPbPU . Університет здійснює освіту за такими напрямками: інженерія, фізика, економіка, гуманітарні та інформаційні технології.

Університет готує фахівців з 52 бакалаврських програм і 154 магістерських програм, 92 кандидатів наук. програм та 90 програм доктора. Крім того, в SPbPU існує ряд SPbPU та міжнародних освітніх програм.

У 2007 році SPbPU виграла конкурс «Інноваційний університет», що фінансується в рамках національного проекту «Освіта». У 2010 році SPbPU отримала статус «Національного дослідницького університету». Сьогодні SPbPU розвивається як науково-дослідний університет нового типу, який об'єднує багатопрофільні R

Університет пишається своїми давніми традиціями міжнародного співробітництва з багатьма зарубіжними навчальними закладами, дослідницькими організаціями та промисловими компаніями у сфері освіти та науки. Серед партнерів університету понад 300 університетів з 68 країн, 131 науково-дослідний інститут і 172 компанії з більш ніж 55 країн світу.116037__OAE0091.jpg

В університеті налічується понад 40 науково-дослідних та освітніх центрів, які спільно проводять спільні дослідження з компаніями Motorola, Microsoft, AT

Сьогодні до складу Політехнічного університету входять:

 • 11 Інститути та Вища школа біотехнології та харчової науки
 • Більше 100 відділів і 120 Р
 • Наукові центри, інноваційні лабораторії, науковий парк
 • Фундаментальна бібліотека - одна з найбільших науково-технічних бібліотек Росії
 • Міжнародний студентський кампус
 • Медичний центр
 • Сучасний спортивний центр
 • Проживання в університеті (23 гуртожитки)
 • Концертні зали і т.д.

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University представляє свої міжнародні магістерські програми. Ці програми повністю SPbPU англійською мовою професорами світового рівня зі SPbPU та іншими російськими та зарубіжними університетами. Вони надають унікальні можливості для міжнародної мобільності у провідних європейських університетах. Ми організовуємо практичні заняття та стажування для наших студентів у відомих компаніях.

Основні переваги

 • Широкий спектр предметних областей
 • Поєднання фундаментальної підготовки та практичних занять
 • Можливості міжнародної мобільності - семестр за кордоном в академічних партнерах SPbPU
 • Двомісний варіант ступеня
 • Професори світового класу з SPbPU та провідних європейських університетів
 • Майбутня успішна кар'єра на вищих керівних посадах з компаніями, що працюють на світовому ринку
 • Стипендії для кращих іноземних та російських студентів
 • Зручні студентські гуртожитки та насичений студентським життям
 • Навчання в одному з найкрасивіших міст світу

Політехнічний університет - це велика спільнота - вона надає широкий спектр соціальних, культурних, рекреаційних та сучасних зручностей для студентів та співробітників. Вони доступні для всіх тих, хто бажає потурати корпоративному життю університету відповідно до їх особистих проблем. Будь то спорт, музика, танці, акторська майстерність або що завгодно - ви можете знайти споруди та людей, щоб поділитися своїми інтересами. Ті, хто беруть участь у корпоративному житті, отримують величезну користь від неї в той час як в університеті і в пізніші роки: дружні стосунки, що робляться на цьому дружньому містечку, можуть тривати все життя.

Міжнародні програми магістратури мають три основні напрямки:

 1. Інженерія
 2. Природничі науки
 3. Економіка

Будь ласка, погляньте на запропоновані програми.

Розташування

Санкт-Петербург

Address
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Polytechnicheskaya, 29

195251 Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: